Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

...

Публикувано от studenta 
Re: Къде ги тези оферти за 300 евро на м2 не ги виждам?
18-01-2010 - 19:53:18
avatar
Quote
dival
Имам въпрос (сериозно ) ако около входа на жилището (не зависимо дали е старо или ново строителство ) мирише на пикня (извинете) колко струва апартамент в такава кооперация ?

Ха ха ха!
Да си дойдем на думата за "Топ - люкейшън"
Както Мелиса пита в един свой пост: Какво е топ локейшън и люкс имот в БГ.
Някъв се изхрачил във входа.:g:
Ми няма как да стане Бондай Бийч или Ориндж Каунти!
Re: Къде ги тези оферти за 300 евро на м2 не ги виждам?
18-01-2010 - 19:59:10
за това става дума - какви хиляди евра ? какви 5 лева ? почти навсякъде или някои пикае около блока, входа, кооперацията и тн ...или някои храчи , или си хвърля фасовете
да не говорим че ако един не плати общия ток ще стоиш на тъмно и ще трамбоваш по стапалата нагоре
а иначе да ....всеки може да се гордее че е собственник на жилище с цена колкото си иска
струва ли си ... ? всеки си отговаря сам на този въпрос...
Re: Къде ги тези оферти за 300 евро на м2 не ги виждам?
18-01-2010 - 21:20:12
Quote
Melisa
Със снимки!!! признавам- Аз Блондинка и имам дълга и руса коса.spinning smiley sticking its tongue out

Мммм прати снимки и тел. номер.А на въпросът ти - що е то лукс в БГ - за повечето брокери лукс е всичко прясно боядисано имам чуството,че тея семпли хора,тези нови граждани живеят в пещери *drink1*
Re: Къде ги тези оферти за 300 евро на м2 не ги виждам?
18-01-2010 - 21:31:06
avatar
Quote
dival
Имам въпрос (сериозно ) ако около входа на жилището (не зависимо дали е старо или ново строителство ) мирише на пикня (извинете) колко струва апартамент в такава кооперация ?

Около входа на жилището може и да не мирише- зависи от живеещия в него. Миризмата може да се махне, но от "топ локейшъна" Манастирски ливади, в Иван Вазов няма как да добуташ кооперацията. Нито можеш да превърнеш в реални виртуалните кв.м. при новото строителство........
Неслучайно много хора предпочитат да купят жилище по БДС, защото е готово за ремонт по техен тертип, стига местоположението и строителството да са добри.
Re: Къде ги тези оферти за 300 евро на м2 не ги виждам?
18-01-2010 - 21:36:29
avatar
Quote
dival
за това става дума - какви хиляди евра ? какви 5 лева ? почти навсякъде или някои пикае около блока, входа, кооперацията и тн ...или някои храчи , или си хвърля фасовете
да не говорим че ако един не плати общия ток ще стоиш на тъмно и ще трамбоваш по стапалата нагоре
а иначе да ....всеки може да се гордее че е собственник на жилище с цена колкото си иска
струва ли си ... ? всеки си отговаря сам на този въпрос...

Дивале, същото го правят навсякъде. Дори и в къща да живееш, комшията може да си хвърли боклука в двора ти. И да си пусне кокошките и кучето да ти изровят и изпотъпчат цветята. Оставям на твоята фантазия, да измислиш още черни краски......*smiley_ahh*
Що не пообиколиш по блоковете, че да се успокоиш- в 99,9% стълбищата им светят. По тази логика- и под наем да си, пак ще стоиш на тъмно, ако някой не плати.:]
Re: Къде ги тези оферти за 300 евро на м2 не ги виждам?
18-01-2010 - 23:25:32
avatar
Quote
кратункьо

Ха ха ха!
Да си дойдем на думата за "Топ - люкейшън"
Както Мелиса пита в един свой пост: Какво е топ локейшън и люкс имот в БГ.
Някъв се изхрачил във входа.:g:
Ми няма как да стане Бондай Бийч или Ориндж Каунти!

Тъй, тъй! НЯКОЙ се е изхрачил, НЯКОЙ се е изпикал. Присъстващите винаги се изключват. Да се чудиш, при толкова фини и възпитани хора............как става тоя номер?:]
Re: Къде ги тези оферти за 300 евро на м2 не ги виждам?
18-01-2010 - 23:39:38
avatar
Ками, нима не знаеш?
Това е новата тактика на сривльовците - ходят на групи да препикават входовете, за да свалят цените!
Инак, те няма как да паднат!

ПП Уилсъне, къде ти е вълшебният подпис бре?
Вече сме 2010-та, имотите трябваше вече да са на двойна цена спрямо миналата!
Ех, тези сривльовци бре - урочасаха пазара! winking smiley
Re: Къде ги тези оферти за 300 евро на м2 не ги виждам?
18-01-2010 - 23:45:01
avatar
Quote
valsodar

ПП Уилсъне, къде ти е вълшебният подпис бре?
Вече сме 2010-та, имотите трябваше вече да са на двойна цена спрямо миналата!
Ех, тези сривльовци бре - урочасаха пазара! winking smiley

Нищо подобно! Имотите трябваше да са слезли на 149$/кв.м. за "топ локейшъна" в София, спрямо средата на 2008г.
Справка- Куку и сие.
Re: Къде ги тези оферти за 300 евро на м2 не ги виждам?
18-01-2010 - 23:51:27
avatar
Не дърпай дявола за опашката, че както е тръгнало... догодина май на никой няма да му е до имоти!

Нещата се изместват на плоскоста на физическото оцеляване, нещата тук вървят на повече от зле - 60 % безработица, как ти звучи, като съживяване и Ъп на пазара ли??! На мен ми мирише на граждански гладни размирици, а стигне ли се до там, на никой в тая държава няма да му е до това, колко струват имотите.
Re: Къде ги тези оферти за 300 евро на м2 не ги виждам?
19-01-2010 - 00:18:35
avatar
Quote
valsodar
Не дърпай дявола за опашката, че както е тръгнало... догодина май на никой няма да му е до имоти!

Нещата се изместват на плоскоста на физическото оцеляване, нещата тук вървят на повече от зле - 60 % безработица, как ти звучи, като съживяване и Ъп на пазара ли??! На мен ми мирише на граждански гладни размирици, а стигне ли се до там, на никой в тая държава няма да му е до това, колко струват имотите.

Не дърпам! Опитвам се да подсетя, че апокалиптичните пророкувания не са от полза за никого. Както и твоето- за 60% безработица. През 1997г., когато държавата фалира, безработицата стигна 20%. При това- хората загубиха всичко спестено, когато банките фалираха и един долар " струваше" 3000лв.
Сега лихвите по депозитите са високи като никога преди и последните няколко години преди кризата, икономиката беше в подем.
Всъщност, не е трагедия, ако в този момент на никого не му е до имоти, но не е така. Животът не спира и колкото и редуцирани да са, пак има сделки. Както имаше и през 1997г.........
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход