Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение

Публикувано от sobstvenik 31 
Re: опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение
15-03-2010 - 00:17:17
дидо,предварително се извинявам,че се намесвам в разговора ти с камелия.

Като цяло съм съгласна с теб особено.........

Извинявайте, отклонявам се от темата, но ме подразни еснафските постове за софиянци и провинциалисти.

Но... много ме смути това..."Ако тепърва трябваше да си купувам жилище, бих избрал точно тези двата, при условие, че са най-близко до Западен парк, метро и т.н. "

И двата квартала са много,много далече от Западен парк.
Re: опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение
15-03-2010 - 00:21:20
avatar
Обърни внимание, че на спирката на метрото точно на Люлин 10, пише Западен парк.

Като излезеш, пред теб са Люлин 10 и 7, началото.
Re: опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение
15-03-2010 - 00:21:44
Здравей Булкан,
Не бях влизала в темата и затова не видях и въпроса на Имотко. Всяка сряда в колонкота на Наблюдател има статия от Д.Иванов. Истинско удоволствие е четенето им, но си признавам, че изисква , а и предизвиква сериозно обмисляне (от моя страна), за да обхвана дълбочината на препратките и нюансите на коментара му. Рядка птица - казвам го с най-хубаво чувство. От тези, дето са на изчезване.
Re: опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение
15-03-2010 - 00:27:31
дидо,не бих си позволила да споря с теб.

[www.ukazatel.com]
Re: опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение
15-03-2010 - 00:36:59
avatar
"бих избрал точно тези двата, при условие, че са най-близко до Западен парк, метро и т.н."

Това може да го каже само най-отявлен централен нападател от отбора на "Селтик Глазгоу"
Нямам думи! Твоя локейшън може да бъде само централна Сахара, или Антарктида!

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Re: опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение
15-03-2010 - 00:47:12
Quote
sobstvenik 31
"бих избрал точно тези двата, при условие, че са най-близко до Западен парк, метро и т.н."

Това може да го каже само най-отявлен централен нападател от отбора на "Селтик Глазгоу"
Нямам думи! Твоя локейшън може да бъде само централна Сахара, или Антарктида!

Много,много грубо :g:

Има ли,начин "малко" да смекчиш тона?
Re: опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение
15-03-2010 - 01:15:52
Quote
nino
Здравей Булкан,
Не бях влизала в темата и затова не видях и въпроса на Имотко. Всяка сряда в колонкота на Наблюдател има статия от Д.Иванов. Истинско удоволствие е четенето им, но си признавам, че изисква , а и предизвиква сериозно обмисляне (от моя страна), за да обхвана дълбочината на препратките и нюансите на коментара му. Рядка птица - казвам го с най-хубаво чувство. От тези, дето са на изчезване.

Здравей Нино,

Малко спамим темата, но на фона на столично-провинциалните кавги не изглежда толкова зле. Чета го и аз Джимо редовно във в. "Сега" и му се кефя. Той си беше рядка птица още от време оно, освен изключителен журналист е и един от най-добрите литературни преводачи от английски (страхотни преводи на Ф. С. Фитцджералд).
Re: опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение
15-03-2010 - 20:54:01
avatar
Quote
regataco
дидо,не бих си позволила да споря с теб.

[www.ukazatel.com]

Недей, няма смисъл - и аз се опитвам, но нищо не се получава, много съм дебелоглав!*angel**stop*

По всяка вероятност аз съм се изразил неправилно. Имах предвид, че тези микрорайони са най-близо до Западен парк от всички други в Люлин.
*drink1*
Re: опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение
15-03-2010 - 21:01:09
avatar
Quote
regataco
Quote
sobstvenik 31
"бих избрал точно тези двата, при условие, че са най-близко до Западен парк, метро и т.н."

Това може да го каже само най-отявлен централен нападател от отбора на "Селтик Глазгоу"
Нямам думи! Твоя локейшън може да бъде само централна Сахара, или Антарктида!

Много,много грубо :g:

Има ли,начин "малко" да смекчиш тона?

Има начин, ако някои хора спрат да говорят пълни глупости!

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Re: опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение
15-03-2010 - 21:14:49
Ако може да се намеся , Господа.
"топ локейшън" се пише " top location" или "отлично местоположение".
По сила на внушението "топ локейшън" ми звучи като "крещящ оргазъм, преливащ в пищящ оргазъм"
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход