Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Покупка на имот с лоша ипотека

Публикувано от simbat 
Покупка на имот с лоша ипотека
24-12-2009 - 15:27:30
Здравейте,
Инетресувам се от покупка на различен тип имоти на по-ниски цени.В чужбина практиката е банките да продават имоти с лоши кредити на търг.Дори мой колега си купи на банков търг 106 кв/м чиста жил.площ апартамен в Германия за 28 хил.евро и сега получава 500 евро наем на месец.
В България знам,че това се прави от съдия-изпълнителите,но там ми се чини че е мътна и "курвава" понеже не мога като пчеличка да им обикалям през ден канторите да гледам за нещо,което ме интересува а на сайта на камарат им се публикуват смешно малък процент от търговете,да не говорим,че информацията за имотите е о оскъдна,дори снимки няма.
Та кой е най добрият начин за покупка на имот с лоша ипотека ?Или другояче казано "Как да си купим имот на сравнително ниска цена" Конкретно за около Варна ме интереува.
Re: Покупка на имот с лоша ипотека
24-12-2009 - 16:59:28
avatar
Трябва да чакаш. Търговете на ЧСИ са маймунжулуци чакай до момента когато банките отворат собствени кантори за копторите дето са финансирали.

Ни копува ни продава
Re: Покупка на имот с лоша ипотека
24-12-2009 - 17:18:57
Разгледай сайта www.targ.bg
Re: Покупка на имот с лоша ипотека
24-12-2009 - 17:48:24
Здравейте,може да ви прозвучи смешно,но ако аз реша да купувам имот на търг,ще се обадя директно на jores,смятам,че е важно да се работи с професионалисти,е ще се плати,но информацията винаги се плаща.

На всички пожелавам много ЗДРАВЕ,КЪСМЕТ,ЩАСТИЕ И МНОГО,МНОГО ЛЮБОВ.

ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ

И НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ ДА ПУСНЕТЕ ПО ЕДИН SMS ЗА ДЕЦАТА.
Re: Покупка на имот с лоша ипотека
24-12-2009 - 18:46:30
avatar
Quote
simbat
Здравейте,
Инетресувам се от покупка на различен тип имоти на по-ниски цени.В чужбина практиката е банките да продават имоти с лоши кредити на търг.Дори мой колега си купи на банков търг 106 кв/м чиста жил.площ апартамен в Германия за 28 хил.евро и сега получава 500 евро наем на месец.
В България знам,че това се прави от съдия-изпълнителите,но там ми се чини че е мътна и "курвава" понеже не мога като пчеличка да им обикалям през ден канторите да гледам за нещо,което ме интересува а на сайта на камарат им се публикуват смешно малък процент от търговете,да не говорим,че информацията за имотите е о оскъдна,дори снимки няма.
Та кой е най добрият начин за покупка на имот с лоша ипотека ?Или другояче казано "Как да си купим имот на сравнително ниска цена" Конкретно за около Варна ме интереува.

..................
приятелю млад , голямото преимущество на Гервания са германците и големият проблем на БГ са българите (тва сфащаш ли го ?)
Германия е нормална държава и там се случват чудеса!
БГ е НЕнормална държава и тук има само чудесии !
Т.Н. Криза свърши ( [dariknews.bg] ) както впрочем и започна !
Банките НЯМАТ проблеми и следователно НЯМА да продават евтини жилища - освободиха се от само боклуците чрез търгове .
при 20 % ликвидност на Банковата система [money.ibox.bg] .............
и адекветност на капитала 17 % ........................знаеш ли какво чака НЕкупилите досега ???

Следва следващата вълна .............очаквай неочакваното............по Коледа стават само чудесии *drunk*

.......................................
Подпис: когато някой умен е като вас ,
не му трябва враг - он сам че си е враг !
Re: Покупка на имот с лоша ипотека
28-12-2009 - 03:44:43
В Испания може да питаш директно в банката и ти дават абсолютно всякаква подробна информация за ПРОДАЖБА, но не и за търг. Банките си измайсториха фондчета които ги изкупиха на килограм, от самите тах. и като ги погледнеш (банките) едни такивва чистички изглеждат, та чак да примижаш.Но само привидно, мъка, голяма мъка.
Та ще да ми е интересно каква ще е схемата в България
Re: Покупка на имот с лоша ипотека
28-12-2009 - 18:00:52
Quote
прУфесУр тъпарон
Quote
simbat
Здравейте,
Инетресувам се от покупка на различен тип имоти на по-ниски цени.В чужбина практиката е банките да продават имоти с лоши кредити на търг.Дори мой колега си купи на банков търг 106 кв/м чиста жил.площ апартамен в Германия за 28 хил.евро и сега получава 500 евро наем на месец.
В България знам,че това се прави от съдия-изпълнителите,но там ми се чини че е мътна и "курвава" понеже не мога като пчеличка да им обикалям през ден канторите да гледам за нещо,което ме интересува а на сайта на камарат им се публикуват смешно малък процент от търговете,да не говорим,че информацията за имотите е о оскъдна,дори снимки няма.
Та кой е най добрият начин за покупка на имот с лоша ипотека ?Или другояче казано "Как да си купим имот на сравнително ниска цена" Конкретно за около Варна ме интереува.



..................
приятелю млад , голямото преимущество на Гервания са германците и големият проблем на БГ са българите (тва сфащаш ли го ?)
Германия е нормална държава и там се случват чудеса!
БГ е НЕнормална държава и тук има само чудесии !
Т.Н. Криза свърши ( [dariknews.bg] ) както впрочем и започна !
Банките НЯМАТ проблеми и следователно НЯМА да продават евтини жилища - освободиха се от само боклуците чрез търгове .
при 20 % ликвидност на Банковата система [money.ibox.bg] .............
и адекветност на капитала 17 % ........................знаеш ли какво чака НЕкупилите досега ???

Следва следващата вълна .............очаквай неочакваното............по Коледа стават само чудесии *drunk*


Еех... лоша работа, пропуснах да си купя евтино жилище.........., а сега цените скачат нагоре*smiley_ahh* До месец ще са на двойни цени, а до лятото - петторни! Чао, тичам да купувам, че ще свършат *yes*!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход