Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Айдееее, Бойко каза - реална цена ...300 евро

Публикувано от status 
Re: Айдееее, Бойко каза - реална цена ...300 евро
24-01-2010 - 13:56:27
avatar
Ето един тип купувачи: Хората от село са част от клиентите в бизнеса с имоти. Засега мама, татко, баба и дядо дават мило и драго, тяхното унуче да си купи гарсониерка в големия град, да спре да плаща наеми и да не се връща на село. На село е мизерия, и никои родител не желае детето му да остане да гледа прасета и овце. По добре с 400 лв. в София, отколкото да се харчи малката пенсия на баба и дядо в селската кръчма. Просто 400 лв. е повече от 0 лв.
Re: Айдееее, Бойко каза - реална цена ...300 евро
24-01-2010 - 14:07:49
Quote
2010
Ето един тип купувачи: Хората от село са част от клиентите в бизнеса с имоти. Засега мама, татко, баба и дядо дават мило и драго, тяхното унуче да си купи гарсониерка в големия град, да спре да плаща наеми и да не се връща на село. На село е мизерия, и никои родител не желае детето му да остане да гледа прасета и овце. По добре с 400 лв. в София, отколкото да се харчи малката пенсия на баба и дядо в селската кръчма. Просто 400 лв. е повече от 0 лв.
Може ли вопрос? Какво те могат да дават? кредите се свършиха. За селски имот не ги дават. Обезпечение те нямат. Или нещо не знам?
Re: Айдееее, Бойко каза - реална цена ...300 евро
24-01-2010 - 14:10:21
Quote
paio
Частни лица без тежести каращи евтини автомобили,събирали пари последните 20 години . Имат пари за имот ,но са стиснати и мнителни никога не дават и не вземат пари назаем,а критерия им за лукс е паркет в хола и плочки в банята . Никога не биха изтеглили пари преди "датата" да не загубят 20лв.Не обичат да дават капаро, в деня на сделката са нервни,че може би купуват скъпо ,направо са пред инфаркт! Другите видове купувачи са на изчезване.
*ok* паркета е важен! а не ламинат. Плочките да са испански.
Re: Айдееее, Бойко каза - реална цена ...300 евро:]:]:]
24-01-2010 - 14:26:56
Quote
BulCan
Quote
paio
Quote
2010
Някой друг да напише типовете купувачи.
Аз не съм ментор, две глави мислят повече от една.
Имам мнение и за купувачите, но по-късно.
Частни лица без тежести каращи евтини автомобили,събирали пари последните 20 години . Имат пари за имот ,но са стиснати и мнителни никога не дават и не вземат пари назаем,а критерия им за лукс е паркет в хола и плочки в банята . Никога не биха изтеглили пари преди "датата" да не загубят 20лв.Не обичат да дават капаро, в деня на сделката са нервни,че може би купуват скъпо ,направо са пред инфаркт! Другите видове купувачи са на изчезване.

Отдавна не се бях смял така. С това описание направо надмина и най-черните кошмари на продавачи и посредници. Представям си образно с какво усещане човек се подготвя за среща с такъв тип купувачи. А аз се мислех за мнителен и не особено "дащен" :] То да си продавач иди-дойди, все някога ще продадеш, ама да си брокер и всеки ден да се занимаваш с такива...
Булкане , радвам се ,че ти създадох добро настроение! Един съвременен брокер работещ в условия на криза трябва да бъде нещо средно между японски нинджа , тибетски гуру и слон (заради търпението) и поне малко да се доближи до състоянието Delluxx което е явно най-висшата форма на интелекта на планетата! Не съм брокер. Но чувствувам че имам скрити заложби.
Re: Айдееее, Бойко каза - реална цена ...300 евро
24-01-2010 - 14:45:05
*book*



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-01-24 14:51 от paio.
Re: Айдееее, Бойко каза - реална цена ...300 евро
24-01-2010 - 14:45:23
[www.vbox7.com]
Ако не греша, това трябва да е интервюто - твърде сервилно като начало, по-нататък не съм го гледала, все още.
Re: Айдееее, Бойко каза - реална цена ...300 евро
24-01-2010 - 14:56:53
Quote
paio
За съжаление точно за тях говоря. От другия вид или вече са инвестирали и сега главно продават или поне се опитват, или са глътнали вода - взели са им колите и имотите или предстои да се случи.В момента някакъв кеш в по-сериозни размери имат малко хора.Те са умни след като имат кеш в условия на криза. Едва ли биха инвестирали в недвижимо в БГ при положение че на същите цени има в Майами Флорида Виена център и Берлин център особено виждайки тенденциите за бъдещето.

+1
Re: Айдееее, Бойко каза - реална цена ...300 евро
24-01-2010 - 15:02:03
Quote
nino
[www.vbox7.com]
Ако не греша, това трябва да е интервюто - твърде сервилно като начало, по-нататък не съм го гледала, все още.

Уха, почти един час...eye popping smiley
А към коя минута е изцепката-поанта на настоящата тема, че цял час...
Благодаря, nino !
Re: Айдееее, Бойко каза - реална цена ...300 евро
24-01-2010 - 15:11:44
това интервю е от 14.01.10 - т.е. не е съвсем ново и част него съм го гледал. За него ли става въпрос?
Re: Айдееее, Бойко каза - реална цена ...300 евро:]:]:]
24-01-2010 - 15:27:25
Quote
BulCan
Quote
paio
Quote
2010
Някой друг да напише типовете купувачи.
Аз не съм ментор, две глави мислят повече от една.
Имам мнение и за купувачите, но по-късно.
Частни лица без тежести каращи евтини автомобили,събирали пари последните 20 години . Имат пари за имот ,но са стиснати и мнителни никога не дават и не вземат пари назаем,а критерия им за лукс е паркет в хола и плочки в банята . Никога не биха изтеглили пари преди "датата" да не загубят 20лв.Не обичат да дават капаро, в деня на сделката са нервни,че може би купуват скъпо ,направо са пред инфаркт! Другите видове купувачи са на изчезване.

Отдавна не се бях смял така. С това описание направо надмина и най-черните кошмари на продавачи и посредници. Представям си образно с какво усещане човек се подготвя за среща с такъв тип купувачи. А аз се мислех за мнителен и не особено "дащен" :] То да си продавач иди-дойди, все някога ще продадеш, ама да си брокер и всеки ден да се занимаваш с такива...

Усещам зле прикрита злоба в тези изказвания smiling smiley Карали евтини автомобили и не взимали пари назаем - пуу как може да има такива смотани хора. Що не си вземат по една джипка на лизинг ами се излагат така!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход