Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Как сте топ-локейшъни, ултра-разпродажби на кило и т.н.? smiling smiley

Публикувано от Продавач 
Анонимен потребител
Re: Как сте топ-локейшъни, ултра-разпродажби на кило и т.н.? smiling smiley
11-04-2014 - 20:04:16
Сега последно цените паднали ли са или са над 70К?
Re: Как сте топ-локейшъни, ултра-разпродажби на кило и т.н.? smiling smiley
12-04-2014 - 10:56:17
avatar
Quote
Seira
Увеличението на сделките за НИ в брой показва единствено, че цените са ниски и вървят надолу. Чисто математически, ако цената стане 1 Евро/м2, 100% от сделките ще са в брой. И обратно - ако цената е 10000 Евро/м2 само 1% от сделките ще са в брой.
Ако банките спрат да отпускат кредити цена от 300Евро/м2 ще е недостижима мечта, ако пък започнат да отпускат безлихвени ипотечни заеми, на 2000Евро/м2 едва ще се купува панелка.

Четеш ли въобще какво съм написал smiling smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Как сте топ-локейшъни, ултра-разпродажби на кило и т.н.? smiling smiley
12-04-2014 - 10:57:48
avatar
Quote
Тинки Уинки
Сега последно цените паднали ли са или са над 70К?

По измислената стъкмистика на НСИ незнам как са цените, но знам как са реално в София. Нищо не пада и дори вече отстъпките са много трудни на места невъзможни.

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Как сте топ-локейшъни, ултра-разпродажби на кило и т.н.? smiling smiley
14-04-2014 - 14:08:25
Quote
Тинки Уинки
Сега последно цените паднали ли са или са над 70К?

Да, паднали са, защото преди бяха по 100к, а сега са по 70к Евро. Иначе коптори в София има и по 30к.
Анонимен потребител
Re: Как сте топ-локейшъни, ултра-разпродажби на кило и т.н.? smiling smiley
14-04-2014 - 14:53:47
Щото аз вече съм приготвил парите за 100 м2 по 149 евро/м2 на жълтите павета, та затова питам.
Re: Как сте топ-локейшъни, ултра-разпродажби на кило и т.н.? smiling smiley
15-04-2014 - 11:04:29
Ако стане това, което НАТО и правителството обсъждат да разположат по черноморието ни, може и да поскъпнат в София. А на морето - обратното........
Re: Как сте топ-локейшъни, ултра-разпродажби на кило и т.н.? smiling smiley
15-04-2014 - 13:43:47
avatar
Quote
paio
Ако стане това, което НАТО и правителството обсъждат да разположат по черноморието ни, може и да поскъпнат в София. А на морето - обратното........

Виж сега то ако някой също така хвърли атомна бомба в София също е ясно какво ще стане... Но с подобен начин на мислене не се стига далеч, то ако така ще гледаме на бъдещето - то за какво да си пазя здравето като скоро се очаква война и аз ще умра в нея я по-добре още от сега да започна да шмъркам кока, да се друсам с каквато ми падне дрога и да правя безразборен секс така и така ще се мре рано или късно какво да задълбаваме толкова smiling smiley)) Я да разпродам всичко каквото имам и да си поживея няколко месеца, че идва края на света и всички ще умрем...smiling smiley) *sos* То като започне химическата война за какво ще са ни тези имоти, това здраве и този живот я да го караме през просото един път се живее smiling smiley)

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Как сте топ-локейшъни, ултра-разпродажби на кило и т.н.? smiling smiley
15-04-2014 - 17:40:54
Всичко е фактор. Не ме разсмивай....един слух дори е фактор.......а войната чука на вратата. Не с нас - ние сме логистично петно на геополитическата карта.....Но едни военни действия над Черно море например, ще се отразят на вътрешния климат......
Re: Как сте топ-локейшъни, ултра-разпродажби на кило и т.н.? smiling smiley
17-04-2014 - 09:51:22
avatar
Quote
paio
Всичко е фактор. Не ме разсмивай....един слух дори е фактор.......а войната чука на вратата. Не с нас - ние сме логистично петно на геополитическата карта.....Но едни военни действия над Черно море например, ще се отразят на вътрешния климат......

Всичко е фактор така е и в момента има слух, който усилено върви и слуха гласи "пазара вече се оправя" мен този слух не ме устройва, защото хората веднага еднозначно приемат слуха като цените се вдигат, а това са две различни неща. Пазара се оправя, защото хората купуват, защото цените са изгодни, а ако цените толкова бързо започнат да се вдигат не е много сигурно дали ще продължи да се купува със същите темпове. Може темповете да се увеличат, но може и да се намалят незнам.

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Как сте топ-локейшъни, ултра-разпродажби на кило и т.н.? smiling smiley
26-04-2014 - 13:38:24
avatar
Quote
bota156
19-03-2010 - 11:34:51
Ivorad,
Пазара на недвижими имоти е ИНЕРТЕН, поради една проста причина - срока за завършване на един обект е 2 години (ако няма проблеми, щото може и да е 20г, може и да е НИКОГА).
Та в момента предлагането(говорим за нови жилища - полу и построени) е на нивото на очакванията и насроенията преди 2 години - в ПИКА! Прав си че след 2 години няма да има НОВО строителство и НОВИ предложени жилища - по точно ще са значително по малко, тъй като ще се съобрази предлагането със сегашното търсене. Сам казахте че поне още 6 месеца ще сме в криза - т.е ще има намаление на ТЪРСЕНЕТО, и няма да се започват да се строят нови жилищни проекти. И едва при нарасналото ТЪРСЕНЕ ще започне да се строи = но това ще се случи поне след 2 години. Тогава и ще има нарастване на цените и то ако започне ръст на БВП от края на лятото - т.е 2 години след като имаме този ръст ще имаме и нарастване на цените - първоначално изключително плавно и едва след 4-5 години, когато вече строителите ще могат да отговорят на по голямо търсене и ще е изгодно да се строи щото са относително високи цените и може да се реализира прилична норма на печалба(за БГ 100+% smiling smiley )
Да давам ли исторически пример с 97-2002 година на имотите.

*book**book**book*

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2014-04-26 13:39 от Продавач.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход