Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ревизирана прогнозна цена на квадрат топ локейшън: 149 евро

Публикувано от kuku987 
Re: ревизирана прогнозна цена на квадрат топ локейшън: 149 евро
18-12-2009 - 21:45:15
България - икономика - земеделие - животновъдство са четирите листа на детелинката , която е вадила БГ от две национални катастрофи. Ще е необходимо доста време. Ще трябва да минем по пътя на финландските дървари от 50-те, 60-те и 70-те години.
Ще трябва да се научим да се простираме според чергата си. Ще бъдем подложени на духовен глад-може би не всяка вечер ще се наслаждаваме на мъдростта, лееща се от устните кухини на Иван и Андрей, а също и на Слави, защото ще сме изчанчени от работа и единственото за което ще мислим е възглавницата. Няма нищо безплатно на този свят.
45-години симулативна икономика и 20 години пладнешки грабеж не могат да останат неннаказани !
Който не вярва да ми пише на лична след една година ....
Re: ревизирана прогнозна цена на квадрат топ локейшън: 149 евро
18-12-2009 - 21:59:58
Няма нищо лошо и срамно в това хората да работят с това ще се сблъска днешното поколение от разглезени геймари (е.бати като гейове звучи) тия хора освен игрички и фудбол (естествено нагласен) друго не ги интересува eye popping smiley става въпрос за хората до 30 г. в БГ.
Re: ревизирана прогнозна цена на квадрат топ локейшън: 149 евро
18-12-2009 - 22:01:21
Не е много по темата, ама само на пръв поглед...резонанса на Шуман е дръпнал още нагоре. Времето забързва своя ход, г-да съдебни заседатели. Прави ли Ви впечатление!?
Re: ревизирана прогнозна цена на квадрат топ локейшън: 149 евро
18-12-2009 - 22:08:21
г-н Тепавичаров
Хубаво казваш земеделие , но нашенеца е пич , нашенеца с такива селски работи не се занимава
Къде е по добре да виси по кафенетата цял ден и 5 лева в джоба и яке адидас от илиянци да се прави на баровец .....ааа забравих и задължителния атрибут - украинско марлборо за 2.5 лв кутията
Ще те подкрепя в изказването ти - земеделие, туризъм (евентуално) , малко акъл и постоянство за енергетика, развързване на цялото кредитиране срещу бизнес план (не за панели ) а за работни места ...1 работно място да дадеш -крепиш едно семеиство
Винаги съм казвал че съм бачкатор......
скоро смятах (грубо разбира се ) колко пари трябват да се направи овошнаградина
едно дръвче сега 5-6 лева , докато стане да дава плод ще минат 3-4 години .....но след това...нали приемаме еврото ===сееш на левове продаваш реколта на евра == богат може и да не станеш но ще живееш спокоино
сега всички ще наскачат и ще започнат да дават обосновки как трябва да разбираш , как трябва агроном , как може да те удари градушка и тн .....а то е просто една идея
преди време споделих че според мен една ферма за охлюви би бил добър бизнес за Бг .....пак хиляда мнения , пак лакърдаии ...а наскоро излезе статия колко печеливш е този бизнес ===както и да е .....
Re: ревизирана прогнозна цена на квадрат топ локейшън: 149 евро
18-12-2009 - 22:23:17
Какво земеделие Спиридоне то по селата млади хора не останаха в БГ има над 450 села под 10 човека и 150 обезлюдени.
Така си я закъдрихме последните 20 години че нямаме оправяне.На младите хич не им се работи станали са материалисти виж само рекламите всяка втора ти внушава купи си това и ще бъдеш много щастлив пълнят им мозаците с глупости и не само рекламите то и медиите ни такива.С това поколение дето иска да има всичко сега и веднага как се прави икономически просперитет.
Re: ревизирана прогнозна цена на квадрат топ локейшън: 149 евро
18-12-2009 - 22:49:15
Quote
dival
само като ви чета постовете и ме хваща страх

И мене ме хваща страх като чета постовете... само че не защото положението е безнадежно, а от самите вас, от песимизма ви и безволието.

Докато се вайкаме, охкаме и пресмятаме загубите, вместо да поемаме иниациативи, слабееме във всяко отношение, а слабостта винаги е била повод за потъпкване на интереси (в случая икономически)

Фащайте се за производство (тези които имат възможност), вместо да изчислявате как да не загубите парите си. Тези които днес инвестират в това – утре ще са напред и много други покрай тях.
Re: ревизирана прогнозна цена на квадрат топ локейшън: 149 евро
18-12-2009 - 22:54:39
avatar
Хубаво, ще се хващаме с производство.
Похвална идея, генерира полезен продукт.

Въпросът е - каква към момента е полезноста на българската икономика?

С какво се гради една работеща икономика?

С иновативни технологии.
С квалифициран персонал.
С талантлив мениджмънт.
С достъп до евтини суровини.

Кое от тях имаме към момента?

Като за отправна точка е добре да се види какво изнася България и за кои странни (от кой свят) ?
Картинката е смущаваща.
Re: ревизирана прогнозна цена на квадрат топ локейшън: 149 евро
18-12-2009 - 22:59:50
Quote
valsodar
Хубаво, ще се хващаме с производство.
Похвална идея, генерира полезен продукт.

Въпросът е - каква към момента е полезноста на българската икономика?

С какво се гради една работеща икономика?

С иновативни технологии.
С квалифициран персонал.
С талантлив мениджмънт.
С достъп до евтини суровини.

Кое от тях имаме към момента?

Като за отправна точка е добре да се види какво изнася България и за кои странни (от кой свят) ?
Картинката е смущаваща.


Точно за това исках да пиша Валси, ама си признавам не съм в настроение...
Има мегдан, много мегдан има... ние как работим охааа smiling smiley Европа ни спъва в момента - Не производството ни им беше идеята за присъединяване..., ама има хора които работят по въпроса
Абсолютна манипулация е че нямаме ресурс, не можем да работим и въобще че производството ни е нискокачествено - това са пълни глупости

Аз викам - картинката скоро ние ще я рисуваме...
Re: ревизирана прогнозна цена на квадрат топ локейшън: 149 евро
18-12-2009 - 23:02:54
avatar
Е точно по тази причина, моето кредо е - Работи така, че да си доволен от себе си.
Винаги има какво да се научи и винаги има защо да с учи.

Лека-полека ще се изтрие от манталитета национален, че трудът е само за глупаците и неудачниците в живота. smiling smiley
Re: ревизирана прогнозна цена на квадрат топ локейшън: 149 евро
19-12-2009 - 07:37:27
Дивале, момчета, братя и сестри Западноанадолци,

Има желани и възможни неща. Трудничко и сивичко се очертава бъдещето, но това е положението. Ако останем в Европа , ще ни научат да работим и живеем според доходите си. Спомнете си какво пише на входната врата на Дахау. Не съм антисемит, само цитирам надписа, който е много мъдър. Нещо от рода на: "ще ви научим да работите , за да бъдете щастливи" или нещо такова.
Не одобрявам тамошните методи, но това не променя смисъла на идеята.
Ако пък Европа се разпадне, или ни изгонят, бъдещето ни е като провинция на Турция .....ако ни вземат , разбира се.
Аз дълбоко се надявам на първия вариант.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход