Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Къща море цена

Публикувано от 2010 
Re: Къща море цена
26-01-2010 - 14:07:32
avatar
Quote
briko
Аз лично съм готов да си купя, нещо като дървено бунгало към 40-50 кв.м. и малък двор в Царево, но максимум до 10000 евро.*yes*

Аз дори наддавам, и давам 11.000 за бунгало 40-50 кв.м. с малък двор (и с комуникации).
Значи дъното се видя на бунгалата по морето.
Щом двама дават някакви пари, то може би ще се появят и още кандидати.*drunk*
Re: Къща море цена
26-01-2010 - 15:50:01
*drunk*Наздраве, съгласен съм без комуникации не ми трябва, заради караваната, която мисля да паркирам там.................случайно твоя строител да е помислил в тази посока, нещо като парк за каравани по 8000 евро парцелче с минималните допустими размери и ток, вода.
Това не е дъното, уважаеми 2010, а утвърден начин за почивка в всички нормални страни, просто пример- собственика на ИКЕА живее в каравана*yes*, но тук всичко трябва да е по така". От 5 години си почиваме компания от 20-25 човека в Царево в бунгала, в хотел или лъскава къща не можеш да ме вкараш да почивам на морето.
Re: Къща море цена
26-01-2010 - 15:57:34
Quote
briko
*drunk*Наздраве, съгласен съм без комуникации не ми трябва, заради караваната, която мисля да паркирам там.................случайно твоя строител да е помислил в тази посока, нещо като парк за каравани по 8000 евро парцелче с минималните допустими размери и ток, вода.
Това не е дъното, уважаеми 2010, а утвърден начин за почивка в всички нормални страни, просто пример- собственика на ИКЕА живее в каравана*yes*, но тук всичко трябва да е по така". От 5 години си почиваме компания от 20-25 човека в Царево в бунгала, в хотел или лъскава къща не можеш да ме вкараш да почивам на морето.
Парк за каравани е направо новия хит . Безрискова инвестиция която е актуална винаги.
Re: Къща море цена
26-01-2010 - 16:06:48
avatar
Quote
briko
*drunk*Наздраве, съгласен съм без комуникации не ми трябва, заради караваната, която мисля да паркирам там.................случайно твоя строител да е помислил в тази посока, нещо като парк за каравани по 8000 евро парцелче с минималните допустими размери и ток, вода.
Това не е дъното, уважаеми 2010, а утвърден начин за почивка в всички нормални страни, просто пример- собственика на ИКЕА живее в каравана*yes*, но тук всичко трябва да е по така". От 5 години си почиваме компания от 20-25 човека в Царево в бунгала, в хотел или лъскава къща не можеш да ме вкараш да почивам на морето.

Не съм допускал такъв вариант, за да му предложа.
Той тръгна да разсъждава по стандартния начин - вилно селище.
Готин пич е - иска и на "Софиянци" да преложи хубъвичък имот и той да спечели някоя стотинка.
При твоя вариант само трябва да го парцелира, огради и да пусне ток, вода и канал до всяка клетка.
Ще видим каква, ще му е реакцията.*drunk*



При това положение трябва да сменя темата: Поляна море цена



Редактиран 4 път(и).Последна редакция на 2010-01-26 16:31 от 2010.
Re: Къща море цена
26-01-2010 - 16:27:42
Искам комуникации, не съм чак такъв*angel*, ама и сериозно говоря, на пазара няма такъв продукт.Забравих да спомена, че съм от Пловдив и ние тук сме хора*okwinking smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-01-26 16:29 от briko.
Re: Къща море цена
26-01-2010 - 16:29:48
Да бе, изобщо няма къмпинги за каравани ...
Re: Къща море цена
26-01-2010 - 16:31:09
avatar
Моя грешка - слушам силно Айрън мейдън и явно ми пречат да чета.*beer*

Под термина "Софиянци" ние тук разбираме всички , които не са на море.
Няма проблеми, както се казва густо майна!*drunk*



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-01-26 16:34 от 2010.
Re: Къща море цена
26-01-2010 - 16:46:33
На южното черноморие от две години се броят на пръсите на една ръка, Panther1 замисли се. През 2009 изчезна и Оазис, ако ти говори нещо, идеята ми беше да си купиш парцела в този парк за каравани, а не да го наемаш.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-01-26 16:50 от briko.
Re: Къща море цена
26-01-2010 - 16:48:55
Мейдън.....поздравявам те и аз съм техен фен, майна*beer*
Re: Къща море цена
26-01-2010 - 17:01:19
Я го питай твоя човек как му се вижда 100 Е цена на напълно завършено строителство.
Става въпрос за сглобяеми бунгала от вибриран бетон.Бунгалата са двуетажни с обща квадратура 105 кв.
Монтажа на бунгалото става за половин ден,също има възможност и да се произведат на място.Достатъчно е една площатдка от около 120 кв.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход