Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

пак започна ПА–ПА-ПА кредитирането

Публикувано от Servel 
Re: пак започна ПА–ПА-ПА кредитирането
06-12-2009 - 09:35:11
[banks.dir.bg]

>> ....много банки в САЩ няма да преживеят раздаването на пари като благотворителна коледна чорба...

Спокойно, това не се отнася за банки , упрявлявани от силиконови изпълнителни директори !

Парите са ви в сигурни ръце, останалото е империалистическа пропаганда !
Re: пак започна ПА–ПА-ПА кредитирането
06-12-2009 - 15:18:52
пиша както си искам, защото това е пост във форум, а не ръкопис, избиване на комплекс е това да гледаш между редовете на хората за грешки, поради невъзможността да дадеш смислен отговор. " страната на негрите " разбирасе това са Щатите и нейната селска провинция Канада
Re: пак започна ПА–ПА-ПА кредитирането
06-12-2009 - 17:36:59
avatar
Защо да гледам между редовете, на мен гледането на самите редове ми стига*angel*
Re: пак започна ПА–ПА-ПА кредитирането
06-12-2009 - 17:48:37
avatar
Quote
margoto123
пиша както си искам, защото това е пост във форум, а не ръкопис, избиване на комплекс е това да гледаш между редовете на хората за грешки, поради невъзможността да дадеш смислен отговор. " страната на негрите " разбирасе това са Щатите и нейната селска провинция Канада

Е, защо се чудиш на реакцията? Всеки може да реагира както си иска на неграмотността. Тук тя не е на почит. И няма как някой да ти повярва, че във форума пишеш неграмотно, а в реала- грамотно.........*write*
Re: пак започна ПА–ПА-ПА кредитирането
06-12-2009 - 18:25:31
Quote
margoto123
пиша както си искам, защото това е пост във форум, а не ръкопис, избиване на комплекс е това да гледаш между редовете на хората за грешки, поради невъзможността да дадеш смислен отговор. " страната на негрите " разбирасе това са Щатите и нейната селска провинция Канада

Очевадно е, че имаш изключително задълбочени познания за тези две държави, така, че оставям поста ти без коментар...

П.П. Извинявам се, че излязох от същността на темата.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-12-06 18:39 от BulCan.
Re: пак започна ПА–ПА-ПА кредитирането
06-12-2009 - 21:08:00
Абе хора, банката иска да раздава кредити, защото това си е чиста печалба за нея. Разликата е, че няма да ви дадат кредит само срещу лична карта, а ще поогледат доста. Не е вярно, че банките не дават кредити. Дават и непрекъснато търсят кредитоискатели. Просто искат да са такива, които "нямат нужда от този кредит".
Re: пак започна ПА–ПА-ПА кредитирането
06-12-2009 - 21:39:29
avatar
Още ли я дъвчете тая тема. Аиде едно жокерче от мене.Що при напечатени 200 милиарда в Англия М4 нараства само с 600 милиарда и какво говори това?И как така се оказва, че в левове БГ банките имали'' мноо добра капиталова адекватност''?winking smiley


*drunk*

Вечно ЖЪДЕН!Ебем ти ебане пред пиене!
Re: пак започна ПА–ПА-ПА кредитирането
06-12-2009 - 22:17:12
Quote
Бойчо Курдисания
Още ли я дъвчете тая тема. Аиде едно жокерче от мене.Що при напечатени 200 милиарда в Англия М4 нараства само с 600 милиарда и какво говори това?И как така се оказва, че в левове БГ банките имали'' мноо добра капиталова адекватност''?winking smiley


*drunk*

Бойчо, ако имаш време, обясни накратко на неуките във финансите като мен, какво е М4 и какво говори това нарастване с 600 милиарда при печатане 200 милиарда?

*drunk*
Re: пак започна ПА–ПА-ПА кредитирането
06-12-2009 - 23:53:46
Quote
mmihov
Абе хора, банката иска да раздава кредити, защото това си е чиста печалба за нея. Разликата е, че няма да ви дадат кредит само срещу лична карта, а ще поогледат доста. Не е вярно, че банките не дават кредити. Дават и непрекъснато търсят кредитоискатели. Просто искат да са такива, които "нямат нужда от този кредит".

Абсолютно вярно. Мен преди месец ме убеждаваха в Булбанк да тегля ипотечен кредит за да се възползвам от благопрятния пазар и ниски цени. Въобще да не съм се бил притеснявал със сигурност щели да ми отпуснат. Нали се сещате на какво я направих малката пикла. Накрая само се извиняваше, че таква им била политиката да стимулират хората да вземат кредити. А след още няколко въпроса, които зададох даже не се и извиняваше ами само гледаше виновно в пода. Можете да си представите що за лощ късмет е извадила да попадне на един от най-отявлените писачи във форума. :]:]:]:]:]
Re: пак започна ПА–ПА-ПА кредитирането
07-12-2009 - 04:29:16
Quote
BulCan
С колите е същото - вземаш нова на лизинг - тя цената и паднала вече в момента, в който удари асфалта и от там нататък продължава само да пада, а ти я изплащаш, че и с лихви отгоре, да не говорим, че още по-не си струва ако ще я караш по БГ-ейските разбити пътища. С малко повече търсене и познание за марките и моделите можеш да си намериш втора ръка в отлично състояние (минаваш я първо през механик), плащаш в брой и караш години, забравил отдавна за харча. Иначе оскъпяването чрез кредит изглежда ужким поносимо, ама като се насложат лизинг за кола, ипотека, потребителски кредит и разни техники от магазини, като удариш чертата става много сериозна сума.

Това при положение, че не е никакъв проблем да се изплащат вноските, а ако стане проблемно - майко мила...


bulcane до кога бре, апартамент втора рЪка, кола втора ръка, жена втора ръка, до кога питам.
Аз започнах от жената*angel**angel**angel*, следва колата , а апартамента може да почака 2-3 годинкиwinking smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход