Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ето за това ставам фен на кризата

Публикувано от jores 
Ето за това ставам фен на кризата
08-02-2010 - 16:42:16
Re: Ето за това ставам фен на кризата
08-02-2010 - 16:45:04
avatar
Край, Турбозола ще се гътне като прочете това
Quote

Заплащате еднократно твърдо фиксирана потребителска такса - избягвате комисионната и разхода за правни услуги. Крайната цена на имота не е завишена от тези допълнителни разходи, които Вие ще спестите. Имотите, които ние Ви предлагаме, са на цената обявена от продавача и Вие като купувач, няма да заплащате повече от необходимите разходи.
Re: Ето за това ставам фен на кризата
08-02-2010 - 16:54:37
Мисля, че не е важно, кой ще изживее житейска драма /тъжни са драмите/
Очаквайте след месец още една смазваща оферта насочена в различна от статуквото посока.
Та мисълта ми беше, че само пазара може да роди подобни проекти, които са от полза за всички. Не държавата, или нейната подкрепа, не гилдията а нечий мозък прозрял правилната посока и метода по който да извърви пътя.
Re: Ето за това ставам фен на кризата
08-02-2010 - 16:58:29
avatar
Quote
barbaron
Не ме разсмивайте, на работа съм smiling smiley
Досега било
"комисионна + разходи за правни услуги + цена1", станало "еднократна потребителска такса + цена2"
Какво се е променило в уравнението?

Най-малкото не искат комисиона от купувача, без да им е искал услугите, както се опитват да правят всички нагли АНИ-та.
Re: Ето за това ставам фен на кризата
08-02-2010 - 17:02:08
Нямам идея какви са таксите, но самият факт, че вече официално е признато, че обема работа и при 50к и при 500к е един и същ е крачка напред. А това за таксата и логиката да е такса, а не процент съм го писал лятото.
Re: Ето за това ставам фен на кризата
08-02-2010 - 17:04:52
На мен ми се струва, че и от купувача искат

Какво предлагаме на КУПУВАЧА:

Заплащате еднократно твърдо фиксирана потребителска такса - избягвате комисионната и разхода за правни услуги. Крайната цена на имота не е завишена от тези допълнителни разходи, които Вие ще спестите. Имотите, които ние Ви предлагаме, са на цената обявена от продавача и Вие като купувач, няма да заплащате повече от необходимите разходи.


КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома
Re: Ето за това ставам фен на кризата
08-02-2010 - 17:11:22
Обемът работа е различен дори при 50К и при 50К.
Даже може да се случи при 50К обемът на работата да е по-голям, отколкото при 500К.

КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-02-08 17:22 от dragula.
Re: Ето за това ставам фен на кризата
08-02-2010 - 17:13:28
avatar
Стига сте писали ами вземете и се обадете на ENG имоти и ще разберете кой стои зад тях. Аз вече им се обадих картинката е ясна.

Ни копува ни продава
Re: Ето за това ставам фен на кризата
08-02-2010 - 17:14:07
avatar
Реално тази такса (точно като всяка друга такава) би могла да се отчете за разход, но това всъщност не е така. Тя е просто първият начин да избегнете комисионните и разходите за правни услуги. Оттам, крайната цена на имота не е завишена от тези допълнителни разходи, които вие спестявате още в началото.

С тази такса, вие получавате реклама на вашия имот, провеждане на срещите с потенциални клиенти, правилното представяне на продаваното от вас и помощ при съставянето на сделката.

Ако сте наш клиент, в рамките на 48 часа от сключване на споразумението, ще ви предложим информация за имоти, отговарящи на вашите изисквания. При условие, че към момента в поддържаната от нас база данни няма обекти, които да бъдат подходящи за вас, нашите брокери ще ви предоставят нова справка до 4 работни дни. Консултантът ни поема цялата организация за провеждане на огледи на имотите. ENG имоти ви предлага възможност за експертна консултация, ако искате да закупите имот с ипотечен /потребителски/ кредит, като ви насочи към банкова институция.


Извадих тези три абзаца от преливането от пусто- в празно, за да ги анализираме, ако искате, де!
Най- основното е липсата на информация за таксата. Ни думичка, никъде.
После- подписваш договора, плащаш я, но не стигнеш ли до сделка, явно пиеш една студена водица.
Получаваш правна безплатна информация, пишат- е, нали едно от главните притеснения беше, че може " чуждия" юрист да не свърши добре работа. Особено, ако компанията представлява и двете страни. А тук, както се вижда, точно това е намерението.
И последно- компанията ще ви насочи към точната банкова институция.
Като теглим чертата- не разбирам Жорес, на какво точно се кефиш?eye popping smiley


Тъй като често хората трудно се справят с административно-правната страна на подобни сделки, ENG имоти ви осигурява правна помощ при покупката на недвижима собственост.
Re: Ето за това ставам фен на кризата
08-02-2010 - 17:16:54
avatar
Quote
dodo2

Най-малкото не искат комисиона от купувача, без да им е искал услугите, както се опитват да правят всички нагли АНИ-та.

Да, ама искат твърда такса, за да ти покажат имот. И ако не го харесаш, не харесаш и другото показано, си подвиваш опашката, а кинтите остават в джоба им.:]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход