Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение

Публикувано от sobstvenik 31 
Re: опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение
09-03-2010 - 23:11:23
avatar
Eй варненски тарикати ! от постовете усетих, че сте бая във форума! За тая къщурка на "топ локейшън" най - смешно ми стана, че струва милиони а морето ще я вземе жертва . Горките собственици / инвестори /. Съчувствам им. Аз имам една CASA в София в кв."Редута", нова с изолация и също стара в същия парцел. Мястото е високо и стабилно на 5 min. от центъра. Като знаете претенциите ми и цените които обявявате на свлачищата по морето познайте каква ЦЕНА ! ще поискам- г*ok*оре долу като на МОЛ в Русе.
Re: опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение
09-03-2010 - 23:13:00
Quote
ТОРТКО
Дааааа разбрахме на кой какво му харесва. Но аз не питах за къщи на хора дето са етажи над хората и не включвах
имотите им. Питах за обикновените нормални жилища. Имало ли е случай когато се обяви че някъде ще се строи зграда пред офиса на фирмата да се извие опашка да чакат да си купят и стоят на опашката 5–6 дена докато започне разпродажбата.

И сега една интересна случка.
Обявява се строеж, мястото е много "атрактивно" и хората си чакат реда. Идва реда на един Китаец с когото много трудно се разбират (поради сериозна езикова бариера) но схванали че иска да си купи един–ама неразбрали точно какво. И набързо намерили измежду чакаштите един който говори Китайски, а той човека се извинявал че искал да купи само един етаж от блока. Искал просто всичките му апартаменти да са на един етаж. Звучи невероятно но е факт.
http://maps.google.com/maps?ll=43.627496,-79.476444&z=18&t=h&hl=en

Надявам се да се отвори. И ако вземете и драгнете малкото жълто човече дето е в горния ляв ъгъл над зума и го поставите на улицата ще можете да разгледате от улицата.


Лееелеее добре, че от Google не са се престрашили да правят streetview в Люлинска Свинадория. Какви ли гледки биха лъснали???
Re: опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение
09-03-2010 - 23:34:02
Quote
sobstvenik 31
Eй варненски тарикати ! от постовете усетих, че сте бая във форума! За тая къщурка на "топ локейшън" най - смешно ми стана, че струва милиони а морето ще я вземе жертва . Горките собственици / инвестори /. Съчувствам им. Аз имам една CASA в София в кв."Редута", нова с изолация и също стара в същия парцел. Мястото е високо и стабилно на 5 min. от центъра. Като знаете претенциите ми и цените които обявявате на свлачищата по морето познайте каква ЦЕНА ! ще поискам- г*ok*оре долу като на МОЛ в Русе.

A, какви тарикати? Аз съм много далеч с финансите от позицията да притежавам и да поддържам имот на въпросното място. Ако пък имах тези финанси, нямаше изобщо да ги давам за каквото и да било в БГ (за тези пари могат да се купят фантастични имоти на култови места по света). Просто ставаше дума за "топ-локейшън" като за БГ. Колкото до свлачището, има мулти-милионни "къщурки" и на 3-та, 4-та линия, които няма как да се свлекат (поне близките 100 години).
ss7
Re: опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение
10-03-2010 - 00:06:03
Quote
sobstvenik 31
Eй варненски тарикати ! от постовете усетих, че сте бая във форума! За тая къщурка на "топ локейшън" най - смешно ми стана, че струва милиони а морето ще я вземе жертва . Горките собственици / инвестори /. Съчувствам им. Аз имам една CASA в София в кв."Редута", нова с изолация и също стара в същия парцел. Мястото е високо и стабилно на 5 min. от центъра. Като знаете претенциите ми и цените които обявявате на свлачищата по морето познайте каква ЦЕНА ! ще поискам- г*ok*оре долу като на МОЛ в Русе.

А твоята CASA гледка към морето има ли? winking smiley
Re: опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение
10-03-2010 - 00:16:59
Quote
sobstvenik 31
Точиш ли лиги БРОКЕРЬ да ме онодиш !!! Няма да стане ! friend of mine! И въпреки цялата ти алчна природа ще ти задоволя любопитството - имота се намира в кв."Слатина" на най- топ локейшъна на който може да си представи простодушната ти душа.
Също съм длъжен да те предупредя, че продавача т.е. моя милост е ІІІ то поколение столичанин , така че никакви брокерски шмекерии не ще минат при негово величество продавача. Дерзай!!!

Страшен си пич!
Само така!
Удари цената в тавана щото си моя милост е ІІІ то поколение столичанин. Няма да се данаш на селяндупете! Туй да си не І, не ІІ, а ІІІ поколение столичанин си е голяма работа. Трябва да си много горд със себе си, нищо че никой не ти ще панелката. Какво му остава тогава на човек освен едната гордост.

А цената не смъквай!
"Все нагаре"!

[zdravbadi.com]
Re: опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение
10-03-2010 - 00:54:54
avatar
Бай Пешо не ме мисли, аз панелката ще си я продам. Но ти нямя да можеж да излезеш от село и селския манталитет. Има добра новина за теб - ти може би си ІІІ то поколение дояч или орач или сеяч. Сигурен съм, че те уважават един - двама за 50тият ти юбилей. А относно панелката ти си първият който ще я иска за осемстотнте декара които си посял и деветтте къщи на село които имаш + заведението дето PVC чашите за бира се плащат защото се използват N- ти път.*angel*
Hun
Re: опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение
10-03-2010 - 01:15:50
Хм тук един участник ми звучи като професор Вучков.

Професоре вие ли сте?...

Та на въпроса!
Моля ви не си продавайте панелките на безценица.
Панела е като виното - колкото по-стар толкова по хубав.
Освен това има историческа стойност. Колко от сегашните тухли са слушали първият секретар на бкп между стените си а?
Има и още нещо - ако не беше пустата престройка още щяха да стоят берлинските стени... а те от тухла ли бяха? От панели! Вечни са тези панели!
Давали им по 40-50 години живот. Строени били за трудоваци и работнисите по строежите като временни жлилища... дрън дрън - вижте ги как белеят или сивеят, гордо стоят и са непоклатими!
То затова хората се натискат да ги купуват за да може поне 10 години да се радват на това на което тези с тухлите само си мечтаят.
Мрънкат че живота им бил минал - ами лукса струва пари. Искаш панел - ще плащаш!

Затова на тухлите им падат цените а на панелите стоят.

И само да съм чул някой пак да е продал панел с 40-50% отбивка от обявената цена...
Те са позор за панелособствениците.
Re: опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение
10-03-2010 - 07:14:14
avatar
Ако някой иска имот на 'топ-люкейшън' моля: [www.narodnodelo.bg]
Само трябва да си укрепи брега отдолу че имотчето му може да слезе в морето и да се разбере с тимаджиите че те купиха брега (алея първа).
На варненци честито!
Както е тръгнало скоро цялата морска ще стане застроена частна собственост!:]

Чудя се не продават ли някой парцел в 'Central park' NY!:}



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-03-10 07:25 от кратункьо.
Re: опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение
10-03-2010 - 07:58:56
Quote
кратункьо
Ако някой иска имот на 'топ-люкейшън' моля: [www.narodnodelo.bg]
Само трябва да си укрепи брега отдолу че имотчето му може да слезе в морето и да се разбере с тимаджиите че те купиха брега (алея първа).
На варненци честито!
Както е тръгнало скоро цялата морска ще стане застроена частна собственост!:]

Чудя се не продават ли някой парцел в 'Central park' NY!:}

В случая ставаше дума за РЕНОВИРАНИ СТАРИ къщи в Морската Градина, дето са си там от време оно, а не са се пръкнали в разцвета на строителния бум. И си се вписват съвсем естествено в общата картинка.
Принципно уж има забрана за строителство в 'Морската', ама 8 милиона евро за тези 7 дка сякаш са заради чудесата от бетон, които ще се издигнат там.
Re: опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение
10-03-2010 - 08:49:42
А да ми кажете Стрелбище какъв локейшън е, че имам местенце там и се чудя дали да строя, или да продавам?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход