Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Класация "па-па-па"

Публикувано от Scyther 
Re: Класация "па-па-па"
29-01-2010 - 18:58:38
Quote
Бай Пешо
Банките проблеми нямат. При тези лихвени %, проблеми имат тези които им дължат пари.
Тези които им дължат пари не връщат. Колкото е по-голям длъжника толкова по не връща. Някои от длъжниците са силни финансово. Просто не връщат. Ако напиша имена ще бера ядове!
Re: Класация "па-па-па"
29-01-2010 - 19:57:10
Paio, напомни ми един виц:
Авраам - стар евреин, взел на заем 100 000 долара от своя добър приятел Исаак. Дошло време да върне парите, но бил инвестирал всичко и никакво постъпление не се очаквало в обозримото бъдеще. А падежът на заема бил на следващия ден. Върти се Авраам и не може да спи. Тогава неговата съпруга се ядосала и отворила прозореца:
- Исаак, Исааак - извикала тя в два час след полунощ.
Показал се Исаак сънен и попитал:
- Какво има, защо си се разкрещяла през ноща?
- Моят Авраам има ли да ти дава пари? - попитала жената.
- Да, има, и какво - това е проблем между нас двамата.
- Е, няма да ти ги върне - викнала жената и затворила прозореца, след което се обърнала към мъжа си и му казала:
- Е, спи - сега той няма да може да спи цяла нощ.
Re: Класация "па-па-па"
29-01-2010 - 20:31:15
Аз за друг се сетих:
Двама евреи си говорят. Единият казал:
- Знаеш ли, че Моше станал педераст?
- Какво? Взема пари и не връща ли? - попитал другия.
- Не бе, педераст в добрия смисъл на думата. - изяснил първия.
Re: Класация "па-па-па"
29-01-2010 - 20:36:39
Quote
Dimitar.
Paio, напомни ми един виц:
Авраам - стар евреин, взел на заем 100 000 долара от своя добър приятел Исаак. Дошло време да върне парите, но бил инвестирал всичко и никакво постъпление не се очаквало в обозримото бъдеще. А падежът на заема бил на следващия ден. Върти се Авраам и не може да спи. Тогава неговата съпруга се ядосала и отворила прозореца:
- Исаак, Исааак - извикала тя в два час след полунощ.
Показал се Исаак сънен и попитал:
- Какво има, защо си се разкрещяла през ноща?
- Моят Авраам има ли да ти дава пари? - попитала жената.
- Да, има, и какво - това е проблем между нас двамата.
- Е, няма да ти ги върне - викнала жената и затворила прозореца, след което се обърнала към мъжа си и му казала:
- Е, спи - сега той няма да може да спи цяла нощ.
Хареса ми! Някой съфорумец спомена "като се здрависаш с грък преброй си после пръстите". Имам възможност да погася предсрочно кредит към Пощенска и вчера поисках извлечение за дължимата сума. в момента редувам лексотан с диазепам и редя сръбски попържни по гръцки родител от женски пол!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-01-29 20:52 от paio.
Re: Класация "па-па-па"
29-01-2010 - 21:56:55
avatar
Еее днес са излезли данните до края на 12/2009.. Тамън ще сравним какво е станало.
Re: Класация "па-па-па"
29-01-2010 - 23:44:00
avatar
Същите картинки, но за данните от днес (до 31.12.2009):



проценти: (Жилищни ипотечни кредити на физически лица) + (Потребителски кредити) спрямо (Кредити и аванси - всички)



проценти: (Жилищни ипотечни кредити на физически лица) спрямо (Кредити и аванси - всички)
запазено сортирането по горния критерий



проценти: (Жилищни ипотечни кредити на физически лица) спрямо (Кредити и аванси - всички)
сортирани



хиляди: от barbaron: (Приходи от лихви) - (Разходи за лихви) - (Специфични провизии за загуби от обезценка)



хиляди: (Специфични провизии за загуби от обезценка)



проценти: (Специфични провизии за загуби от обезценка) спрямо (Кредити и аванси - общо)



хиляди: (Привлечени средства / Кредитни институции / Краткосрочно финансиране)
Re: Класация "па-па-па"
30-01-2010 - 11:46:28
Понеже малко трудно се ориентирам искам да попитам следното:
Миналата и тази година година кредитите усвоени от населението са били почти еднакви. Същевременно миналата година1.4млрд е печалбата на банките след данъци. Тази година при 10% лоши кредити печалбата им е 0.7млрд.
Та въпроса ми е ако лошите кредити стигнат 20% това значи ли, че банките ще са с нулева печалба? Ами ако лошите кредити минат 20%?
Извинявам се, знам че е извън темата.
Re: Класация "па-па-па"
30-01-2010 - 11:51:59
Re: Класация "па-па-па"
30-01-2010 - 12:13:59
Quote
Muza
Докога ще зимуват банките

Коментарите под статията ги бива.

Додо *bow*
Re: Класация "па-па-па"
30-01-2010 - 13:38:06
Quote
Muza
Докога ще зимуват банките

Аз ли съм кьорав или картинките към статията са грешни?

едит: махам линка към картинките, че са дразнещо големи



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-01-30 13:53 от kopan.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход