Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение

Публикувано от sobstvenik 31 
Re: опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение
16-03-2010 - 18:00:02
Преди малко говорих по тел. с един от съдружниците ми, който в момента е на море в Мексико - Playa del Carmen. Навремето и аз ходех често там, сега ми е малко далечко. Та мисълта ми е какво правят хората - плажа преди беше около 50-60 метра широк (беше ерозирал), сега за 1 месец с барджи навътре в морето по тръбопроводи са докарали пясък и са го направили 150 метра широк на дължина 12 км. Апартамент до плажа (спалня и дневен тракт) - 27 долара на ден, чадърите по целия плаж са безплатни. Ние тук си говорим за глупости.

[www.playamayanews.com]
Re: опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение
16-03-2010 - 19:11:54
абе друго си е сънито за 100 ойро на легло нощувка+закуска smiling smiley
Re: опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение
16-03-2010 - 20:26:59
avatar
Quote
Joan
Quote
granit
Ставаше въпрос за Коручешме, за му покажа къде се намира,че не е в Бургас или там каквото твърдеше господина постнах статията в която има грешка (не съм я чел,защото знам) а на 30 метра от Св.София имам имот,мислиш ли ,че незнам къде е ?

Останах с впечатление, че спориш коя църква е Св. София и къде е. Иначе и идея си нямам къде имаш имот, пък и си е лично твоя работа това. Но тогава би трябвало да знаеш къде е гробът на Иван Вазов smiling smiley

Джоан, благодаря, че някой разсъждава по-същество, за разлика от дивите пейзани / повтарям, че селянин не е обида/.
Въпреки това задавайки мненията си под формата на въпроси, означава, че или си дипломатична или малко наивна за да не прозреш, че зад тези постове стоят едни от най-мизерните комплексари в родината ни!!! Единият ми твърдеше че е от "Фритьоф Нансен" и пишеше "Фритьов"/ ако е отраснъл там и ритал топка , щеше подне да запомни името на табелите, които тогава бяха задължителни, а другият, че е от географският център на София /сега той ще тича в Гугъл/. Правилно намекваш, че той не знаейки къде е гроба на Иван Вазов и неправейки разлика между тези две емблематични църкви на гр. София, може да означава, че те са едни псевдософианци - комплексари.
Сигурен съм, че те никога нищо не са притежавали! Ако аз трябва да влизам на нивото им , ще кажа, че Дядо ми по майчина линия- с македонски произход е притежавал хлебозавод на "Пиротска", само, че предците на тези безимотни наследници от "Центъра" на София, са му го национализирали и са го направили просто управител!?

За подписът си напълно права, но аз съм го направил, не само защото се чувствам горд като Столичанин, но и защото си обичам града и знам кой го съсипа и окепази! Константин също е обичал и харесвал града, макар и малък и незначителен за времето си! Затова е останал в историята и този израз!
Ако интересите са ти в областта на Историята и Етнологията, може в друга тема да си поговорим за Император Константин и връзката му със соларните култове в България. Но аз се га искам да видя кой тук отбира от икономика и стопанска история ? Сигурен съм - единици!!!

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Re: опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение
16-03-2010 - 22:25:45
avatar
Quote
Stan
Quote
sobstvenik 31
Драги ми sobstvenik 31, е дека го срешна тва жувотно" кв."Слатина" на най- топ локейшъна" ?????????
Тва си е ЛАЙНАРСКА селска махала край София!
Земи се гръмни и го пусни по селските весници виж там може да мамиш че в село Слатина има top location а на нас тука ни кажи къде е по-конкретно близо да река Лайнянка или си близо да центъра на циганската махла до лафката или да работническите общежития - бивше ПЖИ?
Остани си със здраве !

Господи !!! Колко нещастни бездомници има на света!!! Дай им сила и кураж !!!

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Re: опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение
17-03-2010 - 14:56:16
Sobstvenik,

Не съм наивна, още по-малко дипломатична. По-старите участници много добре ме помнят :] Някога се палех, ровех, доказвах - и за какво?! Просто ми писна. Чиста загуба на време. Мерци и претенции, колкото щеш, всеки иска най-хубавото, ако може да е и без пари, пък ако не му го дават, всички са му виновни. Тяхна си работа.

Съвсем случайно видях грешката в линка на уики, а това наистина е голяма излагация и просто не се стърпях да коментирам.
Re: опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение
17-03-2010 - 15:17:39
avatar
Quote
sobstvenik 31
Quote
Joan
Quote
granit
Ставаше въпрос за Коручешме, за му покажа къде се намира,че не е в Бургас или там каквото твърдеше господина постнах статията в която има грешка (не съм я чел,защото знам) а на 30 метра от Св.София имам имот,мислиш ли ,че незнам къде е ?

Останах с впечатление, че спориш коя църква е Св. София и къде е. Иначе и идея си нямам къде имаш имот, пък и си е лично твоя работа това. Но тогава би трябвало да знаеш къде е гробът на Иван Вазов smiling smiley

Джоан, благодаря, че някой разсъждава по-същество, за разлика от дивите пейзани / повтарям, че селянин не е обида/.
Въпреки това задавайки мненията си под формата на въпроси, означава, че или си дипломатична или малко наивна за да не прозреш, че зад тези постове стоят едни от най-мизерните комплексари в родината ни!!! Единият ми твърдеше че е от "Фритьоф Нансен" и пишеше "Фритьов"/ ако е отраснъл там и ритал топка , щеше подне да запомни името на табелите, които тогава бяха задължителни, а другият, че е от географският център на София /сега той ще тича в Гугъл/. Правилно намекваш, че той не знаейки къде е гроба на Иван Вазов и неправейки разлика между тези две емблематични църкви на гр. София, може да означава, че те са едни псевдософианци - комплексари.
Сигурен съм, че те никога нищо не са притежавали! Ако аз трябва да влизам на нивото им , ще кажа, че Дядо ми по майчина линия- с македонски произход е притежавал хлебозавод на "Пиротска", само, че предците на тези безимотни наследници от "Центъра" на София, са му го национализирали и са го направили просто управител!?

За подписът си напълно права, но аз съм го направил, не само защото се чувствам горд като Столичанин, но и защото си обичам града и знам кой го съсипа и окепази! Константин също е обичал и харесвал града, макар и малък и незначителен за времето си! Затова е останал в историята и този израз!
Ако интересите са ти в областта на Историята и Етнологията, може в друга тема да си поговорим за Император Константин и връзката му със соларните култове в България. Но аз се га искам да видя кой тук отбира от икономика и стопанска история ? Сигурен съм - единици!!!

А бре, адаш.
С две ръце те подкрепям за здравите нерви при ограмотяването на преснопристигналите и скорозамогналите се.
Само дай някоя близка пряка на хлебозавода на Пиротска, че вдигнах кръвно от притеснение че остарявам и не помня.*beer*

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение
17-03-2010 - 15:24:01
Quote
sobstvenik 31
Единият ми твърдеше че е от "Фритьоф Нансен" и пишеше "Фритьов"/ ако е отраснъл там и ритал топка , щеше подне да запомни името на табелите, които тогава бяха задължителни, ............


Душко, никъде не съм твърдял, че съм отрасъл на Фритьоф Нансен (сори за грешката). Отрасъл съм в Яворов. Ако ме питаш за там, мога да ти отговоря. Не, че за теб има някакво значение. Ама ето ти един лек пример - на Иван Асен близо до Сладкарница Пчела има един пиано-клуб (джаз-клуб) направен в двоен гараж - навремето там ни оправяше колелата един бай. Главната сграда на Райфайзен на Гогол и Иван Асен беше построена на мястото на къщата в която ходех на детска градина. Стига ли ти толкова?

И понеже продължаваш с простотиите, хайде да те попитам чувал ли си нещо за отчуждаване на слатински земи в началото на миналия век? Дали тогава слатинските шопи не са мразели софиянци, с които ти сега се идентифицираш.
Понеже беше писал, че между Слатина и Горубляне има 10км, може да провериш докъде е било землището на едното село и докъде другото.

Бях се отказал от заяждането, ама ти като един шоп явно не можеш да се успокоиш. Ама то шопска глава не увира. Всъщност рецептата за варене на шопска глава е една единствена:
Слага се в казан и се затиска с паве, 30 минути след като се свари павето, се е сварила и шопската глава.
Re: опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение
17-03-2010 - 15:35:41
А темата става интересна.Кой ша "ходи НА София"да разглежда" ТОПЛОКЕЙШАНИ "да знае ,че София е СТОЛИЦА , а не планина за да ходи "НА София"Очакват се цени над 3000евро.*sos*
Re: опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение
17-03-2010 - 16:57:18
avatar
Quote
Въртоглав
Очакват се цени над 3000евро.*sos*

3000 евро, ама за апартамент / 1 брой / :]
Re: опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение
17-03-2010 - 19:15:45
avatar
Quote
OwnerBG
Quote
sobstvenik 31
Quote
Joan
Quote
granit
Ставаше въпрос за Коручешме, за му покажа къде се намира,че не е в Бургас или там каквото твърдеше господина постнах статията в която има грешка (не съм я чел,защото знам) а на 30 метра от Св.София имам имот,мислиш ли ,че незнам къде е ?

Останах с впечатление, че спориш коя църква е Св. София и къде е. Иначе и идея си нямам къде имаш имот, пък и си е лично твоя работа това. Но тогава би трябвало да знаеш къде е гробът на Иван Вазов smiling smiley

Джоан, благодаря, че някой разсъждава по-същество, за разлика от дивите пейзани / повтарям, че селянин не е обида/.
Въпреки това задавайки мненията си под формата на въпроси, означава, че или си дипломатична или малко наивна за да не прозреш, че зад тези постове стоят едни от най-мизерните комплексари в родината ни!!! Единият ми твърдеше че е от "Фритьоф Нансен" и пишеше "Фритьов"/ ако е отраснъл там и ритал топка , щеше подне да запомни името на табелите, които тогава бяха задължителни, а другият, че е от географският център на София /сега той ще тича в Гугъл/. Правилно намекваш, че той не знаейки къде е гроба на Иван Вазов и неправейки разлика между тези две емблематични църкви на гр. София, може да означава, че те са едни псевдософианци - комплексари.
Сигурен съм, че те никога нищо не са притежавали! Ако аз трябва да влизам на нивото им , ще кажа, че Дядо ми по майчина линия- с македонски произход е притежавал хлебозавод на "Пиротска", само, че предците на тези безимотни наследници от "Центъра" на София, са му го национализирали и са го направили просто управител!?

За подписът си напълно права, но аз съм го направил, не само защото се чувствам горд като Столичанин, но и защото си обичам града и знам кой го съсипа и окепази! Константин също е обичал и харесвал града, макар и малък и незначителен за времето си! Затова е останал в историята и този израз!
Ако интересите са ти в областта на Историята и Етнологията, може в друга тема да си поговорим за Император Константин и връзката му със соларните култове в България. Но аз се га искам да видя кой тук отбира от икономика и стопанска история ? Сигурен съм - единици!!!

А бре, адаш.
С две ръце те подкрепям за здравите нерви при ограмотяването на преснопристигналите и скорозамогналите се.
Само дай някоя близка пряка на хлебозавода на Пиротска, че вдигнах кръвно от притеснение че остарявам и не помня.*beer*

Малко нетотчно се изразих! По-скоро фурна. Още си спомнам баничките които ми носеше направени със истинско бяло саламурено сирене и мандраджийко масло! мммм! Несравнимо със сегашните!

П.П. Аз тогава живеех като малък лятото при тях - Красна поляна близо до "Факултета".
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход