Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение

Публикувано от sobstvenik 31 
Re: опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение
11-03-2010 - 00:05:10
avatar
Какъв мулешки впряг в София бе Нино?, май бъркаш локацията с твойта. Всички селтици май започнахте да се сдружавате !
Току виж сте събрали половин село пари за хапартамент в София в който да идвате на смени за да пестите от хотел.
Re: опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение
11-03-2010 - 00:16:05
Quote
nino
Собственик 31,
Абсурдно поведение, за "трето поколение софиянец". Така не би се държал нито един човек от село, с поне малко самоуважение.Броят на панелите/тухлите и техните локации също нямат отношение към това.
Мисля, че двете поколения преди Вас, както и Вие не сте мръднали от пиацата - от талигите с мулешки впряг, та до днес - само дето вече миете стъклата на чакащите на кръстовищата коли.
Това ми подсказва стилът на изразяване - той почти никога не лъже.

Нино, ама и ти си една придирчива такава. Вместо да му "удариш чело у земята" на чиляка, че да му стане драго, седнала си да гадаеш по стила му на изразяване... smiling smiley Какво казваше Джимо? Шменти-капели ли, какво беше там?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-03-11 00:20 от BulCan.
Re: опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение
11-03-2010 - 00:26:51
Шменти-капели и тинтири -минтири.
Мине, не мине време и някой чалнат вземе, че изтрещи с някоя тема.
С разгръщането на кризата, взеха да гърмят бушоните им. То вече форума заприлича на групова психотерапия - на анонимните собственици/продавачи/разбирачи, само дето имотите са повод-иначе дрънкат врели-некипели, маскирани като всезнайковщина.
ПОНЕ ДА НЕ БЯХА ТОЛКОВА ВУЛГАРНИ.
Достатъчно е, че газим в боклука им, търпим простащината им, сега и във форума - ЗА ИМОТИ - пак същите.confused smiley
Re: опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение
11-03-2010 - 00:37:16
Quote
nino
Шменти-капели и тинтири -минтири.
Мине, не мине време и някой чалнат вземе, че изтрещи с някоя тема.
С разгръщането на кризата, взеха да гърмят бушоните им. То вече форума заприлича на групова психотерапия - на анонимните собственици/продавачи/разбирачи, само дето имотите са повод-иначе дрънкат врели-некипели, маскирани като всезнайковщина.
ПОНЕ ДА НЕ БЯХА ТОЛКОВА ВУЛГАРНИ.
Достатъчно е, че газим в боклука им, търпим простащината им, сега и във форума - ЗА ИМОТИ - пак същите.confused smiley

Т'ва е положението как' Сийке smiling smiley Океана от информация в Интернет предлага изключителни възможности, но си има и лоши страни - всеки може да пише квот' му душа сака. Требе да съ чИте избирателно smiling smiley Да вземем да си отворим тема "Кино" в "Обща". От теб и от Додо научих за два уникални филма в една дискусия там. *ok*
Re: опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение
11-03-2010 - 00:44:05
Quote
BulCan
Quote
nino
Шменти-капели и тинтири -минтири.
Мине, не мине време и някой чалнат вземе, че изтрещи с някоя тема.
С разгръщането на кризата, взеха да гърмят бушоните им. То вече форума заприлича на групова психотерапия - на анонимните собственици/продавачи/разбирачи, само дето имотите са повод-иначе дрънкат врели-некипели, маскирани като всезнайковщина.
ПОНЕ ДА НЕ БЯХА ТОЛКОВА ВУЛГАРНИ.
Достатъчно е, че газим в боклука им, търпим простащината им, сега и във форума - ЗА ИМОТИ - пак същите.confused smiley

Т'ва е положението как' Сийке smiling smiley Океана от информация в Интернет предлага изключителни възможности, но си има и лоши страни - всеки може да пише квот' му душа сака. Требе да съ чИте избирателно smiling smiley Да вземем да си отворим тема "Кино" в "Обща". От теб и от Додо научих за два уникални филма в една дискусия там. *ok*

*ok*

Там е истината!*ok* Мъ тукЪ кой ши устаньи, тогиз? Гражданьятъ... :]
Re: опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение
11-03-2010 - 00:59:11
Quote
Muza


Там е истината!*ok* Мъ тукЪ кой ши устаньи, тогиз? Гражданьятъ... :]

Абе все още се намират (поне за мен) интересни хора (нищо, че много такива се отказаха), аз понаучавам това-онова, а и се спестява време да се рови из нашия и чуждия печат за свързани с темата новини. То и от другите даже се научава по нещо, ако човек им следи "поведението". Още повече ако няма досег с такива в реалния живот, може да си изгради "обобщена картинка", а не да се заблуждава, общувайки само с такива, каквито си е избрал.
Re: опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение
11-03-2010 - 16:45:21
Quote
BulCan
Quote
Muza


Там е истината!*ok* Мъ тукЪ кой ши устаньи, тогиз? Гражданьятъ... :]

Абе все още се намират (поне за мен) интересни хора (нищо, че много такива се отказаха), аз понаучавам това-онова, а и се спестява време да се рови из нашия и чуждия печат за свързани с темата новини. То и от другите даже се научава по нещо, ако човек им следи "поведението". Още повече ако няма досег с такива в реалния живот, може да си изгради "обобщена картинка", а не да се заблуждава, общувайки само с такива, каквито си е избрал.
BulCanе, предполагам знаеш вица за оня емигрант дето си сложил портрета на Тодор Живков. И като го питали защо - отвърнал: "Като ме налегне носталгията и си го поглеждам да ми мине". Та и ти така, ако поискаш да се връщаш прочети някоя тема от тоя форум и ще размислиш.
Re: опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение
11-03-2010 - 16:58:09
avatar
Quote
Пламен Hиколов

BulCanе, предполагам знаеш вица за оня емигрант дето си сложил портрета на Тодор Живков. И като го питали защо - отвърнал: "Като ме налегне носталгията и си го поглеждам да ми мине". Та и ти така, ако поискаш да се връщаш прочети някоя тема от тоя форум и ще размислиш.

А ти, защо не заминеш, като те е толкова гнус?
BulCan има друго гражданство, но от някоя и друга година живее тук. А да взимаш решение къде да живееш, четейки " някоя и друга тема във форум", е пуберскко изхвърляне.........:]
Re: опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение
11-03-2010 - 17:55:06
Quote
камелия
Quote
Пламен Hиколов

BulCanе, предполагам знаеш вица за оня емигрант дето си сложил портрета на Тодор Живков. И като го питали защо - отвърнал: "Като ме налегне носталгията и си го поглеждам да ми мине". Та и ти така, ако поискаш да се връщаш прочети някоя тема от тоя форум и ще размислиш.

А ти, защо не заминеш, като те е толкова гнус?
BulCan има друго гражданство, но от някоя и друга година живее тук. А да взимаш решение къде да живееш, четейки " някоя и друга тема във форум", е пуберскко изхвърляне.........:]

Защо не съм заминал е малко философски въпрос. Ама да живея в мръсотията където и да е в София и да твърдя, че е топ локейшън си е доста мазохистично. Както във вица с червейчето: "Какво да правим сине, родина...". Обиколил съм доста места и в Европа и в Америка, какво да ти кажа? В САЩ не бих могъл да живея, а пък в Белгия, Холандия и Германия трудно ще намериш място където не е топ локейшън по нашите стандарти. В Германия има един термин "жилищна зона". Това е пример за начин на живот, не е свързано с местоположението. Ако се замислите върху тази страна на топ локейшъна, много неща като супер луксозна панелка в Слатина на цената на МОЛ в Русе ще ви изглежда някак странно. Какъв топ локейшън е Лозенец, или Граф Игнатиев, или мутроселото Бояна?
Re: опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение
11-03-2010 - 18:13:31
Кой тук знае кой е Джимо?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход