Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Айде, че не останаААААА

Публикувано от jores 
Re: Айде, че не останаААААА
19-01-2010 - 17:55:40
avatar
Quote
gogolcho
Зведен репортер, хахахаsmiling smiley

Ха Ха, ама от ватманче я до къде стигна.Че и прилични стихове пишеше едно време.
Не е лесна и тая /............/ работа.
Re: Айде, че не останаААААА
19-01-2010 - 19:07:25
Quote
OwnerBG
Quote
gogolcho
Зведен репортер, хахахаsmiling smiley

Ха Ха, ама от ватманче я до къде стигна.Че и прилични стихове пишеше едно време.
Не е лесна и тая /............/ работа.
Та къде е стигнал че не разбрах.Тоя ли за пример ще даваш Божееееееееееееееееееее прибери си вересиите.
Re: Айде, че не останаААААА
19-01-2010 - 20:11:18
На такива звездни репортери звездите им говорят!
Re: Айде, че не останаААААА
19-01-2010 - 20:12:30
Quote
Bludniqt Sin
На такива звездни репортери звездите им говорят!
и им познават :]
Re: Айде, че не останаААААА
20-01-2010 - 00:16:41
Quote
OwnerBG
Quote
gogolcho
Зведен репортер, хахахаsmiling smiley

Ха Ха, ама от ватманче я до къде стигна.Че и прилични стихове пишеше едно време.
Не е лесна и тая /............/ работа.

Казано иначе, скъсал си е дупарата, за да стигне до дотам:]
Re: Айде, че не останаААААА
20-01-2010 - 13:51:00
Педал , ама днес чувам от няколко човека "как имотите тръгват нагоре " . Голяма работа са медиите! Пунди е много прав за стадния ОФЧИ синдром!
Re: Айде, че не останаААААА
20-01-2010 - 14:13:32
Quote
dival
Quote
Imotenbalon
Гледах го Евгени по някакво предаване - бил инвестирал в луксозни имоти. Та от него какво очакваш да каже smiling smiley

Тои каквото и да каже - все тая
ама аз очаквам като ме агитират да купувам да излезе някои с авторитет , някои с познания в тази област
като ми изтипосат паркетния лъв - направо ме отказват
:]

Никой с авторитет не би си позволил да дава аргументи и да агитира хората да купуват НИ точно сега!
Re: Айде, че не останаААААА
20-01-2010 - 14:21:17
avatar
Quote
Бай Пешо




Никой с авторитет не би си позволил да дава аргументи и да агитира хората да купуват НИ точно сега!

А то има ли некои с авторитет? Камито ли имаш предвид Другъръ Ифаноф или Пунди в образа на професор? Смешници набърбальокани, банкови пчелички, финансови каторжници.
PMP
Re: Айде, че не останаААААА
20-01-2010 - 14:41:04
Някак си защо така се нападнахте всички анално зависимияТ...по-интересно в репортажа беше лелята-предприемач...как и трепери долната джука....оооох котьоооо кеф!*drunk*


Забележете гуспужЪ лелята предприемач какво заявява : локацията в която се намират ги определя като КАЧЕСТВЕНИ, то по тая логика гъзъ е свързан с веждите, ама...



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-01-20 14:52 от PMP.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход