Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ЕРМ 2 и курса евро-лев

Публикувано от Бойчо Курдисания 
Re: ЕРМ 2 и курса евро-лев
10-01-2010 - 12:49:47
avatar
Със здраве и сполука, Бойчо! Ще липсвате с Рашко на чедата на Резервата.
А в страна без правила по-вероятно е никакъв вариант - система да не се осъществи. Ще се измисли нещо по-така....нестандартно и интересно.
Re: ЕРМ 2 и курса евро-лев
10-01-2010 - 15:29:53
Здраве и добър живот за тебе и семейството !
Бъди усмихнат и равновесен и успявай във всичко, приятелю!

Не съм сигурен, че зная точните причини за решението ти, но ми е разбираемо.

Бг няма ресурсите и условията да извлече значимо предимство от девалвация. Този мач вече го гледахме и аз не харесвам случилото се.
Вариант 1.
Re: ЕРМ 2 и курса евро-лев
10-01-2010 - 17:42:45
Venezuela veche devalvira nazionalnata si valuta dva pati. Opitvaha se i zadargaha predishniq kurs ot 2005 god do sega. Nikoy ne znae kak Balgaria shte zadargi kursa s nalichnata si ikonomika?
Re: ЕРМ 2 и курса евро-лев
11-01-2010 - 01:18:51
Ам, аз таковата... щотото... Напоследък живея в пещера без Интернет и нещо съм пропуснал ли, що ли ? Откъде дойде тая увереност че и с точна дата за ЕРМ-2 ?
Re: ЕРМ 2 и курса евро-лев
11-01-2010 - 02:01:44
Прави ми впечатление, ча в последните 2 месеца много хора, рязко се оттеглиха от форума. Причините може би са много, не знам. Моето предложение е да се направи изцяло нов форум с нови правила и критерии, по-красив, по-свободен, по-истински, с повече опции и т.н като предварително с една анкета бъдат установени изцяло желанията на всички относно новия форум. Благодаря ви за вниманието и мнението ви относно моето предложение.
Re: ЕРМ 2 и курса евро-лев
11-01-2010 - 03:59:47
Мисля, че е неизбежна девалвацията, затова и така се разбързаха с това ЕРМ 2 - да си намерят външен повод за девалвация, ще кажат "ама те от ЕС така казаха". Не сте ли забелязали, че за всички важни политически решения в България все някой отвън ни е виновен - я МВФ, я ЕС, я войната в Сърбия ...

И понеже девалвацията е много вероятна, трябва да се запитаме и с колко ще падне стойността на левчето спрямо еврото. Кольо Парамов и други експерти говорят отдавна, че еврото е 4 лв реално - представяте ли си какво става, ако доходите на всички ни реално падат двойно ...
Re: ЕРМ 2 и курса евро-лев
11-01-2010 - 07:45:39
avatar
Става революция, както казаха китайците. преди да минат към мотото "Добре е да си богат!"
neo
Re: ЕРМ 2 и курса евро-лев
11-01-2010 - 13:03:34
Официално поемаме по пътя към еврото в края на януари [www.investor.bg] п.п. Бойчо,бъди жив и здрав !
Re: ЕРМ 2 и курса евро-лев
11-01-2010 - 14:49:34
avatar
Quote

"ако строгата фискална дисциплина се окаже тежък удар за населението през тази година, то страната ще трябва да преразгледа своя подход."
- Демек, много добре знаят накъде са ни повели, но ще си траят до последно и ще се правят на изненадани, как кризата се е оказала по-голяма и по-дълготрайна от очакванията им.
След м.Април почва поредица 2-ра от сериала "Големите надежди" - "Преброяване на измамените" winking smiley
Re: ЕРМ 2 и курса евро-лев
11-01-2010 - 14:55:02
avatar
Искате ли да ви кажа нещо и аз smiling smiley

Бат Бойко може да не е добър в много неща, но сигърен съм че едно знае как се ПРАВИ:

Може да намира пари! ... По скоро парите - сами го намират smiling smiley

Така че аз за курса Евро/Лев не се притеснявам ...
Притеснявайте се за Курса ЕУРО/долАр
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход