Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение

Публикувано от sobstvenik 31 
Re: опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение
16-03-2010 - 01:37:35
Чети и трай там у панела.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-03-16 01:46 от granit.
Re: опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение
16-03-2010 - 07:23:07
Nino,
радвам се че приемаш Западно-анадолската връзка откъм веселата страна, защото има и други.Което впрочем издава гузна съпричастност към тази душевност....

Имотко,
няма нищо смешно, или укорително човек да не знае английски. Смешно е да се прави че го знае, когато не го знае.

" Никой не е предпазен от възможността да говори глупости, печално е обаче когато ги говори обмислено"

Монтен

"Няма глупави думи, нашите глупави мисли са заключени в тях"

Г-н Тепавичаров
Re: опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение
16-03-2010 - 14:21:50
Quote
sobstvenik 31
Точиш ли лиги БРОКЕРЬ да ме онодиш !!! Няма да стане ! friend of mine! И въпреки цялата ти алчна природа ще ти задоволя любопитството - имота се намира в кв."Слатина" на най- топ локейшъна на който може да си представи простодушната ти душа.
Също съм длъжен да те предупредя, че продавача т.е. моя милост е ІІІ то поколение столичанин , така че никакви брокерски шмекерии не ще минат при негово величество продавача. Дерзай!!!
Драги ми sobstvenik 31, е дека го срешна тва жувотно" кв."Слатина" на най- топ локейшъна" ?????????
Тва си е ЛАЙНАРСКА селска махала край София!
Земи се гръмни и го пусни по селските весници виж там може да мамиш че в село Слатина има top location а на нас тука ни кажи къде е по-конкретно близо да река Лайнянка или си близо да центъра на циганската махла до лафката или да работническите общежития - бивше ПЖИ?
Остани си със здраве !
Re: опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение
16-03-2010 - 15:01:17
мястото на случката е ли топ... (не ме карайте да изписвам цялото това безумно словосъчетание) или не е ...
"
Каменен фриз се е отчупил от сграда на ъгъла на бул. "Евлоги и Христо Георгиеви" и ул. "Граф Игнатиев" и е премазал паркиран до сградата автомобил, съобщи Българското национално радио (БНР).

По чудо няма пострадали пешеходци, коментираха експертите от "Гражданска защита", които отцепиха движението в участъка.

В този час на деня това е едно от най-натоварените кръстовища в София.

Наложило се е да бъде свален целия фриз на сградата, за да се предотвратят бъдещи инциденти.

На живеещите в сградата е издадено предписание за укрепване.
"
Re: опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение
16-03-2010 - 16:32:11
Quote
granit
Абе тука да не ПУЦ да те образовам [bg.wikipedia.org])

Собственик е прав, а в линка има грешка. Не виждаш ли, че линкът се нарича "Църквата Света Неделя, а отдолу просто са сбъркали името.

Катедралният храм на Софийската митрополия се нарича Света Неделя, не Света София, и там е ставал кървавият атентат през 1925, опит за убийство на Цар Борис 3. Атентатът в църквата Света Неделя е най-значимият атентат в България досега и дано си остане така.

Ето ти линк за атентата: [bg.wikipedia.org]

Ето ти линк и за Света София -[bg.wikipedia.org]) Тя наистина е до Александър Невски.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-03-16 16:32 от Joan.
Re: опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение
16-03-2010 - 16:56:00
Собственик,

Само вметка по повод подписа ти winking smiley

Никой не е бил там до Константин да го пита какво е искал да каже, но историческите факти говорят няколко неща:

1) Сердика (15-18 хиляди жители) е била доста малък град дори за размерите на римска провинция като Тракия Романа - по-малък от Филипопол-Пловдив (80 хиляди) или от Августа Траяна (Стара Загора) (близо 50 хиляди), също и от други римски градове по тези земи;
2) Константин е роден в Ниш, който тогава администратвно е влизал в провинция Вътрешна Дакия, на която столица е била Улпия Сердика (София)- тоест в детството и младостта на Константин Сердика е била "неговата столица" и е възможно да е запазил някакво детско умиление от спомена за нея;
3) Друга хипотеза пък твърди, че Сердика е родното място на майка му Елена, позовавайки се на сведения от главният картограф на Венецианската република Винченцо Мария Коронели (1650-1718).
4) Въпреки думите си Константин не прави столицата си в Сердика, а в Бизантион.
Re: опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение
16-03-2010 - 17:16:40
Quote
Joan
Quote
granit
Абе тука да не ПУЦ да те образовам [bg.wikipedia.org])

Собственик е прав, а в линка има грешка. Не виждаш ли, че линкът се нарича "Църквата Света Неделя, а отдолу просто са сбъркали името.

Катедралният храм на Софийската митрополия се нарича Света Неделя, не Света София, и там е ставал кървавият атентат през 1925, опит за убийство на Цар Борис 3. Атентатът в църквата Света Неделя е най-значимият атентат в България

Ставаше въпрос за Коручешме, за му покажа къде се намира,че не е в Бургас или там каквото твърдеше господина постнах статията в която има грешка (не съм я чел,защото знам) а на 30 метра от Св.София имам имот,мислиш ли ,че незнам къде е ?
Re: опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение
16-03-2010 - 17:21:42
Quote

"Топ локейшън" - място с достъп по остатъци от асфалтова настилка и липса на места за паркиране.

из "Тълковен речник на брокерските термини", МК 2007
Одобрено от МК: Протокол № 11/11.12.2007 г. на МК
ISBN: 978-954-439-505-6
Цена: 4.50 лв.
Сложи в кошницата
Re: опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение
16-03-2010 - 17:29:40
Quote
granit
Ставаше въпрос за Коручешме, за му покажа къде се намира,че не е в Бургас или там каквото твърдеше господина постнах статията в която има грешка (не съм я чел,защото знам) а на 30 метра от Св.София имам имот,мислиш ли ,че незнам къде е ?

Останах с впечатление, че спориш коя църква е Св. София и къде е. Иначе и идея си нямам къде имаш имот, пък и си е лично твоя работа това. Но тогава би трябвало да знаеш къде е гробът на Иван Вазов smiling smiley
Re: опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение
16-03-2010 - 17:39:39
Не сме на изпит в началното училище.Човека питаше от къде съм.Къщата ни е на Коручешме строена е от прадядо ми 1890г. това е.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-03-16 18:10 от granit.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход