Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Къща море цена

Публикувано от 2010 
Re: Къща море цена
27-01-2010 - 18:07:24
avatar
Quote
stroy
Quote
ТОРТКО
Кажи му името на строителя. Медал ще му дадем. 10–15% печалба искал ама той дава ли си сметка че след 2 години което е нормалин срок да завърши комплекса ще е реализирал загуба от 10–15%. И точно тогава слага завършените къщи на пазара а купОвачи няма и загубите тогава са 100%. Ех невежество защо си пуснало толкова дълбоки корени в България?

Извинявам се много, но Вие от България ли сте? Прави ми впечатление от доста време, че ни кОпувате/купОвате.... Та ми е интересно дали сте завършели средното си образование тук?

Роден съм там и образованието пак там за жалост килино то било е. За робите които те създаваха достатъчно им бе. Моят правопис неви понася–поправимо е това но за вас файда, облага няма от това.

И кажи ти ли си човека с мечти за къщи на море защото тука пишат кой колко е готов да ти даде. Та сметката добре си направи че нещо сметките не са добре.

Ни копува ни продава
?
Re: Къща море цена
27-01-2010 - 22:31:08
avatar
Тортку, мен ни ма интерва колку ши спичели пича.
Ас, 30 хилки даам за къщъ брик на мурету.
Какту писъх аку имъ куфня и лигло, ко му тяа на чиляк повичи.*drunk*
Виж, аку е дървения, ша мисля.
Ся зимътъ, на никуи не му и до къщуря на мурету.
Re: Къща море цена
28-01-2010 - 18:55:46
Къде в Царево е терена .То там се осра навсякъде , каравани има на Арапя .Вилните селища блокираха в региона , вече са с 50% обявен спад и пак няма клиенти .Преди 5 години му беше майката winking smiley
Re: Къща море цена
29-01-2010 - 09:13:24
avatar
Не знам къде е парцела.
Аз ще съм на финалната права - когато трябва да се продават къщите.
Ако някога станат готови.
...............
Преди два месеца ходих надолу и видях доста "обекти" между Мичурин и Лозенец да стоят на груб строеж.
Ситуацията никак не е розова.
Re: Къща море цена
29-01-2010 - 09:30:24
Поразгледай какво се продава в момента реално и на какви цени и си прави изводите.
Re: Къща море цена
29-01-2010 - 09:48:56
Аз си купих преди 7 години къща в едно село до Царево стара къща но с баня и тоалетна вътре в къщата от хора като които
също са я ползвали за вила на 20 км от морето в Странджа и ми е супер всяка година ходя за по 20 и повече дни и колко приятели съм завела.
Купих я за 7000 лв тогава. Но е тихо прохладно вечер няма чалга. Когато ми скимне спа на палатка до морето.smiling smileysmiling smiley
Re: Къща море цена
29-01-2010 - 09:53:38
Quote
Broki
Поразгледай какво се продава в момента реално и на какви цени и си прави изводите.
Къде да търся имоти точно в тоя край. (Царево и наоколо) Дай адрес ако можеш.
Re: Къща море цена
29-01-2010 - 10:05:20
avatar
Quote
smokcho
Аз си купих преди 7 години къща в едно село до Царево стара къща но с баня и тоалетна вътре в къщата от хора като които също са я ползвали за вила на 20 км от морето в Странджа и ми е супер всяка година ходя за по 20 и повече дни и колко приятели съм завела. Купих я за 7000 лв тогава. Но е тихо прохладно вечер няма чалга. Когато ми скимне спа на палатка до морето.smiling smileysmiling smiley

Поздравления !
Ето, това се казва добра инвестиция.*ok*
Re: Къща море цена
29-01-2010 - 17:19:10
Ами по селата близо до морето все някой ще продава
Re: Къща море цена
29-01-2010 - 18:40:29
Quote
smokcho
Аз си купих преди 7 години къща в едно село до Царево стара къща но с баня и тоалетна вътре в къщата от хора като които
също са я ползвали за вила на 20 км от морето в Странджа идо морето.smiling smileysmiling smiley

На 20 км от морето не е "морска къща". Това е къща в планината. "Морска къща" е максимум, максимум до 1 км от брега. Оттам нататък цените падат -на всеки километър с 10 000 най-малко.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-01-29 18:45 от general.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход