Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Варна - морската перла! Сега - бетооооон!

Публикувано от partzalev 
Re: Варна - морската перла! Сега - бетооооон!
30-03-2010 - 22:58:36
Имам едни много скъпи ливади, малко на запад от Варна... :ami::]

То... сега им искам по 200-300 евро кв.м :] ... пък след време, на първа линия... ехеее ...забогатЕх... :]:}

P.S. Дивал, да спретнем нещо форумно на мидената ферма. Ммм... умирам за миди... smiling smiley
Re: Варна - морската перла! Сега - бетооооон!
30-03-2010 - 23:00:56
Quote
vivic
да, гадна е варна! и мръсна. заплати няма. жените са грозни. студентки няма хич, на северен склон е и се еб*т ветровете, плажа е мръсен а водата студена. цацата е стара а бирата топла. на всичко отгоре града явно ще потъва в морето незнайно защо *angel*
който има и малко акъл в главата да си ходи/стои във софиата. хич не ви трябва тая дълбока провинция да гледате каруци по центъра до катедралата :]
далеч от тоя град! smiling smiley

vivic, така няма да уплашиш навлеците шопски. Тия работи дето си ги написал за тях са всекидневни екстри, така, че във Варна ще се чувстват като у дома си.

купувъ нищу, прудавъ сичку, нъема крупиетъ и давъ под наем почти девици
=====+++Баш Агенция.ком+++=====
Re: Варна - морската перла! Сега - бетооооон!
30-03-2010 - 23:23:46
Quote
Muza
Ммм... умирам за миди... smiling smiley

Стига бе, лигите ми потекоха. Поинтересувах се как стоят нещата с мидената ферма от бурята насам. Казаха, че имали щети по брега. Отнесена била частта пред терасата. Демек плажчето. Сега се стараели да го нанесат отново. На самата мидена ферма нищо й нямало, ресторанта ще го бъде. Другото зависи от вас.
Никой не похвали снимките на мойтУ. Авторски са. Сега ми е сърдита. Как не ви е срам?!
Re: Варна - морската перла! Сега - бетооооон!
30-03-2010 - 23:31:52
еее, хубава работа сега...
аз мислих че си ги копи/пасте от някой сайт тия снимки. браво на фотографката clap:
я едно виртуално питие за помощта *drink2*
... и розичка *rose*
Re: Варна - морската перла! Сега - бетооооон!
30-03-2010 - 23:48:32
Благодаря от нейно име. На теб ти е простено, защото явно не си ходил там. Голямо катерене е и ями с разкопани делви от крепостта навсякъде. Пратих ти и линк от уикимапия, за да добиеш представа за мястото. Мястото е диво, нащърбено, с голям наклон. Съвсем не случайно го наричат "Дълбока". Безценно е и искрено е надявам да си остане такова. Смятат отгоре на баира да сложат "вентилатор". Хем съм за алтернативните източници на енергия, хем не давам да се обезчестява такова място. Прекалено ценно е, за да се урбанизира.
Re: Варна - морската перла! Сега - бетооооон!
30-03-2010 - 23:52:32
Снимките, наистина, са чудесни. Аз също, като Вивич, помислих, че си ги копнал от някъде! smiling smiley
Re: Варна - морската перла! Сега - бетооооон!
31-03-2010 - 00:05:03
Иска ми се да отида на море...





smiling smiley
Re: Варна - морската перла! Сега - бетооооон!
31-03-2010 - 00:15:08
Моля! Дължите ни(си) единствено присъствието си в ресторанта на мидената ферма. Предполагам, след което, ще се съгласите с теорията, че е от съществено значение да запазим автентичността на нашата природа, и че съществуват начини да развиваме туризъм и бизнес на основата на природните дадености и човешкия разум. Останалото е суета и алчност, която е обречена на провал. Сегашното презастрояване и инвестиционен крах е доказателство за това. Перспективите в бизнеса и туризма са единствено в развиването на конкурентни стоки и услуги, които спазват правилото на сравнителното предимство. Демек, да се прозвеждат ябълки в България, а не фурми и портокали. Въртим сучем, но правилото си е правило. Въпросът се свежда до това, доколко още сме склонни да въртим и сучем...
Re: Варна - морската перла! Сега - бетооооон!
31-03-2010 - 10:22:00
Quote
Scyther
Благодаря от нейно име. На теб ти е простено, защото явно не си ходил там. Голямо катерене е и ями с разкопани делви от крепостта навсякъде. Пратих ти и линк от уикимапия, за да добиеш представа за мястото. Мястото е диво, нащърбено, с голям наклон. Съвсем не случайно го наричат "Дълбока". Безценно е и искрено е надявам да си остане такова. Смятат отгоре на баира да сложат "вентилатор". Хем съм за алтернативните източници на енергия, хем не давам да се обезчестява такова място. Прекалено ценно е, за да се урбанизира.

когато хапнете , може да попитате къде се намира БОЛАТА -нали искате диви места -там е красиво и диво *beer*
Re: Варна - морската перла! Сега - бетооооон!
31-03-2010 - 15:48:55
avatar
Абе хора, темата е за Варна, а Вие отидохте на 100 км чак в Българево при мидите.
Може да се отвори нова тема: Северно черноморие - бира, миди, цаца, ....
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход