Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ето за това ставам фен на кризата

Публикувано от jores 
Re: Ето за това ставам фен на кризата
09-02-2010 - 13:03:56
А какво ще кажете за телефона им?
1. Всяка първа започната минута се таксува като цяла.
2. Всяка следваща минута след първата (в рамките на един разговор) се отчита на интервали от 20 секунди.
• Потребители, инициирали разговори от фиксираната мрежа на VIVACOM към „Универсален номер - 0700", заплащат стойността на селищен разговор в зависимост от абонаментния си план
• Когато към услугата "Универсален номер - 0700" е проведен междуселищен разговор, клиентът на услугата заплаща само положителната разлика между стойността на съответния междуселищен разговор по цена за Стандартно таксуване (в зависимост от неговата продължителност в минути, часова зона и зона за разстояние) и цената на селищен разговор, заплатена от потребителя, инициирал повикването по цена за Стандартно таксуване за същия този разговор. Крайният потребител заплаща първоначалната цена от 0.110 лв.
Re: Ето за това ставам фен на кризата
09-02-2010 - 13:20:01
извинявай, но аз не се обаждам на "розов телефон" smiling smiley Брокерите да не започнат повечко да ми пъшкат по телефона smiling smiley
Ама как ги измисляте тези работи - не зная
Re: Ето за това ставам фен на кризата
09-02-2010 - 13:39:06
Quote
Въртоглав
Да интересно.Абе хора Вие не разбрахте ли ,че брокерската услуга е равна и ще остане такава на ДОГОВОРЕН ПРОЦЕНТ ОТ СТРАНА по 3% демек .6%!!!!!Ако искаш де !!!И самата услуга не е за измИкяри по душа .Тия "колеги" от въпросната "Агенция " или са луди ,или нещо подобно ..Каква ти е далаверата като ползваш услуга да цакаш кинти НАПРЕД!!За неизвестен брой огледи ...????Без оСкъпяване !!!???Ами дай ми на мене кинти такса от 800лв за 3 месеца и ще съм шампион.А погледнахте ли всъщност ИНОВАТОРИТЕ КАКВО ПРЕДЛАГАТ ,като база данни ...НИЩО ..!!

3% ЕКСЛУЗИВНОСТ и ако искаш!!!!..!!!Ако не искаш пускай си обяви лепи обяви ,звъни по телефони прави каквото искаш!!!Услугата е по желание и пести време(АКО СЕ ВЪРШИ КАТО ХОРАТА ) .Ако ти е скъпо 3% .Действай си сам ...пиши по форуми ,давай мнения (ТЪПИ НАЙ ВЕЧЕ И Т.Н)


Турби, излагаш се! Няма да видиш 6% баце. Седи и си пиши у форумот тогава, до като колегите ти бръмчат на "измикярски тарифи"

Лакомия! Няма да го разберете. Пак задавам глупавият си въпрос: "Как така, комисионните от 3% стигнаха до 6% - с повишаване на качеството ли" ???
Re: Ето за това ставам фен на кризата
09-02-2010 - 13:48:21
avatar
Quote
Potential_Buyer
Аз предлагам следната схема:
- 1 минимална работна заплата, ако аз водя брокера с моята кола;
- 2 минимални работни заплати, ако ме вози той.
Някаква такава схема и в двата случая само при сключена сделка.

А, първо питай таксиметровите шофьори дали ще се съгласят да приемат брокерите в гилдията си!
А иначе- става, на всяко возене, щом даваш по една минимална, ще те возя, проблем нямаш. И ще ти действа дисциплиниращо- предварително ще си решил какво търсиш и няма да го раздаваш турист.........
Re: Ето за това ставам фен на кризата
09-02-2010 - 13:54:25
какво лошо има в заплащането "МРЗ". Например счетоводителите така работят - 1 "МРЗ" за фирма. Това не е нещо нечувано и невиждано. Хайде да не е 1 МРЗ, 2 да са, 5 да са, повечко да са, но да се плащат при свършена работа, т.е. сделка, не да се плащат, защото брокерът е публикувал обява в нета или в безплатния вестик позвънете и да смята че е свършил страхотна супер работа, за която трябва да иска заплащане.
Re: Ето за това ставам фен на кризата
09-02-2010 - 13:59:42
Ами веднага ти отговарям....3% от страна по 2 е равно на 6%!!!Ако си продавач ти взимам 3% ако си купувач пак толкова ...
Интирисуат ма клиенти които ми дават ексклузивност ...Другите Цъ !!:]
Re: Ето за това ставам фен на кризата
09-02-2010 - 14:13:10
avatar
Quote
Potential_Buyer
какво лошо има в заплащането "МРЗ". Например счетоводителите така работят - 1 "МРЗ" за фирма. Това не е нещо нечувано и невиждано. Хайде да не е 1 МРЗ, 2 да са, 5 да са, повечко да са, но да се плащат при свършена работа, т.е. сделка, не да се плащат, защото брокерът е публикувал обява в нета или в безплатния вестик позвънете и да смята че е свършил страхотна супер работа, за която трябва да иска заплащане.

Ти май нещо се обърка. Сега всички АНИ получават пари само за реализирана сделка. И точно това е правилното, според мен и колегите, пишещи тук.
А "нововъведението" на юнаците, които коментираме е, 810лв. на ръка още при запознаването, без значение дали въобще ще стигнеш до сделка.smiling smiley
Re: Ето за това ставам фен на кризата
09-02-2010 - 14:15:55
е, да де. За едно и също нещо пишем, но с тази разлика, че аз предлагам твърдо заплащане въз основа на МРЗ при реализирана сделка. Това е.
Re: Ето за това ставам фен на кризата
09-02-2010 - 14:23:53
avatar
Quote
Potential_Buyer
е, да де. За едно и също нещо пишем, но с тази разлика, че аз предлагам твърдо заплащане въз основа на МРЗ при реализирана сделка. Това е.
Твърдо, ама няма да се хареса на много хора, защото цените на имотите са различни. И ако ти купуваш/продаваш нещо за 30 000, а друг- за 300 000, дали ще ти е все тая, че плащаш колкото него?
Re: Ето за това ставам фен на кризата
09-02-2010 - 14:31:25
Абе накратко ПОРЕДНАТА глупост на пазара ...отново дава поводи за "УМНИ МИСЛИ "..от "умни глави"
Господа и дами безплатно нема ,нема и да има ...Требе си кеш.Сичку друго Цъ..
Твърдото заплащане може да го усетиш многууу ТВЪРДООО..*book*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход