Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

?....

Публикувано от studenta 
?....
27-01-2010 - 15:50:19
,....



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-02-10 13:00 от studenta.
Re: ?! 3000 евро за м2 в София
27-01-2010 - 15:54:55
има фордове , но има и бентлита ..............
Re: ?! 3000 евро за м2 в София
27-01-2010 - 16:01:52
avatar
Това са намалените цени към днешна дата.
А мястото е наистина уникално.
Защо не скокне някой да разгледа, и да сподели впечатления.
Влиза ли, не влиза ли в представите за добър имот
Re: ?! 3000 евро за м2 в София
27-01-2010 - 16:06:15
avatar
Усещам лека ирония, но лятото такива имоти ще се харчат, като топъл хляб.
Просто, няма да ги има, всичко ще е изкупено.
Дори и този може да е вече капариран.
Re: ?! 3000 евро за м2 в София
27-01-2010 - 16:06:43
на мен имота ми се струва отличен , жалко че не мога да го купя , но и не скачам срещу цената
както казах има форд има и бентли
Re: ?! 3000 евро за м2 в София
27-01-2010 - 16:11:06
avatar
Quote
2010
Усещам лека ирония, но лятото такива имоти ще се харчат, като топъл хляб.
Просто, няма да ги има, всичко ще е изкупено.
Дори и този може да е вече капариран.

До миналия четвъртък не беше капариран, но се гледа много усилено.
На място усещането е страхотно.
Малко са кални улиците наоколо но има три едновременни строежа и е въпрос на малко време.
Re: ?! 3000 евро за м2 в София
27-01-2010 - 16:45:15
avatar
да бе - реално апартамента е 100-150 квадрата ... другото е тераси.... ще ми е интерсно кой луд ще даде МИЛИОН за тристаен апартамент smiling smiley ... хубав е но чак пък супер ...
Re: ?! 3000 евро за м2 в София
27-01-2010 - 16:46:43
Разгледах, симпатично, има плюсове... но това не е бентли sad smiley
1. Център с градина, гледка, това е плюс. Центр, Лозенец това е по скоро минус само минаване по този квартал е шок и ужас! Няма място нито за хора, нито за коли, нито за глътка въздух. Влизане и излизане само от този квартал отнема много час.
2. Вид на сграда- амбициозен, по скоро арогантен. Още малко и може да стане бентли, но не.
3.Балкон и покрив- направо мечта, само защо е толкова много? Конструкция на реди на балкони цели безопасност за скокове от един апартамент към друг winking smiley От моята гледна точка половин от тези балкони са лишни. Друг минус с ефтини плочки! Ако говорим за бентли-там има избор от какво да ти направят салон от кожа или скъпо древо. А тук плочки, ефтинички...
4. Баня. Всички са със туалетни... няма снимка как и с какво направлени, но по план само една горе-долу отговаря на баня. Всички други са перални sad smiley
5. защо на дрешник трябват прозорци към голям балкон?
6. 1 етаж е 2 стаи с кухня. Една спалня е прекалено малка, не става дори за куче!
7. 2ри етаж е интересен, само втората баня силно куца.

Общо взето това не е бенли, дори не половин от бентли. Хундай.
Re: ?! 3000 евро за м2 в София
27-01-2010 - 16:59:41
avatar
Quote
2010
Усещам лека ирония, но лятото такива имоти ще се харчат, като топъл хляб.
Просто, няма да ги има, всичко ще е изкупено.
Дори и този може да е вече капариран.

Да видим лятото дали ше има хляб въобще. На чертежа изглежда добре с малки забележки не видях вградена мебел (гардероби) или при тази квадратура дето е обявена трябва ло е да предвидат едно стайче 4х4 за дрехи. Надявам се че изпълнението и материалите са на ниво. И най важното да бъде продаден защото огледи пари не носят. Честито от сега на брокера който ще го продаде.

Ни копува ни продава
Re: ?! 3000 евро за м2 в София
27-01-2010 - 17:22:22
avatar
Ако бях строител, щях да направя поне терасите с дървени настилки, а с тия плочки ала "евтина тераса в Приморско" е доста отблъскващо, значи и вътре е същия "лукс"...

А като бях малък съм си играл на поляните в Южния парк, където построиха всички това, м*** им мафиотска :]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход