Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение

Публикувано от sobstvenik 31 
?
Re: опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение
10-03-2010 - 09:14:28
avatar
sobstvenik 31 само така, не им се давай на някакви си тарикатчета.
3 - то поколение софиянец си, кво се занимаваш с някви си селяндурчета.
Дори издействай от Божидар Димитров да ти уреди място в историческия музей - като експонат.
То аз не знам 3 - то поколение други да има. Ще идваме да те разглеждаме.

Еврото идва към България.
Re: опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение
10-03-2010 - 09:38:50
Стрелбище ми е от любимите квартали в София, строи и продавай на 950 евро.
Re: опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение
10-03-2010 - 09:53:14
avatar
Quote
Imotko
Стрелбище ми е от любимите квартали в София, строи и продавай на 950 евро.

Да, беше хубаво място, но сега е натъпкано и си плюят в чиниите през прозорците.
Re: опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение
10-03-2010 - 11:04:41
Май само на мен ми харесва Яворов. Сигурно е щот там съм си прекарал детството. Сега обаче погледнах - 11 обяви. Като се замисля и Гео Милев, ама не целия. Май само това са кварталите които горе долу успяха да запазят "автентичен дух", ако мога така да се изразя.
Re: опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение
10-03-2010 - 11:45:17
Quote
kopan
Май само на мен ми харесва Яворов. Сигурно е щот там съм си прекарал детството. Сега обаче погледнах - 11 обяви. Като се замисля и Гео Милев, ама не целия. Май само това са кварталите които горе долу успяха да запазят "автентичен дух", ако мога така да се изразя.
Яворов е страхотно място за живеене. Там ми беше единия офис. Проблемът е, че в Яворов кооперациите са доста старички, но са строени супер. Вътрешните стени са по 30см, външните са поне 50. Ако се постегнат ще станат чудни. Другия проблем са жителите - повечето са на преклонна възраст и нямат финанси да си реновират жилищата. Иначе толкова зелено в София няма никъде.
Re: опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение
10-03-2010 - 11:47:23
avatar
Quote
Пламен Hиколов

Яворов е страхотно място за живеене. Иначе толкова зелено в София няма никъде.

Има- Хиподрума.smiling smiley
Re: опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение
10-03-2010 - 22:11:42
avatar
Eй гларуси ! кво стана по морето днес ? Кви са тия цунамита ? Кви са тия свлачища и наводнения ? Къде изчезна брега и плажовете ?
"топ локейшън" къщурките за милиони в "Морската" ще останат ли поне на снимки да ги помним ?
Re: опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение
10-03-2010 - 22:17:15
Quote
sobstvenik 31
Eй гларуси ! кво стана по морето днес ? Кви са тия цунамита ? Кви са тия свлачища и наводнения ? Къде изчезна брега и плажовете ?
"топ локейшън" къщурките за милиони в "Морската" ще останат ли поне на снимки да ги помним ?

Ей цървул, и тук ли си се омацал. Марш да се измиеш /ако в панелната ти гарсониера в Слатина има течаща вода/ че вониш!

[zdravbadi.com]
Re: опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение
10-03-2010 - 23:22:39
avatar
Пешо, вече не заслужаваш селската титла "Бай", ти май си много по-голям цървул от мен. Личи си по това, че криеш откъде си "- Може да съм отвсякъде". Май си отникъде защото не притежаваш нищо никъде. Моя апартамент не е гарснионера а двустаен / по новите критерии - тристаен / освен това имам и други имоти за които няма да ти разказвам защото като всяка дребна цаца и ти си доста злобен и завистлив. Познавам такива като теб. Не казват нищо за себе си защото няма какво. Мизерен плъх потъвай при лайната в канала.:g:
Re: опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение
10-03-2010 - 23:52:28
Собственик 31,
Абсурдно поведение, за "трето поколение софиянец". Така не би се държал нито един човек от село, с поне малко самоуважение.Броят на панелите/тухлите и техните локации също нямат отношение към това.
Мисля, че двете поколения преди Вас, както и Вие не сте мръднали от пиацата - от талигите с мулешки впряг, та до днес - само дето вече миете стъклата на чакащите на кръстовищата коли.
Това ми подсказва стилът на изразяване - той почти никога не лъже.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход