Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Какво става в Гърция, и как ще повлияе ситуацията на банките с гръцко участие

Публикувано от OwnerBG 
Re: Какво става в Гърция, и как ще повлияе ситуацията на банките с гръцко участие
27-08-2010 - 09:39:53
не се заричай, че ти се бе зарекъл преди време повече да не пишеш тука, даже и финален брой пост драматично бе анонсирал....
Re: Какво става в Гърция, и как ще повлияе ситуацията на банките с гръцко участие
27-08-2010 - 11:59:04
avatar
Quote
10000 eur/m2
не се заричай, че ти се бе зарекъл преди време повече да не пишеш тука, даже и финален брой пост драматично бе анонсирал....

Май не само в този форум се беше зарекъл повече да не пише...
Покрай гръцката криза съвсем изтрещя наш горо :]
Re: Какво става в Гърция, и как ще повлияе ситуацията на банките с гръцко участие
27-08-2010 - 13:23:57
Quote
zlostyr
Quote
10000 eur/m2
не се заричай, че ти се бе зарекъл преди време повече да не пишеш тука, даже и финален брой пост драматично бе анонсирал....

Май не само в този форум се беше зарекъл повече да не пише...
Покрай гръцката криза съвсем изтрещя наш горо :]

Не си спомням да съм се заричал в нещо. Още повече драматично! На даден етап нямаше какво повече да кажа по темата - но въпреки това написах още 10 поста - до 1111 - цифрата си я избрах малко на майтап и малко от псевдосуеверие... smiling smiley
И разбира се - заради пристрастяването и времето.
И сега нямам кой знае какво да кажа, но в края на лятото имам винаги повече свободно време...
И виждам, че погромистчетата, ако и да не разбират, четат. :]

п.п.
А са чели, колкото разбират де, старите ми постове и хора с тримесечни регистрации :]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-08-27 13:31 от goro.
Re: Какво става в Гърция, и как ще повлияе ситуацията на банките с гръцко участие
27-08-2010 - 22:41:06
Гърция, като лакмус!

Тази година сигурно много хора не можаха да отидат на почивка, а много други излязоха в дълга такава.
Клакьорите на неолайнярската пасмина разбира се побърза да ни зарадва с добрите новини от синия екран!
Между 12% и 20% (това помня от цифрите) е скочил туристическия поток през август в определени райони. Това според медийното скудоумие се дължи на предприемчивостта на съответните жители-предприемачи! smiling smiley
Сега вече ми е ясно защо не можах да намеря евтини самолетни билети за Гърция, та ми се наложи да мина през София (не съм толкова богат и разлика от 1200 евро ми се струва значителна).
Но да видим къде, казват, туризма показва ръст:
Родос, Додеканиса (Дванадесетте острова), Месиния-Пелопонес... като цяло - по скъпичките курорти на Гърция. Не тези за Дойчо и Ганчо И правилно... Бедните да го ... знаете...
Пак като цяло, се надяват спадът на приходите от туризма да бъде ситно едноцифрено число...

Чудя се също, колко от моите неолиберали-приетели ще си сменят колите отново на 5-тата година. Тези дето карат коли на лизинг по счетоводни причини не ги мисля - те ги сменят всяка година и по всичко личи, ще продължат да го правят... Но тези дето ходят на работа със личните си здрави немски машини, как ще отчетат своята солидарност към стройната Меркел?
Питам се също - дали не е по-добре на всеки 3 години нова корейска (а защо не и китайска) отколкото на 5 немска ?

Ех, Меркел..., Меркел - маде ин чайна!
Тази година гръцките корабособственици, не стига че държат най-голям абсолютен дял в морския транспорт, ми са поръчали и най-много нови кораби - колкото Германия, Галия и Англия взети заедно!

п.п.
За Злостурчо съм сигурен, че ще продължи да кара антиката наследство от дядо му. Защото му харесва!
Злостурчо, по всичко изглежда, че ще съм се изчерпал преди постовете ми да са станали 1234. Сещаш ли се някое вълшебно число преди това?
*beer*
Re: Какво става в Гърция, и как ще повлияе ситуацията на банките с гръцко участие
28-08-2010 - 14:05:14
avatar
Жоро, съвсем изтрещя :]
Обади се на БиТиВиТу да кажат довечера по новините как гърците са цъфнали и вързали smiling smiley
Re: Какво става в Гърция, и как ще повлияе ситуацията на банките с гръцко участие
28-08-2010 - 15:19:26
avatar
Те такива като Злостурчо са вечните некупуващи и с неудачни решения в неудачен момент. Затова за тях момента никога не е дошъл и няма и да дойде. Неолибералите са си едни откровени мошенници, които чрез старите средства на дезинформация и пропаганда да накарат хората масово да продават защото иде срив студ пропаст и вампиризъм. Те са и тези които непрекъснато орязват средствата за доходи на хората. Пита се в чия полза? Ако ни управляват дълго неола..рите, на всеки човек ще започне да му се струва че живота му не струва пет пари. Като в романите на Е. Зола.
Re: Какво става в Гърция, и как ще повлияе ситуацията на банките с гръцко участие
28-08-2010 - 23:23:02
avatar
Сахибе, върна се и ведна о.ра целия форум.
Re: Какво става в Гърция, и как ще повлияе ситуацията на банките с гръцко участие
28-08-2010 - 23:39:59
avatar
Quote
zlostyr
Сахибе, върна се и ведна о.ра целия форум.
..............
Това не можах да го схвана. Поясни!
Имат ли някакво отношение думите ти към мен или форума?
Едно нещо ми прави впечатление при теб- Мислиш си че колкото по-малко пишеш и то с недомлъвки, толкова по-интелигентен изглеждаш. Ще ти развенчая мита, никой не го интересува кой е премълчал нещо или се е изказал с недомлъвки. Всички помнят съждения, анализи, мнения и експертни оценки. Теб никой по никакъв повод не би те запомнил.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-08-28 23:58 от СТОПАНИН ... ..
Re: Какво става в Гърция, и как ще повлияе ситуацията на банките с гръцко участие
29-08-2010 - 02:12:24
Че Злостурчо не е разбрал нищо от това дето съм написал е ясно.
Но съм чувал, че погромистите се справят добре с английския.









И това. Втората му част със сигурност ще разпали страстите български.










И... Злостурчо,
да не вземеш да ми припишеш мисли които нямам. Тази дейност ми е неприсъща!
:]
Re: Какво става в Гърция, и как ще повлияе ситуацията на банките с гръцко участие
29-08-2010 - 22:42:29
Quote
goro
Злостурчо, по всичко изглежда, че ще съм се изчерпал преди постовете ми да са станали 1234. Сещаш ли се някое вълшебно число преди това?
*beer*


Ще помагам - числото 10.000 ми звучи идеално *beer*, а пардон нека да е Узо *drunk*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход