Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Обявена цена 60 000,а реална...?*tired*

Публикувано от alana 
CR
Re: Обявена цена 60 000,а реална...?*tired*
04-02-2010 - 21:15:05
Quote
valsodar
За половината пари и по-малко даже (61 000 Лева) има обявен двустаен 51м2 за продан от банка Пиреус в Младост 2, а това е само върхът на айсберга, който ще срути пазара winking smiley

Няма за къде да бързаш, всеки един ден на изчакване ти носи пари.

хихи, дай да го видя този апартамент от ПиреОс.
Re: Обявена цена 60 000,а реална...?*tired*
04-02-2010 - 21:19:09
Quote
valsodar
В българският му вариант - конят е краден, а парите са фалшиви. winking smiley

Евала бе!! Попиках се от смях!!!!:}
Re: Обявена цена 60 000,а реална...?*tired*
04-02-2010 - 21:49:08
avatar
В сайта на Жореса е, не е панелка, ама е дребен.

[targ.bg]търг/7006/

обявата е под номер Търг 7006
Със ЗП от 50,36 кв.м., състоящ се от дневна, стая, кухня и баня-тоалетна.
гр. София, ж.к. Младост 2, УПИ VІІ-2576,
Начална цена в лева 61500

Ама, много си му искат на това! winking smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-02-04 21:57 от valsodar.
?
Re: Обявена цена 60 000,а реална...?*tired*
04-02-2010 - 23:24:14
avatar
Quote
alana
На въпросите защо бързам и дали съм се ориентирала,нито бързам ,нито съм се ориентиралаwinking smiley.Ще имам време да тръгна сериозно на огледи,едва от април нататък.Засега просто чета обяви и се опитвам да науча "тънкостите"около покупко-продажбите.Не мога да се спра на даден район все още,единственото,което мога да кажа е,че не искам да е в Дружба,Обеля,Люлин,Левски,а и е едва ли ще е и центъра или Лозенец.Предпочитам разбира се,Южните райони-Стрелбище,Борово,Красно село,но не знам дали ще мога да си позволя и тях.Бих желала двустаен апартамент,минимум 60кв.(по възможност чиста площ).Също така вече окончателно се отказах от панел,и искам да е стара тухла или евентуално ЕПК.Мога да платя максимум 60 хиляди,но много зависи от това,има ли комисионна за купувача агенцията,ако има колко е,и кой до каква степен поема нотариалните такси, тоест зависи от самата оферта.

Добре, че засега не атакуваш с огледите и си пряма и открита.
Колко по-добре е да поопипа пазара така.
Много "купувачи", като теб, здраво си ходят по огледи.
Оглеждат по 30 - 40 имота. повечето с брокери.
След всеки оглед, заявяват, че ще помислят.
Това си има и добра страна - брокерите усещат динамика в работата си.
Успех в избора!

Еврото идва към България.
Re: Обявена цена 60 000,а реална...?*tired*
04-02-2010 - 23:37:55
Quote
valsodar
Ивчо, да не би да имаш нещо за продан на тезгяха бре баце, че така нервно... ? winking smiley

Ние с всеки ден печелим, вие с всеки ден губите - така е, всичко се стреми към равновесие.

Валсодаре, едва ли има смисъл да ти го казвам, но да отбележа, че печалбите на кретените винаги са спорни, понеже са плод на халюцинации, а не на реалности.
Понеже нямаш възможност да купуваш на сегашните цени, мечтаеш за цените от 2000 година. Без да можеш да съобразиш, че ако цените се върнат на тези "хубави" нива - това ще завлече и цялата икономика, барабар с теб - в ямата......
Кокошата слепота на кретена.
Да ти е честита*ok*
Re: Обявена цена 60 000,а реална...?*tired*
04-02-2010 - 23:40:15
А,да бе,точно пък аз нямам намерение да се късам от огледи.То от Созопол понеже е лесно и бързо ходенето,а и евтино,че да тичам по 30 пъти,а и друга работа си нямам.Аз съм от тези,дето са скарани със шопинг терапията във всяко едно отношение.Винаги ходя и купувам от първия срещнат магазин.Предполагам,че и със жилището ще е така...Засега съм предвидила три-четири ходения до София,така че максимумът на жилища ,които смятам да огледам е не повече от 5-6.И предишните си жилища така съм ги купувала и не съм съжалявала особено.Няма защо човек да си къса нервите за четири стени,които след няколко години така и така ще продам отновоsmiling smiley)))
Гладен набълбукар - ръст сънува spinning smiley sticking its tongue out
05-02-2010 - 00:09:27
avatar
Иво за пореден път ми доказваш, че си простичко момче, щом пак опря до абсурдният довод - Щом не щете да купувате на висока цена, то значи нямате пукнат лев в джоба!

Ивчо, на високата цена се лъжат да купуват само глупаците батка. winking smiley

Ама, за ваш ужас те взеха, че се свършиха бре?
И сега всичките са в списъците на лихварите, които най-учтиво им подават кофичката с вазелин, надписана с надписа "преструктуриране на кредита - winking smiley да се маже след употреба!"

А когато свърши вазелина ги подкарат на сухо с ЧСИ, за да имат какво да разказват на децата си платили за глупоста им.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-02-05 00:17 от valsodar.
Re: Обявена цена 60 000,а реална...?*tired*
05-02-2010 - 02:55:31
avatar
Quote
ivorad
Понеже нямаш възможност да купуваш на сегашните цени, мечтаеш за цените от 2000 година. Без да можеш да съобразиш, че ако цените се върнат на тези "хубави" нива - това ще завлече и цялата икономика, барабар с теб - в ямата......

ivorad държи всяко твърдение да бъде съпроводено с доказателствена част, а сам се изхвърля с бисери.

Г-н ivorad, бихте ли доказали почерненото твърдение по-горе?

С този мит някои пропаднали спекуланти се опитват да плашат стадото, но то си е само мит.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-02-05 02:55 от dodo2.
Re: Обявена цена 60 000,а реална...?*tired*
05-02-2010 - 08:11:36
Мислиш ли, че цените ще паднат до нивата от 2000, а пък доходите ще се запазят на сегашните нива и дори ще почнат леко да се повишават?
Това е въпрос, който заслужава да му бъде посветена отделна тема.
Цените тръгнаха надолу едновременно с влизането в рецесия. Ще видим дали ще продължат надолу и след излизането от рецесията.
Доказателствата биха могли да бъдат данни за движението на цените на имотите и развитието на икономиката в други страни през годините. В България просто няма достатъчно събрани статистически данни за това.

КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-02-05 08:12 от dragula.
Re: Обявена цена 60 000,а реална...?*tired*
05-02-2010 - 10:09:01
Quote
dragula
Мислиш ли, че цените ще паднат до нивата от 2000, а пък доходите ще се запазят на сегашните нива и дори ще почнат леко да се повишават?
Това е въпрос, който заслужава да му бъде посветена отделна тема.
Цените тръгнаха надолу едновременно с влизането в рецесия. Ще видим дали ще продължат надолу и след излизането от рецесията.
Доказателствата биха могли да бъдат данни за движението на цените на имотите и развитието на икономиката в други страни през годините. В България просто няма достатъчно събрани статистически данни за това.
Полуфабрикатите на подпаркетно и шпакловка със заложена печалба 30% струват от 250 до 350еуро .в зависимост от цената на парцела. Разбира се има и частни случаи - топлокации . В момента е още по-евтино да се строи поради евтиния труд,материали , проект и т.н. Не мисля,обаче,че стойността има голямо значение - свръхпредлагането и липсата на търсене са определящия фактор , страха от неизвестното развитие на бг.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-02-05 10:14 от paio.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход