Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Пунди ще се окаже прав

Публикувано от dival 
Re: Пунди ще се окаже прав
03-02-2010 - 22:56:04
Quote
Scyther
Къде попада частното в публичната държавна или общинска собственост?
Ако имаме "Частна собственост, която принадлежи на държавата", то тя частна или държавна е? Ако по някакави неведоми пътища е едновремено частна и държавна, то кой представлява частните и кой държавните интереси? Кое е собственик на имота, кой се разполага в него и кой има правото да го продава, преостъпва и т.н.?
Държавата е собственик. Или пък съответната община за общинската собственост.
Режимите са два -частна и публична, защото има значение дали е двустаен панел в Люлин или Цариградско шосе например.

КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома
Re: Пунди ще се окаже прав
03-02-2010 - 22:57:53
Quote
dragula
Quote
Scyther
Къде попада частното в публичната държавна или общинска собственост?
Ако имаме "Частна собственост, която принадлежи на държавата", то тя частна или държавна е? Ако по някакави неведоми пътища е едновремено частна и държавна, то кой представлява частните и кой държавните интереси? Кое е собственик на имота, кой се разполага в него и кой има правото да го продава, преостъпва и т.н.?
Държавата е собственик. Или пък съответната община за общинската собственост.
Режимите са два -частна и публична, защото има значение дали е двустаен панел в Люлин или Цариградско шосе например.
След като държавата е собственик, къде е частната собственост тогава?
Re: Пунди ще се окаже прав
03-02-2010 - 23:49:27
avatar
Quote
Scyther
продавачите, а не на реални сделки. Та дали се стабилизираха цените?:]
А, да. Темата е за пунди. Да не забравя, да кажа нещо и за него.
След толкова апокрифни овче-вълчи, кожени матреници и други конспиративни теории стана ясно, че бил гледал филма Zeitgeist и там научил, че ФЕД били частна банка. От този момент той се е е покрил, че го дебнат агентите, и на обажданията си отговаря с "В Русия съм", въпреки доброжелателните призиви на много хора тук, да си пие хапчетата редовно.

------------------

благодаря , че не ме забравяш , това е ценно за *angel*мен
филма Zeitgeist и изобщо филмите са за такива като теб - люде-чакащи някой да им даде обяснение за случващото се ! (всъщност не знам за какъв точно филм иде реч)
когато чакаш някой да ти даде обяснение-той ти дава неговото обяснение (глупак v.s. спекулант - шансът е 99:1 - успехът е 100 %) Понеже си просто момче - ще ти обясня : от 100 произволно избрани люде - 99 ще са глупаци и ще повторят това,което са чули един от друг или от единствения спекулант и това ще е удобната НЕМУ теза)
освен просто момче,сигурно си и младо момче и не знаеш какво значи единомислие (слушате се , харесвате си и режете дружно клона на който седим всички)............защото не ти стиска да кажеш -вие сте много но сте прости .....за да не те низвергне тълпата*smiley_ahh*

конспиративните теории са за хора от типа:

влизам - няма никой
отварям шкафа - няма нищо
отварям спалнята - няма нищо
отварям гардероба-няма нищо
-----------------
Нищо ли - тук със сигурност има НЕЩОwinking smiley
вие-апологените на конспиративните теории казвате : мен ме излъгаха , те са гадове,мръсници и пр..
аз обикновено казвам - аз се излъгах,защото съм бил глупак
сФащаш ли разликата.....
колкото до темата и присъствието на моя милост в заглавието..........
знам това,което глупаците не искате да проумеете.....а то е , че в държави , пардон територии като БГ един поръчва музиката но друг я плаща !
има плащачи които са прекарали 760 год под робство от 1330 год история
А сещаш ли се кога ще спре хубавата и безплатна музика ???
хората,които харесват хубавата и безплатна музика знаят едно важно правило: кокошка която снася яйца не се коли , може да й се смени кокошарника , да се разкудкудяка и разперушини за сеир -но никога не се коли !
всяка прилика с действ. кокошарници,перушини и кокошки хич не е случайна !
лека нощ,умнЬо winking smiley и нека разумът изпреварва думите..............ако е възможно.при ПундюФците това НЕ е възможно

.......................................
Подпис: когато някой умен е като вас ,
не му трябва враг - он сам че си е враг !
Re: Пунди ще се окаже прав
04-02-2010 - 00:12:40
avatar
Quote
прУфесУр тъпарон
аз обикновено казвам - аз се излъгах,защото съм бил глупак

Сега разбирам как се превежда от твоя език "Дъното е на ДД.ММ.ГГГГ" = "аз се излъгах,защото съм бил глупак".

Толкова ли е трудно да го напишеш и да си признаеш на български, а трябва да играеш сценки?
Re: Пунди ще се окаже прав
04-02-2010 - 00:18:33
Quote
dodo2
Quote
прУфесУр тъпарон
аз обикновено казвам - аз се излъгах,защото съм бил глупак

Сега разбирам как се превежда от твоя език "Дъното е на ДД.ММ.ГГГГ" = "аз се излъгах,защото съм бил глупак".

Толкова ли е трудно да го напишеш и да си признаеш на български, а трябва да играеш сценки?

Първия осъзнат набалбукан БРАВО хилядите редове не са били напразни,Призналия се глупак е половин глупак *drink1*
Re: Пунди ще се окаже прав
04-02-2010 - 07:35:15
avatar
Quote
granit
Quote
dodo2
Quote
прУфесУр тъпарон
аз обикновено казвам - аз се излъгах,защото съм бил глупак

Сега разбирам как се превежда от твоя език "Дъното е на ДД.ММ.ГГГГ" = "аз се излъгах,защото съм бил глупак".

Толкова ли е трудно да го напишеш и да си признаеш на български, а трябва да играеш сценки?

Първия осъзнат набалбукан БРАВО хилядите редове не са били напразни,Призналия се глупак е половин глупак *drink1*
---------------------------------------------------

вие сте прости момчета*angel*
не ми вадете думите от контекста - ако се бях набълбукал (термин ваш) щях да съм като набълбуканите , т.е. мълчащ !
основно правило - гледай какво правят оФцете и прави обратното - иначе ще те заведат в кошарата !
понеже сте прости - за това ме мерите със собствените си мерки..........а не бива *pardon*
кредит - никога
оФчи покупки (онова,което купувате вие)-никога
--------
шок по канчетата на простаците - винаги

.......................................
Подпис: когато някой умен е като вас ,
не му трябва враг - он сам че си е враг !
Re: Пунди ще се окаже прав
04-02-2010 - 08:57:12
avatar
Тогава защо се бориш за по-високи цени?

Ако си толкова умен трябва да знеш, че високите цени спрямо средната заплата не е = просперитет, а тъкмо обратното.

Така че силно си противоречиш, превърнал си се и ти на овца, една от всички, преди 1-2-3 години и сега ти е криво.
Re: Пунди ще се окаже прав
04-02-2010 - 09:31:20
avatar
Пунди също е част от стадото / ние smiling smiley /, но още не го е осъзнал !
Re: Пунди ще се окаже прав
04-02-2010 - 22:34:02
Пенди, ако си убеден, че цените нама повече да падат - купувай! Не ни агитирай нас. Ние ще си чакаме срива. Ти печелиш, ние губим*yes*. Радвай се.
Re: Пунди ще се окаже прав
08-03-2010 - 21:53:12
avatar
мисля , че всички увличайки се в споровете за цените изпуснахте да анализирате мнението на scyther, КОЕТО е най-ценно!!!
Ако трябва да поясня това е нонсенса "частна държавна собственост", смея да твърдя, че подобен термин няма в ничие право на западния или на източния свят. Това може да го роди само алчен комунист, много алчен! Както казва Мартин Карбовски - "Ще стана антикомунист на стари години!" Няма лошо Мартине , ако си осъзнал всичките им задкулисни антинародни прояви чак сега. Аз също съм ти набор и все си мислех, че се заблуждавам, но сега съм сигурен- това са демоните на нацията.
Частна държавна собственост е нищо друго освен зелен сфетофар да се продава държавен имот по субективна оценка на някой комунист.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход