Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Началото на възхода ?

Публикувано от 2010 
Re: Началото на възхода !
21-01-2010 - 22:04:16
Ти си поредният...*xxx*тук?:] Всичко знаете,врати отваряте...специалисти...:}
Re: Началото на възхода !
21-01-2010 - 22:16:47
Quote
delluxx
Ти си поредният...*xxx*тук?:] Всичко знаете,врати отваряте...специалисти...:}

Дюд, нямам повече време за теб.
Re: Началото на възхода !
21-01-2010 - 22:25:59
Scyther = superforumstar :}
Re: Началото на възхода !
22-01-2010 - 09:11:39
avatar
Quote
Scyther
Quote
2010
За тази тема има други форуми.
Тук основно се пише за панели, тухли, банки, долари, %, ..............

Радвам се, че стигна до извода, че да се пише за селяни, пача и бухчи в този форум е неуместно. *beer*

Аз селяните не съм обидил с моите писания. Хората от село са част от клиентите в бизнеса с имоти. При това важната част - купувачите. Дали ще се вдигне икономиката на страната зависи само от високите етажи в София. От купувачите зависи цената на кв.м. панелче. Засега мама, татко, баба и дядо дават мило и драго, тяхното унуче да си купи гарсониерка в големия град, да спре да плаща наеми и да не се връща на село.
Това си е точно за този форум.
Ако някой се е засегнал относно пача, бухчи,......, извинявам се!
Очуждението в големия град е тема за други форуми.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-01-22 09:12 от 2010.
Re: Началото на възхода !
22-01-2010 - 10:10:44
avatar
Потвърждение за това, че дъното е близо и пътя е само нагоре:
Напук на кризата българите са станали по-богати. И ще се замогват все повече в следващите години. Това сочи изследване за богатството на домакинствата. Две са причините да имаме по-добро благосъстояние през 2009-а. Едната е, че харчим по-малко, защото не сме сигурни какво ще се случи утре - "трупаме бели пари за черни дни". Другата е, че намаляват задълженията на хората към финансови институции. Най-голям дял в активите на българите има домът. Близо 87% от общото ни богатство е в недвижими имоти, сочи статистиката. От оставащите 13% над 87% се държат от банковите депозити и свободни пари. Едва през 2014 г. ще сме по-богати, колкото сме били през 2007 г., преди да ни удари кризата. През следващите години все пак ще има увеличение на богатството ни, но малко по малко, сочи прогнозата.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-01-22 10:23 от 2010.
Re: Началото на възхода !
22-01-2010 - 10:35:11
avatar
А бе, ти наистина ли си вярваш?
Нищо лично, просто ми е интересно дали лудоста на Пунди не се е оказала заразна? winking smiley
Re: Началото на възхода !
22-01-2010 - 10:42:21
Quote
2010
Всеки, който закупи имот (в четирите най-големи града) през 2010 год., ще спечели.
Цените на имотите клонят към дъното си, а ние отиваме към Европа.
Пътя на цените оттук нататък е само нагоре, бавно и сигурно, но само нагоре.
2010 год., е момента човек да инвестира в имот!
Убеден съм, че времето ще го потвърди! *ok*

Разбира се че се шегуваш!
Но на продавачите на НИ не им е до шеги - повечето плащат люти ипотеки, други пък са без работа, трети бързат да продадат та да са по-малко набутани от покупката си през 2008........ Мъка, мъка.......На никого /както се казва и на най-големия си враг/ не пожелавам тахнаото тегло.
Re: Началото на възхода !
22-01-2010 - 11:05:00
avatar
Quote
Бай Пешо
Quote
2010
Всеки, който закупи имот (в четирите най-големи града) през 2010 год., ще спечели.
Цените на имотите клонят към дъното си, а ние отиваме към Европа.
Пътя на цените оттук нататък е само нагоре, бавно и сигурно, но само нагоре.
2010 год., е момента човек да инвестира в имот!
Убеден съм, че времето ще го потвърди! *ok*

Разбира се че се шегуваш!
Но на продавачите на НИ не им е до шеги - повечето плащат люти ипотеки, други пък са без работа, трети бързат да продадат та да са по-малко набутани от покупката си през 2008........ Мъка, мъка.......На никого /както се казва и на най-големия си враг/ не пожелавам тахнаото тегло.

Пешо, ясно е, че ще има спад 10 % до лятото.
Човек може дори и сега да си спазари апартамент с 20% отстъпка - това не е ли успешна сделка?.
Отностно мъка, мъка - ежедневно съм свидетел на тяхното тегло.
2008 - 2009 ще е голям урок за всички.
Не мога да обвиня някой, който е решил да си купи жилище в четирите най-големи града.
Естествено, съветвам го това да направи след професионална консултация за имота и цената.
Повечето форумци ги е налегнала някаква депресия и черногледство.
Re: Началото на възхода !
22-01-2010 - 11:17:05
Quote
2010
Quote
Бай Пешо
Quote
2010
Всеки, който закупи имот (в четирите най-големи града) през 2010 год., ще спечели.
Цените на имотите клонят към дъното си, а ние отиваме към Европа.
Пътя на цените оттук нататък е само нагоре, бавно и сигурно, но само нагоре.
2010 год., е момента човек да инвестира в имот!
Убеден съм, че времето ще го потвърди! *ok*

Разбира се че се шегуваш!
Но на продавачите на НИ не им е до шеги - повечето плащат люти ипотеки, други пък са без работа, трети бързат да продадат та да са по-малко набутани от покупката си през 2008........ Мъка, мъка.......На никого /както се казва и на най-големия си враг/ не пожелавам тахнаото тегло.

Пешо, ясно е, че ще има спад 10 % до лятото.
Човек може дори и сега да си спазари апартамент с 20% отстъпка - това не е ли успешна сделка?.
Отностно мъка, мъка - ежедневно съм свидетел на тяхното тегло.
2008 - 2009 ще е голям урок за всички.
Не мога да обвиня някой, който е решил да си купи жилище в четирите най-големи града.
Естествено, съветвам го това да направи след професионална консултация за имота и цената.
Повечето форумци ги е налегнала някаква депресия и черногледство.

Не, аз не съм черноглед. Просто съм реалист. Положението е наистина много отчайващо. Но кой, как ще излезе от кризата си е личен проблем. Та за тия 20% за които пишеш - вярно е, можеш да се договориш дори за 25%, но цените са все още твърде високи и дори 25% надолу не дават реалната "кризисна" цена.
Повечето от продавачите все още се надяват на някакво чудо цените да се стабилизират, което обективно е невъзможно, а под действието на субективните нагласи - направо невероятно.
Re: Началото на възхода !
22-01-2010 - 11:25:37
И така чуйте ме добре докато не започнем да мислим за обществото ни като едно цяло а не като отделни личности България никога няма да догони развитите страни.Разковничето е в това да настроим мисленето си като социално интелигентни и съобразяващи се един с друг човешки същества.Иначе имотите са имали сривове и падения от както човек е построил първата си къща.Нито вие нито аз сме в състояние да прогнозираме какво точно и, кога ще се случи.Трябва да живеем според обстоятелствата.Всеки да си гледа работата и да допринася за благото на цялото общество! Ще Ви издам и една тайна която знаете, но не осъзнавате :ami: На земята сме повече от 6 милиарда души и тази цифра расте с огромни темпове, което означава, че от имоти нужда ЩЕ ИМА ...!!! Изводите оставям на вас *ok*



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-01-22 11:29 от dragogbg.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход