Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ситуацията в БГ сега - какви ще са последиците?

Публикувано от % 
Re: Ситуацията в БГ сега - какви ще са последиците?
11-02-2014 - 21:56:09
Само да отбележа един факт: нашият холандски инвеститор е започнал темата си като мистър "%" в края на 2009-а, в края на 2010 вече пише в собствената си тема като Шльокер, а днес е под името АСВ.
Едно напълно вменяемо поведение, според мен!
winking smiley
Анонимен потребител
Re: Ситуацията в БГ сега - какви ще са последиците?
11-02-2014 - 22:23:28
Quote
ivorad
Само да отбележа един факт: нашият холандски инвеститор е започнал темата си като мистър "%" в края на 2009-а, в края на 2010 вече пише в собствената си тема като Шльокер, а днес е под името АСВ.
Едно напълно вменяемо поведение, според мен!
winking smiley

Напълно нормално поведение, след като администраторите ми блокирваха ник след ник едно време щото бях в "даунър". И така до ден днешен, докато не ги отказах. Вече си имам начин да ги наказвам за триене на постинги и блокиране на ник. Засега се отказаха от предишните си простотии.
...та такива ми ти работи мека ми китке, скупа ми мекушавице :}

П.С. Нищо обаче не казваш за поведението на сашо, който също смени дузина никове през тези години, без да има причина че са го банвали тъпите администратори. Защо така? :} сашо в тази тема също фигурира под няколко ника, хайде да чуя сега как ще го определиш... чакам мекушке



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2014-02-11 22:32 от Александър Свиленов Василев.
Re: Ситуацията в БГ сега - какви ще са последиците?
11-02-2014 - 22:42:19
Quote
Александър Свиленов Василев


Напълно нормално поведение,

Това казвам и аз - да се наречеш с името на съфорумник, да си сложиш неговата снимка, вместо твоята, да изтипосаш неговия подпис - това е повече от нормално поведение. Особено травестирането ти в чужд / мъжки/ образ е толкова мъжествен акт, че просто нямам думи!
Ти си истински мъж! И истински инвеститор!
:]
Анонимен потребител
Re: Ситуацията в БГ сега - какви ще са последиците?
11-02-2014 - 22:48:25
спокойно мекушке, скоро ще съм те пипнал в истинската ти самоличнст. Не са много хората учили в НПМГ (запазена марка winking smiley) , после СУ и пишещи в нета с един и същи IP адрес, остава само чрез общите ни познати във фейсбук да потвърдя самоличността ти и скоро ще цъфнат личните ти данни във форума

чудя се дали да не пусна един линк към профила ти във фейсбук, все някой съфорумец може да те разпознае а?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2014-02-11 23:01 от Александър Свиленов Василев.
Re: Ситуацията в БГ сега - какви ще са последиците?
11-02-2014 - 23:01:03
Quote
Александър Свиленов Василев
спокойно мекушке, скоро ще съм те пипнал в истинската ти самоличнст. Не са много хората учили в НПМГ (запазена марка winking smiley) , после СУ и пишещи в нета с един и същи IP адрес, остава само чрез общите ни познати във фейсбук да потвърдя самоличността ти и скоро ще цъфнат личните ти данни във форума

Давай, на прав път си! И както винаги - с благородни намерения!
:]
Анонимен потребител
Re: Ситуацията в БГ сега - какви ще са последиците?
14-02-2014 - 16:41:23
Quote
paio
Quote
%
1. Чужденци инвеститори няма, а и няма изгледи скоро да се появят.
2. Българите в чужбина - не виждам да са тръгнали масово да купуват НИ в БГ.
3. Българите в БГ - 90% макар и собственици - живеят на прага на бедността.
4. Безработицата се увеличава и вероятно ще надмине 10% до края на тази година.
5. "Най-сигурният" клиент - държавата не се разплаща с фирмите (защо ли???)
6. Драстичен спад в производството и респ. във вътрешното потребление и износа на стоки и услуги.
7. Увеличаващ се брой на лошите кредити при банките и респ. имотите за продан при ЧСИ.
8. Външният дълг на държавата и огромната междуфирмена задлъжнялост са проблем.
9. Политиците си играят на политически игрички вместо да вземат сериозни мерки за решаването на гореизброените проблеми.
10. Проблемите с демографският срив се задълбочават. (според анализатори през 2015 на един работещ в БГ ще се падат по 3ма пенионери)

Какви ще са последиците? И как ще се отразят тези последици върху цените на НИ?
Така е. И тва е написано 2009-та.

Все повече българи желаят да ИЗБЯГАТ в чужбина.

и

Преките чуждестранни инвестиции все още спадат!

Лелеее колко актуално звучи.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход