Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Има ли статистика:

Публикувано от Баш Брокеро 
Re: Има ли статистика:
15-03-2010 - 16:46:50
Quote
Imotko
Р.S. Аз пък нямам нито един познат, който да го е закъсал с кредит!

Можеш ли да го докажеш?
Re: Има ли статистика:
15-03-2010 - 17:25:37
Е, какво по темата. Че има трудности с ипотеките е ясно, нали затова започна и кризата, ама това е десетата оплакваческа тема, дето пускате.
Re: Има ли статистика:
15-03-2010 - 17:31:28
Quote
Imotko
Е, какво по темата. Че има трудности с ипотеките е ясно, нали затова започна и кризата, ама това е десетата оплакваческа тема, дето пускате.
ТРудностите идват заради това че много бизнеси закъсаха -от там и много хора с намалени заплати има стана трудно да погасяват . Сега чух че са подпукали държавните служители да си плащат сами здравните осигуровки - това означава , че на 6-700 лв заплата - автоматично е 100лв надолу
Много ми е неприятно че не карат циганите да плащат а напрактика те ползват услугата , но това е друга тема
Накрая ще ти кажа че българина гладен ще стои , но вноската за апартамента ще бъде платена - такава ни е психологията
Re: Има ли статистика:
15-03-2010 - 17:47:53
Quote
Imotko
Е, какво по темата. Че има трудности с ипотеките е ясно, нали затова започна и кризата, ама това е десетата оплакваческа тема, дето пускате.

Трудности е меко казано, тази ситуация е по-скоро бомба със закъснител за някои банки. И проблемите освен за ипотекарите ще се превърнат и в проблем на някои от вложителите. А "пропее ли първа птичка" в БГ паниката светкавично ще настане.

Никого не ангажирам с горното, просто размисли на глас на един "безимотен цървул".
Re: Има ли статистика:
15-03-2010 - 18:08:07
Момчета, това е положението, някой ще загуби, друг ще спечели, нищо ново под слънцето.
Re: Има ли статистика:
15-03-2010 - 19:01:45
Quote
Баш Брокеро
Quote
dival

Много са ,но повечето не пишат в саита "моите пари"
имам доста познати които го закъсаха още миналата година

Знаеш ли и аз чувам от доста познати, че са го закъсали, но което за мен е странното, засега банките не са предприели нищо освен писмени покани. На какво се надяват не ми е ясно.

Батка, гледаш повърхностно на ситуацията, затова ти изглежда странно. На банките въобще не им трябват ипотекираните кочини, щото целта им беше(и все още е) натрупването на максимални печалби за минимално време. Ипотекарите им дадоха тази възможност, като подписаха супер-изгодни(за банките) договори и така те си осигуриха златно поточе за следващите 20 години. Никой не убива кокошката която снася златни яйца. Затова ще се опитат да отдалечат максимално момнета на вземането на имота, като преди това използват всичките трикове като предупреждения по телефона, описвания и други подобни, само да накарат кредитополучателите да продължат да плащат.

Гледах по новините, че иззетите имоти които се продават са доста малко - например за Варна са само около петнайсет, което напълно отговаря на горния вариант , че банките не искат имотите на своите длъжници.
Re: Има ли статистика:
15-03-2010 - 19:13:45
Quote
Бай Манол Свинята
Quote
Баш Брокеро
Quote
dival

Много са ,но повечето не пишат в саита "моите пари"
имам доста познати които го закъсаха още миналата година

Знаеш ли и аз чувам от доста познати, че са го закъсали, но което за мен е странното, засега банките не са предприели нищо освен писмени покани. На какво се надяват не ми е ясно.

Батка, гледаш повърхностно на ситуацията, затова ти изглежда странно. На банките въобще не им трябват ипотекираните кочини, щото целта им беше(и все още е) натрупването на максимални печалби за минимално време. Ипотекарите им дадоха тази възможност, като подписаха супер-изгодни(за банките) договори и така те си осигуриха златно поточе за следващите 20 години. Никой не убива кокошката която снася златни яйца. Затова ще се опитат да отдалечат максимално момнета на вземането на имота, като преди това използват всичките трикове като предупреждения по телефона, описвания и други подобни, само да накарат кредитополучателите да продължат да плащат.

Гледах по новините, че иззетите имоти които се продават са доста малко - например за Варна са само около петнайсет, което напълно отговаря на горния вариант , че банките не искат имотите на своите длъжници.

Ами това ми е и мисълта бай Маноле, банките се надяват за 20 години, но повечето длъжници практически са спрели да плащат, не се знае дали изобщо ще имат възможност И ЖЕЛАНИЕ да продължат да плащат, много от тях са с нагласата "ами нека банката дойде и си вземе имота". А пък и ако се приеме закон за личният фалит то тогава на някои банки ще им стане малко по-трудно.
Re: Има ли статистика:
18-03-2010 - 17:39:12
avatar
Ето ви един добър пример, за това на база на каква статистика в медиите се правят прогнози за пазара на НИ
( пребройте дублираните обяви! ) [www.imoti.net]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход