Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

*xxx*149 евро на квадрат топ локеъйшън..

Публикувано от kuku987 
Re: *xxx*149 евро на квадрат топ локеъйшън..
14-03-2010 - 21:58:43
Quote
Баш Брокеро
Да кризите са по около 5 години, НО една депресия ще трае по-дълго. Защо само се захващате с 149те евро на куку? Той е написал и още нещо и го е нарекъл (сполучливо) "Ненеобходимата депресия"

Боб и картофи ще са най-продваната стока по моловете.
===========================================

Боб и леща, картофите ще са луксозна стока.
Re: *xxx*149 евро на квадрат топ локеъйшън..
14-03-2010 - 22:04:13
avatar
И това ще го доживеем - не може една страна търпяща ограбване и разпад в продължение на повече от 20 години да пребори икономическата криза като по чудо. Просто ние ще сме в ролята на Хаити на Балканите.
Re: *xxx*149 евро на квадрат топ локеъйшън..
15-03-2010 - 00:07:35
Додо,
Благодаря, следя графиките ти, много са полезни.
Присъединявам се към останалите от форума, за времето, което отделяш за поддържането им.*bow*
Интересно ми е как,след като не са продали толкова дълго време на ниска цена, сега вярват, че могат да го постигнат на по-висока. Знам, че въпросът ми е риторичен
Re: *xxx*149 евро на квадрат топ локеъйшън..
15-03-2010 - 00:23:50
Quote
nino
Интересно ми е как,след като не са продали толкова дълго време на ниска цена, сега вярват, че могат да го постигнат на по-висока. Знам, че въпросът ми е риторичен
Знаеш ли?
Кажи ни...?
Re: *xxx*149 евро на квадрат топ локеъйшън..
15-03-2010 - 00:30:57
Наска, надеждата умира последна. :ami: Независимо дали си продавач или купувач.
Re: *xxx*149 евро на квадрат топ локеъйшън..
15-03-2010 - 00:37:36
Така е...
Извинявай-не разбрах...
Прости !



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-03-15 00:39 от Naskata.
Re: *xxx*149 евро на квадрат топ локеъйшън..
15-03-2010 - 01:04:36
avatar
Tук скоро имаше един ентусиаст - имал бил "огледи" и затова вдигнал цената с 10%. Сигурно е нещо подобно.

А може да е прочел от пунди "цените от утре хвръкват" и да влиза в крак с тезите му. smiling smiley
Hun
Куку
15-03-2010 - 02:47:06
Тук има крайно прости хора със сериозен подход за бан на IP-то.

Това да не ти е хола да псуваш жена си ... (...въздържам се да ти отговоря на тона и речника - но не бих си причинил да се унижа юак толкова.)

Ако освен 5-тимата които постват тук е останал някой модератор - ами да вземе да обърне внимание на изтрещелите нещастни собственици на нещастни имотчета дето дето ежеминутно им пада стойността.

Естествено че цените ще отидат до там - като на 100 имота се пада един турист (не купувач).
Ще пада пазара до дъното.

Питате къде е дъното? Ами дъното е 0 евро. Това е абсолютното дъно.
На фазата сме дето тези които са осъществили продажба - ще ги публикуват във вестниците, като национално събитие.
Re: *xxx*149 евро на квадрат топ локеъйшън..
15-03-2010 - 08:31:34
Пффф....тоя пък направо 0 евро...
Re: Куку
15-03-2010 - 08:40:55
Quote
Hun

Питате къде е дъното? Ами дъното е 0 евро. Това е абсолютното дъно.
На фазата сме дето тези които са осъществили продажба - ще ги публикуват във вестниците, като национално събитие.

А може ли разходите по продажбата/дарението да са за сметка на продавача?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход