Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

На каква цена ще купите?

Публикувано от valsodar 
Re: На каква цена ще купите?
19-01-2010 - 17:08:38
avatar
По писаниците се разбира, че съм те засегнал - заслужаваш си го. А мен не можеш, особено с писания за лук. Вероятно сам си такъв - градски имигрант.
Re: На каква цена ще купите?
19-01-2010 - 17:10:29
Quote
dodo2
По писаниците се разбира, че съм те засегнал - заслужаваш си го. А мен не можеш, особено с писания за лук. Вероятно сам си такъв - градски имигрант.
:}Бе ти ...*xxx* ли си?
Re: На каква цена ще купите?
19-01-2010 - 17:16:08
avatar
Quote
Melisa
Quote
2010
Има една проста формула: пазарната цена = 180 - 240 месечни наема
Всяка покупна цена под 180-240 наема е добра инвестиция за купувача.
добра инвестиция е под 84 наема, нормална 90-120 нема, а над 240 е лудост.
И да не забравяме 10К за ремонт и обзавеждане.


Добре де, дайте един пример за реален имот, който е = 100 наема.
Инвестициите се изплащат за 7 години, когато си закупиш търговски обект и сам си развъртиш бизнеса.
При получаване на наем, тази формула не върви.
Re: На каква цена ще купите?
19-01-2010 - 17:17:55
avatar
Quote
dodo2
ТОРТКО от брокери, които са си вложили всички събрани комисиони плюс допълнително и кредит в имоти, купени през 2008 с цел да си удвоят парите, може да очакваш да се икажат, че и с 480 наема е прилично да се изплаща жилището.

Мога да се обзаложа, че има не един, който е имал намерение да сложи банката в джоба си, като вземе кредит, продаде след 2 години със 100% печалба, върне кредита предсрочно, с намерение да се пенсионира с космическата печалба.

Досега поне двама са си признали публично тук подобни действия, но подозирам, че всички пишещи с малки изключения са в такова положение.


Ебати и нещасниците алчноста винаги се наказва ЗАПОМНЕТЕ ГО. Несе учудвам като гледам Камелчето по кое време пише, агитира, обяснява, от 9 дерета вода носи с кошница, да налива в брокерската си мелница. И ти ли сестро и ти ли се фана на това хоро злокобно. И сега какво–хапчета вода, хапчета вода 1 саат посред нощ сън нете лови. Чакаш зората да пукне и аиде на обиколки по топ локеишън и лукс панелки белкем някой балък се закачи. Големият балон гръмна сега да видим малките балончета как ще пльокат. Май другаръ Ифанофъ от Сънито пльокна скоро не се изцепвал. Ужас какъв бастун.

Ни копува ни продава
Re: На каква цена ще купите?
19-01-2010 - 17:26:17
dodo2 тези брокери са много интересни...видях няколко от близо...
през 2001 нямали пари за обувки и обикалели пеша по целата София
през 2003 нямали пари за горива и се движили по София на едни такива таратайки с пласмасови бутилки за горива
през 2005 все още нямали пари за свястна кола втора употреба и се срамували да й покажат
през 2007 една ми се похвали че станала миллионер- взела си ипотека на 3(три) апартамента в София и си правила планове да вземе още....*xxx*
през 2009 влизам в този форум и следя лозунги " имоти няма да падат под 1200,..1000,..800,..500(сега сме тук)" аз чакам 300,150 и 50лв.
Брокери са кадърни... един успя да мен исплаши! Той ми показа полусрутени имоти в София след землетрус 198?г в кои до сега обитават хора. С утринта звоних не на него, а на агент по застраховки за да знам рискове.
Е,да имот не е инвестиция- той просто може да се срути от землетрус, от течове, от взрив на газов балон, от взрив на пиратки... никой не е гарантиран от съсед пиритехник.... или някой ще направи ремонт и се премести стени.... така че преди да купуваш имот питай колко ще ти струва застраховката winking smiley
Re: На каква цена ще купите?
19-01-2010 - 17:35:10
avatar
Quote
Melisa
dodo2 тези брокери са много интересни...видях няколко от близо...
през 2001 нямали пари за обувки и обикалели пеша по целата София
през 2003 нямали пари за горива и се движили по София на едни такива таратайки с пласмасови бутилки за горива
през 2005 все още нямали пари за свястна кола втора употреба и се срамували да й покажат
през 2007 една ми се похвали че станала миллионер- взела си ипотека на 3(три) апартамента в София и си правила планове да вземе още....*xxx*
през 2009 влизам в този форум и следя лозунги " имоти няма да падат под 1200,..1000,..800,..500(сега сме тук)" аз чакам 300,150 и 50лв.
Брокери са кадърни... един успя да мен исплаши! Той ми показа полусрутени имоти в София след землетрус 198?г в кои до сега обитават хора. С утринта звоних не на него, а на агент по застраховки за да знам рискове.
Е,да имот не е инвестиция- той просто може да се срути от землетрус, от течове, от взрив на газов балон, от взрив на пиратки... никой не е гарантиран от съсед пиритехник.... или някой ще направи ремонт и се премести стени.... така че преди да купуваш имот питай колко ще ти струва застраховката winking smiley

Що не се озаптиш малко и да престанеш да говориш глупости? В София имаше един по- силен трус през 1977, без да се отрази на сградите. Май малко са те " иСплашили" щом продължаваш да наглееш.
Re: На каква цена ще купите?
19-01-2010 - 17:40:52
avatar
Спокойно, ще има още много трусове занапред - Витоша е млада планина в геоложко отношение, тепърва склоновете й ще се наместват към долината, за ужас на инвестиралите по тях! winking smiley
Re: На каква цена ще купите?
19-01-2010 - 17:41:02
Така си е, земетресения май е нямало от около 100 години (около 7 като в Хаити);

От друга страна обаче напоследък точно тази застраховка е доста висока (всеки да си вади изводите);
Re: На каква цена ще купите?
19-01-2010 - 17:42:36
avatar
Quote
ТОРТКО

Ебати и нещасниците алчноста винаги се наказва ЗАПОМНЕТЕ ГО. Несе учудвам като гледам Камелчето по кое време пише, агитира, обяснява, от 9 дерета вода носи с кошница, да налива в брокерската си мелница. И ти ли сестро и ти ли се фана на това хоро злокобно. И сега какво–хапчета вода, хапчета вода 1 саат посред нощ сън нете лови. Чакаш зората да пукне и аиде на обиколки по топ локеишън и лукс панелки белкем някой балък се закачи. Големият балон гръмна сега да видим малките балончета как ще пльокат. Май другаръ Ифанофъ от Сънито пльокна скоро не се изцепвал. Ужас какъв бастун.

Не само си неграмотен, ами и не помниш какво четеш!
Аз имоти имам, заеми нямам и от куп време работя друго.
И злобата винаги се наказва- това пък, ти го запомни, ако можеш, де![forum.abv.bg]
Re: На каква цена ще купите?
19-01-2010 - 17:47:14
avatar
Quote
Melisa
dodo2 тези брокери са много интересни...видях няколко от близо...
през 2001 нямали пари за обувки и обикалели пеша по целата София
през 2003 нямали пари за горива и се движили по София на едни такива таратайки с пласмасови бутилки за горива
през 2005 все още нямали пари за свястна кола втора употреба и се срамували да й покажат
през 2007 една ми се похвали че станала миллионер- взела си ипотека на 3(три) апартамента в София и си правила планове да вземе още....*xxx*
през 2009 влизам в този форум и следя лозунги " имоти няма да падат под 1200,..1000,..800,..500(сега сме тук)" аз чакам 300,150 и 50лв.
Брокери са кадърни... един успя да мен исплаши! Той ми показа полусрутени имоти в София след землетрус 198?г в кои до сега обитават хора. С утринта звоних не на него, а на агент по застраховки за да знам рискове.
Е,да имот не е инвестиция- той просто може да се срути от землетрус, от течове, от взрив на газов балон, от взрив на пиратки... никой не е гарантиран от съсед пиритехник.... или някой ще направи ремонт и се премести стени.... така че преди да купуваш имот питай колко ще ти струва застраховката winking smiley

Мелискаааааааааа, стига ни мъчи Бе дарагая.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход