Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение

Публикувано от sobstvenik 31 
опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение
08-03-2010 - 22:25:00
avatar
Пускам темата с ясното съзнание, че е много бистрена тук ! Но ако трябва честно да кажа не съм намерил някои отговори?
Примерно: какво означават точно тези термини за BG?
Ако сте забелязали във всички мои постове влагам субективизъм и личен интерес, защото съм активен участник в пазара на НИ.
Сега естествено търсейки отговор, ще споделя лична инфо:
Решил съм да продам една панелка - двустаен апартамент в квартал - сравнително близо до центъра. Продажбата ще осъществя живот и здраве след около 1-1.5години. Притеснявям се от падащия пазар, но разчитам на МЕСТОПОЛОЖЕНИЕТО.
То накратко е следното: зад блока има парк / зелена площ / , а пред блока квартална улица, а през нея старо квартално у-ще.
Не знам как да характеризирам местоположението, но по мое мнение е с много плюсове. С риск да скандализирам част от участниците във форума ще кажа, че ще искам безбожна цена.
Re: опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение
08-03-2010 - 22:32:09
ами успех ти желая, дано след 1-1.5г да успееш да вземеш не "безбожна цена" а "срамно-безбожна цена" *drink1*
Re: опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение
08-03-2010 - 22:39:27
avatar
Quote
sobstvenik 31
Пускам темата с ясното съзнание, че е много бистрена тук ! Но ако трябва честно да кажа не съм намерил някои отговори?
Примерно: какво означават точно тези термини за BG?
Ако сте забелязали във всички мои постове влагам субективизъм и личен интерес, защото съм активен участник в пазара на НИ.
Сега естествено търсейки отговор, ще споделя лична инфо:
Решил съм да продам една панелка - двустаен апартамент в квартал - сравнително близо до центъра. Продажбата ще осъществя живот и здраве след около 1-1.5години. Притеснявям се от падащия пазар, но разчитам на МЕСТОПОЛОЖЕНИЕТО.
То накратко е следното: зад блока има парк / зелена площ / , а пред блока квартална улица, а през нея старо квартално у-ще.
Не знам как да характеризирам местоположението, но по мое мнение е с много плюсове. С риск да скандализирам част от участниците във форума ще кажа, че ще искам безбожна цена.

Такива като тебе се появяват тук от време на време и завземат половината форум. Така, че няма с какво да скандализираш форумното общество. Ако не можеш да характеризираш местоположението, просто кажи къде е .
Re: опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение
08-03-2010 - 22:43:26
avatar
Благодаря VIVIC, ще запомня пожеланието и ако осъществя всичко замислено ще те намеря все някак и ще те почерпя щедро!!!
Имам и идеи и за след продажбата- свързани са с бизнес максимално безрисков и трайно печеливш за нашата родина. наздраве приятелю *drink2*
Re: опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение
08-03-2010 - 22:50:30
Quote
sobstvenik 31
Благодаря VIVIC, ще запомня пожеланието и ако осъществя всичко замислено ще те намеря все някак и ще те почерпя щедро!!!
Имам и идеи и за след продажбата- свързани са с бизнес максимално безрисков и трайно печеливш за нашата родина. наздраве приятелю *drink2*
Не искам да ме наричат скептик, но "максимално безрисков и трайно печеливш" бизнес, който започва с пари наготово, каквито се явяват най-често парите от продажба на имот... какво да ти кажа.
Ако сам не си се ориентирал и наместил в този живот и сто апартамента да продадеш - с никакъв бизнес не ще успееш.
Но пробвай де, няма лошо smiling smiley
Re: опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение
08-03-2010 - 22:52:44
Собственик 31,
Твоята панелка я наблюдавам вече 4-ти месец. Продава се от 1 година и 8 месеца. Тръгнала е от цена 48 хил.Е., но без успех. Сега е дадена на 4 агенции, обявена в два района и от еднте се продава на 42 800, а от другите две - на 40 000. Различни са посочените квадратури и само една от агенциите предлага снимки-другите ги свалиха. А, и още нещо -клиентите идвали и си отивали с обещание да се обадят, но никой не повторил. Затова пък за сваляне на цената от собствениците и дума няма. Още нещо - едната агенция днес е дигнала цената със 100 евро - сега е 42 900. Познах ли ти панелката?winking smiley
Re: опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение
08-03-2010 - 22:54:55
avatar
Точиш ли лиги БРОКЕРЬ да ме онодиш !!! Няма да стане ! friend of mine! И въпреки цялата ти алчна природа ще ти задоволя любопитството - имота се намира в кв."Слатина" на най- топ локейшъна на който може да си представи простодушната ти душа.
Също съм длъжен да те предупредя, че продавача т.е. моя милост е ІІІ то поколение столичанин , така че никакви брокерски шмекерии не ще минат при негово величество продавача. Дерзай!!!
Re: опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение
08-03-2010 - 22:58:36
avatar
Quote
sobstvenik 31
Точиш ли лиги БРОКЕРЬ да ме онодиш !!! Няма да стане ! friend of mine! И въпреки цялата ти алчна природа ще ти задоволя любопитството - имота се намира в кв."Слатина" на най- топ локейшъна на който може да си представи простодушната ти душа.
Също съм длъжен да те предупредя, че продавача т.е. моя милост е ІІІ то поколение столичанин , така че никакви брокерски шмекерии не ще минат при негово величество продавача. Дерзай!!!

Нема кво да дерзая, 400 Е за тоя топ локейшън макс или се погребвай в него.
Re: опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение
08-03-2010 - 23:03:52
avatar
sobstvenik31, извинявай, ако въпросът ми е недискретен, но случайно да имаш в рода си бивш министър-председател на България?
Re: опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение
08-03-2010 - 23:04:42
Слатина-топ не знам какво си!!!!!! Ти да не си луд бе?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход