Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

....

Публикувано от studenta 
....
20-01-2010 - 00:29:17
....



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-02-10 13:03 от studenta.
Re: звезден репортер евгени минчев къде да гледам записа
20-01-2010 - 09:34:06
На сайта на Нова ТВ, колкото и странно да ти звучи.
Re.....
20-01-2010 - 10:13:33
....



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-02-10 13:03 от studenta.
Re: звезден репортер евгени минчев къде да гледам записа
20-01-2010 - 10:44:08
бе това да не е сам самия Пунди
Re: звезден репортер евгени минчев къде да гледам записа
20-01-2010 - 10:46:49
хах верно той ще да е :}
Re: звезден репортер евгени минчев къде да гледам записа
20-01-2010 - 11:11:45
Quote
Силвия Митева - строителен предприемач
Аз смятам , ъ, след като, ъ, банките отново разрешиха кредитирането, ааа, нямаме очаквания очаквания за спад в цените, тъкмо обратното. Смятам, че те се стабилизират и даже очакваме леко повишение.

До сега банките бяха забранили кредитите ли?

Quote
Силвия Митева - строителен предприемач
Аз не мисля, че биха могли да паднат безкрайно много цените на качествените имоти, тъй като тяхната себестойост е висока, а и локацията, в която се намират ги определя като качествени.

WTF?! Това е едно от най-компетентните изказвания на човек от строителния бранш, които съм чувал напоследък ...
Re: звезден репортер евгени минчев къде да гледам записа
20-01-2010 - 12:01:11
avatar
Права е жената, че не могат да падат безкрайно много, какво и се подигравате? Под нулата не съм чул да е паднала някоя цена. Щом вече и ватмана дава съвети да купуваме, значи нещата са много зле smiling smiley
Re: звезден репортер евгени минчев къде да гледам записа
20-01-2010 - 12:01:24
за втори път го гледах и за втори път се смея от сърце
трети път няма да го гледам , че може педерастията да е заразна:]
Re: звезден репортер евгени минчев къде да гледам записа
20-01-2010 - 12:15:52
avatar
Нали чу какво каза ватмана, че как така хората си помислили че със заплати от 600 лева ще могат да си купят имот. Ами ватмана да отвори статистиката и да види че над 80% от българите заплатите им са точно толкова, на останалите 15% сигурно са до 1200 лева. Излиза че само 5% от българите ще могат да си купят имот..... Дългосрочно погледнато цените ще падат, 2050 ще сме около 5 милиона, от който сигурно половината ще са цигани и турци. Да инвестираш в НИ в БГ е лудост, а на тези цени направо си е за психиятрията.
Re: звезден репортер евгени минчев къде да гледам записа
20-01-2010 - 13:03:46
имам познати в германия - бяха купили един апартамент за 80хил евро (което не е много за там) и след време си купиха парцел и си построиха къща
къщата е с голяма (огромна) трапезария , кухня , стая ,санитарен възел и килер, на втория етаж има три спални с бани - поради архитектурата на квартала са си оставили и таванаско помещение което е голямо колкото цялата плоча , отделно имат и два гаража - построяването е 100хил евро
за парцела не съм сигурен , но може би са продали апартамента за да закупят парцела - знам че площа на парцела е 380 кв.м
не знам квадратурата на къщата и в случая не е важно
важното е че в берлин (западен) можеш да си построиш къща в престижен квартал за същите пари с които би си купил в центъра на софия и не е сигурно дали ще имаш парко място или гараж
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход