Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

...

Публикувано от studenta 
Re: Къде ги тези оферти за 300 евро на м2 не ги виждам?
17-01-2010 - 12:11:17
накой да ми обясни какво е топ-локейшен и люкс-имоти. Със снимки!!! признавам- Аз Блондинка и имам дълга и руса коса.spinning smiley sticking its tongue out
Re: Къде ги тези оферти за 300 евро на м2 не ги виждам?
17-01-2010 - 13:18:51
Quote
dicho
Паднаха и падат цените на панелките главно, ама всъщност те си идват на реалната цена, падането им вероятно ще продължи още мъничко. Цената от 149 е за топлокейшън е смешна обаче.

Тук съм съгласен, но недай си Боже да го докараме до някаква ситуация като по Виденово време - тогава може и 149.
Re: Къде ги тези оферти за 300 евро на м2 не ги виждам?
17-01-2010 - 17:50:07
avatar
Quote
zlostyr
Quote
Продавач
Ама там е работата, че копторите НЕ СЕ продаваха и преди въпреки, че ги предлагаха за продажба на по-високи цени!

Това искрено ме разсмя :] Ами те поне 2/3 имотите в София са коптори, какво продавахте докато се надуваше балона? Луксозни двустайни мухлясали панели и модерно ново строителство с перфектно разпределение 20 кв хол с бокс и спалня 9 кв с панорамна гледка към праните гащи на съседката :}

Стига сте се мъчили да убеждавате хората, че само на некачественото строителство пада цената. Просто няма логика...

Искрено ме разсмиваш и ти, защото си заровил глава в пясъка и те е страх да научиш нещо в материя, която ти е чужда. Никой, освен теб, никого и в нищо не се опитва да убеждава. Разясняваме, защото е полезно поне малко да разбират хората от пазар на НИ. Да не се литкат и да не живеят с розови очила..........
Защото, за разлика от теб, може да четат и хора, имащи пари и искащи да купуват.
Ако беше стъпвал на оглед, щеше да разбереш, че луксозни жилища почти няма. Среден клас има. И коптори има. Копторите не са се увеличили на пазара. Стоят си с години и няма кой да ги купи..........
Re: Къде ги тези оферти за 300 евро на м2 не ги виждам?
17-01-2010 - 17:52:26
avatar
Quote
ivorad

Вероятно тези, които преди месеци струваха по 300, днес се търгуват под 150, както много добре беше обяснено от компетентните лица тук.
Така че - пренастройте търсачката и - успех smiling smiley

Пренастрой я ти и дай резултатите. Успех!
Re: Къде ги тези оферти за 300 евро на м2 не ги виждам?
17-01-2010 - 17:55:57
avatar
Quote
tankardo
Bravoo,,,vijdam Kamelia pak e tuk ,,,,,,,No gi niama KUKU i Asen za koeto mi napomni niakoi ot foruma tuk
A si spomnim kak predi 2-3 godini dvamata GIGANTI natrivaxa nosovete na vsi4ki kreshtiashti v nesviast broker4eta tuk 4e "razbirash li cenite otivat samo nagore " hahahaha
Osven Kamelia ,,,,ne vijdam nikoi ot otstanalite,,,,,,svarshi lapaneto i gaz ,,,
A s kolko % padnaxa cenite v getata na sofia ve4e? smiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smiley

Не знам кой си- явно и ти обичаш да се таиш зад сто ника, но поне пиши на кирилица. Ако си събрал парички за гетата на София, ще те уредим, ама и там няма на 149$.............а вече минаха 2-3г., както сам забеляза.:]
Re: Къде ги тези оферти за 300 евро на м2 не ги виждам?
18-01-2010 - 08:11:21
avatar
Quote
камелия
Quote
zlostyr
Quote
Продавач
Ама там е работата, че копторите НЕ СЕ продаваха и преди въпреки, че ги предлагаха за продажба на по-високи цени!

Това искрено ме разсмя :] Ами те поне 2/3 имотите в София са коптори, какво продавахте докато се надуваше балона? Луксозни двустайни мухлясали панели и модерно ново строителство с перфектно разпределение 20 кв хол с бокс и спалня 9 кв с панорамна гледка към праните гащи на съседката :}

Стига сте се мъчили да убеждавате хората, че само на некачественото строителство пада цената. Просто няма логика...

Искрено ме разсмиваш и ти, защото си заровил глава в пясъка и те е страх да научиш нещо в материя, която ти е чужда. Никой, освен теб, никого и в нищо не се опитва да убеждава. Разясняваме, защото е полезно поне малко да разбират хората от пазар на НИ. Да не се литкат и да не живеят с розови очила..........
Защото, за разлика от теб, може да четат и хора, имащи пари и искащи да купуват.
Ако беше стъпвал на оглед, щеше да разбереш, че луксозни жилища почти няма. Среден клас има. И коптори има. Копторите не са се увеличили на пазара. Стоят си с години и няма кой да ги купи..........

Заровил съм глава в пясъка? Розови очила?! Научила си някакви лафове, ама не ги употребяваш много на място.
И откъде накъде си наясно с финансовото ми състояние?

"Защото, за разлика от теб, може да четат и хора, имащи пари и искащи да купуват. " - искат да купуват панели в Младост на 1000 Е, както ги убеждаваше във този форум преди година и половина, за тези хора ли става дума?

"Никой, освен теб, никого и в нищо не се опитва да убеждава." - о, да, без малко да ме убедиш *angel*

Стига си писала просто ей така, да се намираш на приказка и да дразниш хората, които не харесваш! moody smiley

Ходил съм на огледи. Тъй наречения от теб "среден клас" са си баш коптори - ей това имах пред вид.
Re: Къде ги тези оферти за 300 евро на м2 не ги виждам?
18-01-2010 - 19:17:55
avatar
Quote
zlostyr

Заровил съм глава в пясъка? Розови очила?! Научила си някакви лафове, ама не ги употребяваш много на място.
И откъде накъде си наясно с финансовото ми състояние?

"Защото, за разлика от теб, може да четат и хора, имащи пари и искащи да купуват. " - искат да купуват панели в Младост на 1000 Е, както ги убеждаваше във този форум преди година и половина, за тези хора ли става дума?

"Никой, освен теб, никого и в нищо не се опитва да убеждава." - о, да, без малко да ме убедиш *angel*

Стига си писала просто ей така, да се намираш на приказка и да дразниш хората, които не харесваш! moody smiley

Ходил съм на огледи. Тъй наречения от теб "среден клас" са си баш коптори - ей това имах пред вид.

Явно, налага се да ти обясня.
Розови очила са надянали тези, които вярват на Куко и сие, че на " топ локейшън" ще се продават луксозни имоти по 149$ квадрата. Ако ти си сред тях, проблемът е твой. Аз само напомням, че вече минаха около две години в напразни очаквания.
Така наречения " среден клас" си Е среден клас. Засягаш се, че без да те познавам приемам, че си безпаричен. Което не ти пречи да си убеден, че не разбирам от имоти и наричам копторите, които си посещавал, среден клас. А не ти ли минава през ум, че просто за парите, с които си разполагал, си можел да купиш само коптор? Та, затова са те водили в "баш" коптори.
Не те познавам, та няма начин да те харесвам или не. Когато се държиш човешки, отговарям със същото.
Re: Къде ги тези оферти за 300 евро на м2 не ги виждам?
18-01-2010 - 19:42:53
Имам въпрос (сериозно ) ако около входа на жилището (не зависимо дали е старо или ново строителство ) мирише на пикня (извинете) колко струва апартамент в такава кооперация ?
Re: Къде ги тези оферти за 300 евро на м2 не ги виждам?
18-01-2010 - 19:50:29
Засиси от това каква е пикнята - человеческа или от мачки (котаци)?:] Иначе въпросът ти е резонен - винаги ме е било гнус като влизам в такива входове...
Re: Къде ги тези оферти за 300 евро на м2 не ги виждам?
18-01-2010 - 19:51:06
Quote
камелия
Quote
zlostyr


Не те познавам, та няма начин да те харесвам или не. .

Ками,
и аз не те познавам , но отдавна те харесвам, защото няма нищо по-подходящо от жената-войн за една нежна душа, каквато е моята. Направо недоумявам къде да се дена с тази душа-камбана !
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход