Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Къща море цена

Публикувано от 2010 
Re: Къща море цена
26-01-2010 - 22:41:51
така нещата изглеждат съвсем различно- 100 кв. къща за 80 000 евро на километър от плажа.
Re: Къща море цена
26-01-2010 - 23:08:07
avatar
За къмпинг - Халкидики.
Културно посрещане, чисто море без фекални води в него, тишина и гарантирано спокойствие без мутри и чалга до зори.

За да се оправи отново черноморието ни, поне 20 години трябва да ринат багерите из него и да залесяват наново.
В момента със същият успех може да почиваш в Чернобил, даже там може да се окаже и по-здравословна почивката.
Re: Къща море цена
26-01-2010 - 23:59:58
Quote
valsodar
В момента със същият успех може да почиваш в Чернобил, даже там може да се окаже и по-здравословна почивката.
Определено ще е по-светла и по-тиха.
Re: Къща море цена
27-01-2010 - 00:00:22
avatar
У нас в Албена все още става - там е както си е било едно време.

Лошото е само, че почти 100% престоят върви с гарантирано посиране.
Re: Къща море цена
27-01-2010 - 00:30:52
абе на много места си става даже си е екстра. но ние така сме си възпитани да мразим всичко българско и родно
Re: Къща море цена
27-01-2010 - 00:37:22
Quote
dodo2
У нас в Албена все още става - там е както си е било едно време.

Лошото е само, че почти 100% престоят върви с гарантирано посиране.

Посирането е от водата която тече от чешмите! В никакъв случай не позволявай да ти слагат лед в напитките *drink1*
Re: Къща море цена
27-01-2010 - 01:06:39
avatar
Еми уж се пазехме, ама явно са разреждали бирата с вода от чешмата smiling smiley

А и у нас няма никаква гаранция, че като си купиш примерно минерална вода, тя е такава - може бай Михал да я е налял на мивката...
Re: Къща море цена
27-01-2010 - 02:57:36
avatar
Quote
bate dimo
абе на много места си става даже си е екстра. но ние така сме си възпитани да мразим всичко българско и родно

Бате Димо така са се представили. Никой неиска да го правят на маймуна и да се чуди откаде ще доиде следващата тесла. И Аз съм учил Аз съм Българче ама там нямаше редове "ти знаеш ли кой съм аз" нямаше редове "ти каво искаш бе" "като нети харесва отивай някаде другаде". Неискам да е руска ролетка почивката ми.*xxx*

Ни копува ни продава
Re: Къща море цена
27-01-2010 - 15:31:38
avatar
Quote
briko
*drunk*Наздраве, съгласен съм без комуникации не ми трябва, заради караваната, която мисля да паркирам там.................случайно твоя строител да е помислил в тази посока, нещо като парк за каравани по 8000 евро парцелче с минималните допустими размери и ток, вода.

Сега пича ме информира, че нещо не му се вързват сметките относно продажба на мини парцели.
Продължавал да умува дали дървени бунгала 50-60 кв.м. или тухлени къщи 100 кв.м.
Re: Къща море цена
27-01-2010 - 15:32:32
Quote
ТОРТКО
Кажи му името на строителя. Медал ще му дадем. 10–15% печалба искал ама той дава ли си сметка че след 2 години което е нормалин срок да завърши комплекса ще е реализирал загуба от 10–15%. И точно тогава слага завършените къщи на пазара а купОвачи няма и загубите тогава са 100%. Ех невежество защо си пуснало толкова дълбоки корени в България?

Извинявам се много, но Вие от България ли сте? Прави ми впечатление от доста време, че ни кОпувате/купОвате.... Та ми е интересно дали сте завършели средното си образование тук?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход