Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

kakvo mislite za tazi oferta vyv varna

Публикувано от Sly 
Re: kakvo mislite za tazi oferta vyv varna
15-11-2009 - 11:16:42
avatar
ivorad Написал:
-------------------------------------------------------
> Цената на апартамента определено е над средната,
> но ако човек се влюби в мястото и разполага с
> парите......защо не?
> Все пак бих препоръчал един сериозен пазарлък
> преди покупката


Ми защото след година ще е наполовина примерно?
Re: kakvo mislite za tazi oferta vyv varna
15-11-2009 - 19:56:14
Колев,
Ти погледна ли сайта, както ти препоръчах? Май не.
Засега празните приказки са от теб.
ПАРЦЕЛ

22000 EUR
(70.28 EUR/кв.м)

Покажи в евро Покажи в usd Покажи в лева Кредитен калкулатор

област Варна
м-т Горна Трака Карта на района

Квадратура: 313 m2
Регулация: ДА

Допълнителна информация:
Парцелът се намира на 50м от главен път. Подходящ за еднофамилна къща.

ПАРЦЕЛ

28000 EUR
(81.87 EUR/кв.м)

Покажи в евро Покажи в usd Покажи в лева Кредитен калкулатор

област Варна
м-т Горна Трака
Виница Карта на района

Квадратура: 342 m2
Регулация: ДА

Допълнителна информация:
Парцел на 200 м от гл. път и спирка . Комуникации на границата ПАЛАД, 052/600 511 0897 87 36 80

ПАРЦЕЛ

32800 EUR
(54.66 EUR/кв.м)

Покажи в евро Покажи в usd Покажи в лева Кредитен калкулатор

област Варна
м-т Горна Трака Карта на района

Квадратура: 600 m2
Регулация: ДА

Допълнителна информация:
ТОП ОФЕРТА! Равен парцел, ток, вода на граница, стара постройка , панорама . РЕГАЛИЯ ВАРНА съдейства за кредитиране от водещи банки.

Ако пак имаш проблем с четенето и разбирането... определено си попаднал на подходящата за теб професия!
Sly
Re: kakvo mislite za tazi oferta vyv varna
16-11-2009 - 09:09:22
Благодаря за мненията. Мисля,че е нежъзможно със 70 000 Eвро да се купи парцел и да се построи къща. Може би " да " в някое село, но не и в този квартал. Пуснах темата, защото по принцип си търсех апартамент в централната част, но е отвратително да гледаш съседския балкон нан няколко метра. Има единични хубави сгради с естествени паркчета пред тях, но там или никой не продава или не сами по джоба. Отидох случайно на оглед и ми хареса но тъй като не съм запознат с цените там исках мнението на хора от форума. Мисля че брокерите по принцип имат най-много инфо и ак онякой от присъстващите в форума е брокер от варна то може би мнението му ако е честно и безпристрастно ще е доста вярно.
Благодаря.
Abu
Re: kakvo mislite za tazi oferta vyv varna
16-11-2009 - 10:10:31
Напълно възможно е със 70 х. евро да се купи парцел и да се построи 80-100 квадрата къща - дори няма да е на смешните 300 м2 двор, които се цитираха по-горе. Но отнема време и имаш да решаваш куп проблеми с комуникациите. Най-неприятна за района е липсата на пътища - ти като ходи на огледа по какъв път стигна до сградата? Рядкост е две коли да се разминават нормално, да паркираш извън нечий двор е почти невъзможно, а асфалт има само в старите вилни части.
Ток, вода, телефон/интернет/кабелна... трасетата са изградени като времянки и авариите са доста чести.
А това, за което всъщност плащаш - гледката - е много несигурно. Живея на 500 м по към града и е чист късмет, че досега не са ме "зазидали" към морето. При КК 10 м за цялата местност, кооперации на 5+ етажа съвсем не са рядкост и имат навика да никнат току под носа ти...
За тишината и спокойствието - от три години няма такова нещо при мен. Сега приключват един строеж наблизо, но пролетта ще почват друг, а има и един замразен на стенд-бай. Винаги нещо се достроява и шумът си е като на строеж. Ако в делничен ден в работно време мястото ти се стори спокойно, значи е ОК. Засега...

ПП Изкарай цената на обзавеждането и ще получиш по-реална представа за цената на жилището. Ако част от обзавеждането не ти допада особено, не се свени да го смяташ на 50% като втора употреба. Цена от 1000 евро не е съвсем ненорална за този район, ако всичко останало е наред.
Re: kakvo mislite za tazi oferta vyv varna
16-11-2009 - 10:59:13
ivorad Написал:
-------------------------------------------------------
> Zrfv Написал:
> --------------------------------------------------
> -----
> мое лично безпристрастно мнение.
> ..................................................
> .................
>
> Това "лично безпристрастно" ме изкефи
>
Ами да - лично е, защото си е мое, а споменах, че е безпристрастно, за не ме обвинят в конспирация smiling smiley

@Абу

Апартаментчето гледам, че е на четвъртия етаж. Трудно ще му скрият гледката, дори с гимнастиките над 10 м КК, които се прилагат. Отделно денивелацията на парцела ми се вижда доста сериозна от снимките.
Abu
Re: kakvo mislite za tazi oferta vyv varna
16-11-2009 - 11:21:14
Zrfv,
В момента съм на третия етаж. Кооперацията до мен е с два етажа по-висока. Ако беше отпред (има такива мераци!), въпреки денивелацията, трети-четвърти етаж на моето място щеше да им гледа керемидите...
При едно отстояние между високите сгради поне колкото са им височините, нямаше да е толкова зле. Но масово парцелите са под декар и сградите идват прекалено плътно. Лошото е, че тук става дума за юг и освен гледката, ти скриват и слънцето. Не забравяй също, че морето е по посока наклона на ската и ако има дори 3-4 етажа отпреде ти, ще виждаш само кв. Галата и далечните плажове.
Re: kakvo mislite za tazi oferta vyv varna
16-11-2009 - 14:29:05

Абу,
съгласявам се с теб, щом говориш от личен опит. Но все пак денивелацията изглежда сериозна поне 3-4 метра е сякаш от сградата до улицата отпред. Това ти дава още 2 етажа 'извисяване' един вид.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход