Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ето за това ставам фен на кризата

Публикувано от jores 
Re: Ето за това ставам фен на кризата
08-02-2010 - 17:21:11
avatar
Не ми се вярва да сте сериозни.
Твърда такса за да получиш четири оферти.
Какво му е новото на старата схема.

НИЕ СМЕ НАЙ ДОБРИ ДАЙ ПАРИ И ЩЕ ТЕ ПУСНЕМ ДА РАЗГЛЕДАШ АКО НЕ, ЩЕ ТИ ДАДЕМ ЧЕТИРИ ПРЕДЛОЖЕНИЯ

Жорес, недей така бе братко.
Прочети пак за новия ПРОДУКТ.

Предварителното плащане на цялата сума не ви ли говори нещо.
Божееееееееее Боооооооооооже.*angel*
Re: Ето за това ставам фен на кризата
08-02-2010 - 17:24:47
Quote
OwnerBG
НИЕ СМЕ НАЙ ДОБРИ ДАЙ ПАРИ И ЩЕ ТЕ ПУСНЕМ ДА РАЗГЛЕДАШ АКО НЕ, ЩЕ ТИ ДАДЕМ ЧЕТИРИ ПРЕДЛОЖЕНИЯ

Къде са посочени тези четири предложения ?
Re: Ето за това ставам фен на кризата
08-02-2010 - 17:41:28
avatar
Quote
Satori
Quote
OwnerBG
НИЕ СМЕ НАЙ ДОБРИ ДАЙ ПАРИ И ЩЕ ТЕ ПУСНЕМ ДА РАЗГЛЕДАШ АКО НЕ, ЩЕ ТИ ДАДЕМ ЧЕТИРИ ПРЕДЛОЖЕНИЯ

Къде са посочени тези четири предложения ?

Тъй, де, дори и 4 защитени предложения нямаш!
За сметка на това, имаш 4 работни дни да харесаш от предложените ти оферти, щото иначе- гориш...........

цитат:
Ако сте наш клиент, в рамките на 48 часа от сключване на споразумението, ще Ви предложим информация за имоти, отговарящи на Вашите изисквания. При условие, че към момента в поддържаната от нас база данни няма обекти, които да бъдат подходящи за Вас, нашите брокери ще Ви предоставят нова справка до 4 работни дни.
Re: Ето за това ставам фен на кризата
08-02-2010 - 17:46:29
Quote
камелия
Quote
Satori
Quote
OwnerBG
НИЕ СМЕ НАЙ ДОБРИ ДАЙ ПАРИ И ЩЕ ТЕ ПУСНЕМ ДА РАЗГЛЕДАШ АКО НЕ, ЩЕ ТИ ДАДЕМ ЧЕТИРИ ПРЕДЛОЖЕНИЯ

Къде са посочени тези четири предложения ?

Тъй, де, дори и 4 защитени предложения нямаш!
За сметка на това, имаш 4 работни дни да харесаш от предложените ти оферти, щото иначе- гориш...........

цитат:
Ако сте наш клиент, в рамките на 48 часа от сключване на споразумението, ще Ви предложим информация за имоти, отговарящи на Вашите изисквания. При условие, че към момента в поддържаната от нас база данни няма обекти, които да бъдат подходящи за Вас, нашите брокери ще Ви предоставят нова справка до 4 работни дни.

Доста интересно интерпретирате цитираните от Вас данни.
Аз виждам само времеви ограничения за дружеството, което предлага услугата.

До 2 дни ти дават оферите, които отговарят на изискванията на клинета.
Ако няма такива оферти - до 4 дни те се наемат да открият такива.

Никъде не е посочено, че клиентът има 4 дни.
Още повече, че на сайта им има обявени открити оферти, така че човек може да ги прегледа безплатно и да прецени дали да се свърже с тях или не.

Защо нападате така явно този нов "продукт" без да сте запознати с него? Сякаш нещо Ви притеснява ?
Re: Ето за това ставам фен на кризата
08-02-2010 - 17:46:59
avatar
Quote
камелия
Quote
Satori
Quote
OwnerBG
НИЕ СМЕ НАЙ ДОБРИ ДАЙ ПАРИ И ЩЕ ТЕ ПУСНЕМ ДА РАЗГЛЕДАШ АКО НЕ, ЩЕ ТИ ДАДЕМ ЧЕТИРИ ПРЕДЛОЖЕНИЯ

Къде са посочени тези четири предложения ?

Тъй, де, дори и 4 защитени предложения нямаш!
За сметка на това, имаш 4 работни дни да харесаш от предложените ти оферти, щото иначе- гориш...........

цитат:
Ако сте наш клиент, в рамките на 48 часа от сключване на споразумението, ще Ви предложим информация за имоти, отговарящи на Вашите изисквания. При условие, че към момента в поддържаната от нас база данни няма обекти, които да бъдат подходящи за Вас, нашите брокери ще Ви предоставят нова справка до 4 работни дни.

Ками, благодаря за поправката.
Ама 4 оферти, или 4 дни, или до 4 месеца, а пЪк и до 4 града.

Има хляб за измами в тая страна.Ейййййййй
Стари форумни лъвове да клъвнат на елементарна схема.eye popping smiley
Re: Ето за това ставам фен на кризата
08-02-2010 - 17:52:36
avatar
Quote
OwnerBG


Ками, благодаря за поправката.
Ама 4 оферти, или 4 дни, или до 4 месеца, а пЪк и до 4 града.

Има хляб за измами в тая страна.Ейййййййй
Стари форумни лъвове да клъвнат на елементарна схема.eye popping smiley

Втрещих се, признавам! Как може, неприязънта към нещо, да заслепи човек до степен, да се хване на най- тъпата манипулация?!
Re: Ето за това ставам фен на кризата
08-02-2010 - 17:54:06
avatar
Quote
Satori
Quote
камелия
Quote
Satori
Quote
OwnerBG
НИЕ СМЕ НАЙ ДОБРИ ДАЙ ПАРИ И ЩЕ ТЕ ПУСНЕМ ДА РАЗГЛЕДАШ АКО НЕ, ЩЕ ТИ ДАДЕМ ЧЕТИРИ ПРЕДЛОЖЕНИЯ

Къде са посочени тези четири предложения ?

Тъй, де, дори и 4 защитени предложения нямаш!
За сметка на това, имаш 4 работни дни да харесаш от предложените ти оферти, щото иначе- гориш...........

цитат:
Ако сте наш клиент, в рамките на 48 часа от сключване на споразумението, ще Ви предложим информация за имоти, отговарящи на Вашите изисквания. При условие, че към момента в поддържаната от нас база данни няма обекти, които да бъдат подходящи за Вас, нашите брокери ще Ви предоставят нова справка до 4 работни дни.

Доста интересно интерпретирате цитираните от Вас данни.
Аз виждам само времеви ограничения за дружеството, което предлага услугата.

До 2 дни ти дават оферите, които отговарят на изискванията на клинета.
Ако няма такива оферти - до 4 дни те се наемат да открият такива.

Никъде не е посочено, че клиентът има 4 дни.
Още повече, че на сайта им има обявени открити оферти, така че човек може да ги прегледа безплатно и да прецени дали да се свърже с тях или не.

Защо нападате така явно този нов "продукт" без да сте запознати с него? Сякаш нещо Ви притеснява ?


Продукт е точната дума.
Сега и "проект" да се появи та да извика и "световния опит".
Re: Ето за това ставам фен на кризата
08-02-2010 - 17:57:20
avatar
Ще ми е интересна една сравнителна статистика, между АНИ от цитиираният тип и една от познатите ни, статистика в посока привлечени и задържани клиенти.

Защото, предусещам как скоро ще има сериозен интерес към нея подобен на този към Адрес, в момента в който оповестиха, че няма да взимат комисионна от купувача.

Това му е хубавото на свободният пазар с произлизащата от него конкуренция - раждат се нови идеи и оцелява най-приспособимият към пазара.
А за да си адекватен към пазара, трябва да познаваш нагласите на клиентите си, нали? winking smiley

Май свърши вече времето, през което бльокита си събираха комисиона с мутри от купувача winking smiley
Re: Ето за това ставам фен на кризата
08-02-2010 - 18:01:52
Говорете си smiling smiley, но при добра реклама това може да се превърне в нов начин на работа при сделки с НИ. Тук са се изписали стотици мнения за това, че повечето хора не приемат комисионната като %. Когато цените са балонизирани и комисионните също са балонизирани, защото са %. Ето го и отговорът: твърда такса 810лв. Не е пояснено наистина колко време, огледи и т.н влизат в тази такса, но това може да се доуточни. За мен лично това изглежда като добра алтернатива. Брокер, който работи за мен, а не за комисионната си, нещо от което според мен пазара има нужда.
Re: Ето за това ставам фен на кризата
08-02-2010 - 18:07:59
avatar
Quote
brotarius
Говорете си smiling smiley, но при добра реклама това може да се превърне в нов начин на работа при сделки с НИ. Тук са се изписали стотици мнения за това, че повечето хора не приемат комисионната като %. Когато цените са балонизирани и комисионните също са балонизирани, защото са %. Ето го и отговорът: твърда такса 810лв. Не е пояснено наистина колко време, огледи и т.н влизат в тази такса, но това може да се доуточни. За мен лично това изглежда като добра алтернатива. Брокер, който работи за мен, а не за комисионната си, нещо от което според мен пазара има нужда.

Само един въпрос- ако не си харесаш нищо от предложеното, какво правиш?
Харизваш им 414Е?*xxx*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход