Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Една история за спад.

Публикувано от kopan 
Re: Една история за спад.
13-12-2009 - 17:23:14
avatar
Quote
ТОРТКО
Винаги когато чуеш фразата " Имаме и друг клиент така че побързайте" им резни цената с 20% надолу и ги остави да те търсят.eye popping smiley И така ще изглежда бльокера.

А ти, като видиш такъв подпис:

"Ни копува ни продава",

знай, че е писан от силно неграмотен индивид!
Re: Една история за спад.
13-12-2009 - 17:33:51
avatar
Уважаеми dicho безкрайно съм ти удължен за обяснението за производната на шльокавицата. И в този дух на удалжение жа та свиетна тебе селско дете обичливо за производната на БЛЬОКЕР. Цитат от речника на чуждите думи в Българският език " БЛЬОКЕР- селски, дюс-тарикат обитаващ провинция западна Анадола. Нагъл, безпардонен тип който с лъжи, манипулации и завидна Андрешковщина се опитва да изкрънка пари от 2 страни стигнали до зделка. По време на криза този индивид се различава по кървясалите очи с големина на балтонски копчета, безсънието и повишетият апетит към хапчетата и вода в малките часове на денонощието" Край на цитата. Те това е.clap:

Ни копува ни продава
Re: Една история за спад.
13-12-2009 - 19:15:13
може да е проблемно заведението. ако е в жилищна сграда може да работи само до 22 часа по новата наредба за обществения ред и наредбата за търговска дейност.
при тези ограничения не струва и 50 000 евро..



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-12-13 20:07 от naughty.
Re: Една история за спад.
13-12-2009 - 19:18:48
Като ти гледам правописа...не си много над нивото на средния "бльокер".Надявам се ще се похвалиш когато все пак си направиш заведение...когато и да е това.Хубавото нещо на мечтите е,че са безплатни.До тогава-продължавай да дебнеш обявите.
Re: Една история за спад.
13-12-2009 - 22:28:56
avatar
Камелия уважаема Селска Принцесо–устремена към финансов крах наистина ли съм неграмотен индивид? Ха сега ти ни открехни в твоя си типичен стил на изразявяне ( словесна диария ) що е грамотност къде да е търсим и как да е разпознаваме. Излеи душата си в среднощен час вторачила кървясало изцъклени очи у компотъра ( казва се компютър–РС ) нервно тракаща с крак хвърляики стръвнишки поглед към опаковката с приспивателни отпивайки сиромашки глътки от шишето с парцуца подарено ти от благодарен ипотекар на когото си набутала лично ти главата у торбата. О наглост ти нямяш граници и измерение агититираи! Бий камбано за упокои на Бльокерски мечти и въждяления дошло е време да се плаща.

Ни копува ни продава



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-12-13 22:37 от ТОРТКО.
Re: Една история за спад.
13-12-2009 - 22:40:11
Quote
ТОРТКО
Камелия уважаема Селска Принцесо–устремена към финансов крах наистина ли съм неграмотен индивид? Ха сега ти ни открехни в твоя си типичен стил на изразявяне ( словесна диария ) що е грамотност къде да е търсим и как да е разпознаваме. Излеи душата си в среднощен час вторачила кървясало изцъклени очи у компотъра ( казва се компютър–РС ) нервно тракаща с крак хвърляики стръвнишки поглед към опаковката с приспивателни отпивайки сиромашки глътки от шишето с парцуца подарено ти от благодарен ипотекар на когото си набутала лично ти главата у торбата. О наглост ти нямяш граници и измерение агититираи! Бий камбано за упокои на Бльокерски мечти и въждяления дошло е време да се плаща.

На времето си милех, че пукне ли се балона, Камелия ще смъгли като бит педераст на завой. Уви! Чудя се само как още не я е намерил някой, който по неин експертен съвет е купул смърдящ панел за 1000 евро квадрата, да я поотупа малко.
Re: Една история за спад.
14-12-2009 - 10:48:58
тортко, благодарение и на теб всички теми изпростяват, повече няма да падам на нивото ти. Селянията и простотията ти нямат почивен ден.
Re: Една история за спад.
14-12-2009 - 10:57:04
Quote
naughty
може да е проблемно заведението. ако е в жилищна сграда може да работи само до 22 часа по новата наредба за обществения ред и наредбата за търговска дейност.
при тези ограничения не струва и 50 000 евро..

И други проблеми имаше... Пожарен изход. Собственичката и брокерката не можаха да намерят къде е изведена вентилацията. А такава има, но трябваше да се върна след 2 дни с жената, че да я откриеме в едни храсти в една градинка, а дали работи е друг въпрос smiling smiley и още редица, малки но неприятни проблеми.
Но това което ме стресира е ,че 10-тина години е било гей клуб. Нямам нищо против хората, но опрделено не искам нещо такова.
Лек ден на всички и лека седмица smiling smiley
Re: Една история за спад.
14-12-2009 - 13:48:49
Скоро бях при един пич който закъса с банка но има хубава къща и магазин отдолу 40 кв м с двор отпред който също се усвоява там 10-12 кв м.Уж на зор пък иска 1300-1400 Евро на кв .Има няма 100 маркуча иска -лв.Колко е реалната сделка според вас .Само лятото ще работи за сезона в град на юг от Бургас.
Re: Една история за спад.
14-12-2009 - 15:07:15
avatar
тортко, благодарение и на теб всички теми изпростяват, повече няма да падам на нивото ти. Селянията и простотията ти нямат почивен ден. Dicho Аз написах по темата а ти и Камелия мълчите по темата нищо не казвате. Обаче с какъв кеф скочихте двамата да изказвате свински мисли за живота и веднага определихте кои какъв е. Това Dicho се нарича НАГЛОСТ така че уважаеми имате даденостите на БЛЬОКЕРИ. Дерзайте аз награди съм приготвил.

Ни копува ни продава
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход