Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Началото на възхода ?

Публикувано от 2010 
Re: Началото на възхода ?
25-01-2010 - 22:46:18
avatar
2010 това твойто е съдизъм от най долнопрбен вид. В този момент на упадък ти съзнателно лъжеш хората и насаждаш мечти и копнежи които няма как да се сбъднат. Ипотекари щяли да скачат от терасата нема да стане ама много е сигурно да ти дръпнат един пердах. И тогава ще видиш къде расте найлона. Престанете с тези глупости за цени и дъна почвайте да мислите как да се спасявате по единично защото банките по единично ще ви изхвърлят на улицата.

Ни копува ни продава
Re: Началото на възхода ?
26-01-2010 - 00:25:40
Quote
2010
Някои сами са си виновни - когато им намирах купувачи за 80.000 кеш, те искаха 85.000.
Сега плачат и се молят да им намеря човек за 55.000.
Напълно съм наясно с пазара и знам какво идва.
Нека този форум да действа и малко успокояващо!

Ей, най-после да харесам брокер!
Само ми е любопитно, от къде го вадиш това успокояващото?
Re: Началото на възхода ?
26-01-2010 - 00:39:05
avatar
И кво ще кажете за новото автарче? Идваме да ва углозгаме и да разчистим леша който банките остват.

Ни копува ни продава
Re: Началото на възхода ?
26-01-2010 - 07:38:14
Quote
ТОРТКО
И кво ще кажете за новото автарче? Идваме да ва углозгаме и да разчистим леша който банките остват.
Този сякаш изразява по-ясно идеята:
Re: Началото на възхода ?
26-01-2010 - 08:37:36
avatar
[/quote] Ей, най-после да харесам брокер!
Само ми е любопитно, от къде го вадиш това успокояващото?[/quote]

"Успокояващо" е всяка новина в която има надежда, че България ще се оправи.
Ако наистина станем като Сингапур, то тогава всичките Ви черни прогнози са грешни.
...........
Бил съм в Сингапур 10-тина дена. Много е хубаво, честно ви казвам.
Ако станем като тях, дори ТОРТКО, ще се върне от Канада и ще живее тук.
Re: Началото на възхода ?
26-01-2010 - 09:29:16
avatar
Quote
2010

Ако наистина станем като Сингапур, то тогава всичките Ви черни прогнози са грешни.
...........
Бил съм в Сингапур 10-тина дена. Много е хубаво, честно ви казвам.
Ако станем като тях, дори ТОРТКО, ще се върне от Канада и ще живее тук.

Ех мечти!
Надеждата умира последна.
Сингапур, ама само дето 'материала' го няма.След като си бил в Сингапур вероятно си го разбрал.

(Преди време хванали там 3 бг мангалки (джепчийки).И....осъдили ги на смърт!
Само след изключителната дипломатическа намеса на Бг мисията ни от Индонезия им отървали кожите.)
Re: Началото на възхода ?
26-01-2010 - 09:47:26
Quote
2010
Ей, най-после да харесам брокер!
Само ми е любопитно, от къде го вадиш това успокояващото?[/quote]

"Успокояващо" е всяка новина в която има надежда, че България ще се оправи.
Ако наистина станем като Сингапур, то тогава всичките Ви черни прогнози са грешни.
...........
Бил съм в Сингапур 10-тина дена. Много е хубаво, честно ви казвам.
Ако станем като тях, дори ТОРТКО, ще се върне от Канада и ще живее тук.[/quote]

И аз съм бил, само за 4 дни, ама и двамата с теб не сме работили в Сингапур. Един шофьор на такси при разговор спомена, че почива 2 дни в месеца, останалите денонощия докато не спи само бачка. Това сравнение на Михов според мен беше възможно най-неподходящото (да беше казал Италия, ако щеш Австрия), за по-голяма разлика в манталитета на два народа аз лично не мога да се сетя в момента. Въпреки, че Сингапур е многонационален (три основни групи), главната движеща сила са китайците (не тези, които са живели в КНР, те са много различни). Ще станем Сингапур на кукуво лято (по-скоро ще настане всенародна революция). За съжаление вместо Британска сме били Турска колония. Словения, Хърватия - там да се целим.
Re: Началото на възхода ?
26-01-2010 - 14:44:01
avatar
26.01.2010 - Добра новина: Съживяване на пазара на недвижими имоти в България през 2010 г. очакват от консултантската компания King Sturge. Нейнитя анализатори прогнозират повече сделки и по-осезаем интерес от страна на чуждестранните инвеститори в сравнение с изминалата 2009 г., уточняват от компанията.*ok*
Ето, руснаците ще налеят 33 млн. в Камчия и Алекс Фергюсън щеше да се инвестира много здраво в Горна Оряховица. Като погледне човек - отвсякъде свежи пари влизат в нашта Родина. Сега очаквам и някои шейх от Кувейт да се намести тука и растежа е готов.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-01-26 16:20 от 2010.
Re: Началото на възхода ?
26-01-2010 - 16:19:42
avatar
Quote
2010
26.01.2010 - Добра новина: Съживяване на пазара на недвижими имоти в България през 2010 г. очакват от консултантската компания King Sturge. Нейнитя анализатори прогнозират повече сделки и по-осезаем интерес от страна на чуждестранните инвеститори в сравнение с изминалата 2009 г., уточняват от компанията.*ok*

Това е добра новина, но за сривльовците smiling smiley Повече сделки = по-голяма конкуренция сред продавачите = по-ниски цени.
Re: Началото на възхода ?
26-01-2010 - 16:25:39
avatar
Ето, че и банките се тупат в гърдите: Кредитният портфейл на банките се увеличава с 0,03% на месечна база, или с 14 млн. лв., до 50,07 млрд. лв. към 31 декември 2009 г., показват изчисления на Investor.bg на база данни на БНБ. Ако се включат продадените кредити за нетно 21,4 млн. лв., месечният ръст в реалното кредитиране е 35 млн. лв., като това е първото увеличение в последните шест месеца.*drunk*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход