Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ревизирана прогнозна цена на квадрат топ локейшън: 149 евро

Публикувано от kuku987 
ревизирана прогнозна цена на квадрат топ локейшън: 149 евро
14-12-2009 - 04:04:36
ревизирана прогнозна цена на квадрат топ локейшън: 149 евро.

пуснах я преди седмица-две, но я изтриха.. цялата тема...

за съжаление драмите с хората останали на улицата сега започват. екшъна тепърва предстои.

И като се сещам колко 'искрено' съжаляваше Камелия, а по-рано Джоан за хората дето не се хващали на кредитното хоро и така изтървали шанса на живота си... да се накиснат с ипотеки.

пиша в този форум от 2002. добре е администраторите да отворят архивите (излагате се) оттогава да видим кой какво писал...

и както сто пъти писах: единствената ми цел беше да спра накисващите се с непосилен кредит. що смях и кикотене отнесох..

икономиката на Бг за съжаление е в критична фаза. в момента се преобръщаме в пропастта. и предстои сводбодния полет надолу.

ваканционните имоти както и кварталите на големи (панелките)/малки/средни градове ще станат практически непродаваеми.

непродалите до момента няма да продадат никога. с малки изключения пазар може да има само за добри имоти и то на централно място.

добре в да оставим зад гърба си шмекеруванията с идеалните части, балконите, продажбите на 'зелено/скица' и прочее. а за нискокачествените материали ('новото строителство след 1990) няма и да говоря, след първия дъжд стените мухлясват отвътре...
такива жилища цена нямат, просто защото няма де могат да се продадат никога...

за съжаление не успяхме да изградим инфраструктура... как ще поддържаме останките от социалистическата такава не зная...

ще напиша някой ден какви ми са основанията за тази цена: 149 евро на квадрат, която е абсолютно сериозна... както и това-онова за валутния борд...



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-12-14 04:22 от kuku987.
Re: ревизирана прогнозна цена на квадрат топ локейшън: 149 евро
14-12-2009 - 05:01:11
avatar
А стига де невидиш ли че са луднали ЧСИ във вратът им диша. Недей така ще почнат да скачат от мостове и балкони на твойта съвест ще тежат. Или и ти като мене си я убил като сом с дръжката на ножа – съвеста де.sad smiley

Ни копува ни продава
Re: ревизирана прогнозна цена на квадрат топ локейшън: 149 евро
14-12-2009 - 06:06:02
Куку както винаги е леко краен, но за съжаление не празнословен. Истината ще да е според мен някъде около 300-400 в зависимост от локацията, за типово ново строителство и това трябва да бъде достигнато до 1 година, натам отиват нещата. За борда не знам за сега не коментирам - до определен степен зависи как ще се развиват нещата в Прибалтика (където се опитвам да следя процесите из късо, защото исторически при нас идват тяхните проблеми със временен лаг от около 6-10 месеца), Гърция и др страни. Може би, при лошо развитие на нещата там и при нас ще дойде мечката.

_________________
Анонимен потребител
Re: ревизирана прогнозна цена на квадрат топ локейшън: 149 евро
14-12-2009 - 08:41:31
Все обещават да пуснат достъп до архива от предния форум ама все нещо не става.
Наистина е интересно да се види какво е говорено от 2003 до 2005.

П.С. една бутилка червено вино с надпис imoti.net от края на 2003 още отлежава smiling smiley
Re: ревизирана прогнозна цена на квадрат топ локейшън: 149 евро
14-12-2009 - 08:57:26
И аз много държа да отключат старите теми за да изровя темата в която ти предложих да си продадеш имотите, а ти ми отговори, че точно твоите имоти няма да ги постигне съдбата на останалите.
Е така са 99% от българите, които твърдят, че ще има спад, че ненормално високи били цените....Има спад, ама не ги касаеsmiling smiley
Re: ревизирана прогнозна цена на квадрат топ локейшън: 149 евро
14-12-2009 - 10:41:47
здравеи Куку , ако може да кажеш за борда .....
Re: ревизирана прогнозна цена на квадрат топ локейшън: 149 евро
14-12-2009 - 10:48:19
Kuku...какво значение има за теб дали цените са по 150 или 250 евро?Ако ти се реализират прогнозите,нито ще има с какво да пупиш (дори по 50 евро да станат),нито ще има на кой да продадеш.

Мнението ми за прогнозите ти,както и за тия на Асен си остава същото...дори да приемем,че стъпват на някаква здрава основа,изграденото нагоре граничи с пълна идиотия...тук изглежда си запълвате свободното време с писане на прогнози....явно тече някакво съревнование кой по-ниско ще слезе.Като ти гледам прогнозите,се сещам за един цитат от Чудомир:

"Обяви се търгът, значи, поръчват вино рошавите майстори и хем черпят,хем наддават.Един слезе, да речем, долу под девиза, другият се спусне още по-надолу, а път третият взе, че се намъка с кмета заедно съвсем надолу - чак в зимника на кръчмата..."
Re: ревизирана прогнозна цена на квадрат топ локейшън: 149 евро
14-12-2009 - 11:33:09
sad smiley
Quote
kuku987
ревизирана прогнозна цена на квадрат топ локейшън: 149 евро.

пуснах я преди седмица-две, но я изтриха.. цялата тема...

за съжаление драмите с хората останали на улицата сега започват. екшъна тепърва предстои.

И като се сещам колко 'искрено' съжаляваше Камелия, а по-рано Джоан за хората дето не се хващали на кредитното хоро и така изтървали шанса на живота си... да се накиснат с ипотеки.

пиша в този форум от 2002. добре е администраторите да отворят архивите (излагате се) оттогава да видим кой какво писал...

и както сто пъти писах: единствената ми цел беше да спра накисващите се с непосилен кредит. що смях и кикотене отнесох..

икономиката на Бг за съжаление е в критична фаза. в момента се преобръщаме в пропастта. и предстои сводбодния полет надолу.

ваканционните имоти както и кварталите на големи (панелките)/малки/средни градове ще станат практически непродаваеми.

непродалите до момента няма да продадат никога. с малки изключения пазар може да има само за добри имоти и то на централно място.

добре в да оставим зад гърба си шмекеруванията с идеалните части, балконите, продажбите на 'зелено/скица' и прочее. а за нискокачествените материали ('новото строителство след 1990) няма и да говоря, след първия дъжд стените мухлясват отвътре...
такива жилища цена нямат, просто защото няма де могат да се продадат никога...

за съжаление не успяхме да изградим инфраструктура... как ще поддържаме останките от социалистическата такава не зная...

ще напиша някой ден какви ми са основанията за тази цена: 149 евро на квадрат, която е абсолютно сериозна... както и това-онова за валутния борд...

Абе и аз предупреждавах, още от 2004-та, включително и в Инвестора, ама като гледам до къде стигнахме - голяма файда няма
Re: ревизирана прогнозна цена на квадрат топ локейшън: 149 евро
14-12-2009 - 12:13:12
да, прогнозата ти е вярна, само че не за София, а за Щатите и Канада, щото в България не се сещам да се продават апартаменти и къщи от дърво, дървени къщи за дървената цена от 149 $/м2
Re: ревизирана прогнозна цена на квадрат топ локейшън: 149 евро
14-12-2009 - 12:17:38
avatar
kuku, аз всеки път питам - според теб каква ще е цената за не-топ-локейшън? smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход