Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ПАРЦЕЛИТЕ до Сл.Бряг ЛИТНАХА

Публикувано от ttodorov 
Re: ПАРЦЕЛИТЕ до Сл.Бряг ЛИТНАХА
28-11-2009 - 21:41:54
Мерси на жоро за поясненията и на мен са ми полезни, че напоследък ми се въртят някакви мисли за имот в Гърция. Ясно се вижда каква е разликата между държава (Гърция) и територия (българия).
Re: ПАРЦЕЛИТЕ до Сл.Бряг ЛИТНАХА
28-11-2009 - 22:23:09
Да информирам и аз. Относно Майорка.
Ами явно цените не са като в Гърция. Ще намерите парцели и за ... цели 10 евро/м2. Няма да се близо до морето. Например на 5-6 км. Но и на 20 да са ефекта е същия, защото за 1 час може да се стигне до кой да е плаж на острова. Друг огромен проблем е, че терените са големи - 5-6, 12,15, та чак до 500 декара. smiling smiley Има и по 2-3. Този терен от 500 декара заедно с "къщичка" с 4-5 спални и с басейн се продаваше по-евтино отколкото 70 декара голи поляни на морето до Варна.
Нещата с разрешителните са доста строги, но не и невъзможни. На определено време снимат със самолет имотите и ако някой е "объркал" разрешителното, го побъркват от глоби. Миналата или поминалата година Борис Бекер плати глоба от 400000 евро.
Re: ПАРЦЕЛИТЕ до Сл.Бряг ЛИТНАХА
28-11-2009 - 22:24:20
Quote
др. Иванов
Току що ме питаха за парцел, където сумата е седемцифрена. След 2 години застой това е третият, който предлага цена от средата на юли до сега и още двама на обезщетение. Нищо не се случва, просто нещата си идват на мястото. Не може цяла Европа да се издави от дъждове и студ, а на Сл. бряг 5 дъждовни дни от април до октомври, с морска вода от 25 градуса средата на септември, тотално нова база и инфраструктура и това да не се оцени .

Изкупуват фондове, изкупуват руснаци, изкупуват строитли, въобще всеки, който се е усетил с пари в джоба. Вече 1000Е/м2 в самия комплекс е цена на сметка. Из деретата на 3-6 км. от Сл.бряг се продава за колкото продават в кв.Витоша и по-крайните кварталите на София.

Вие се ослушвайте още. Поне ще ви е на кеф да купувате на 2500 и да се хвалите колко са ви изръсили, ама си е струвало.

Сега разбрах, че ще се строи небостъргач в блатото, ще се правят над 500 дк. изкуствени езера и т.н.

а в на старата ти майка, в нейното тъмно и влажно и вмирисано място ще вдигат ли небостъргачи?

вие като ги говорите тия глупости май наистина започвате да си вярвате, да?

и ти, Иванов, и ТТодоров сте за Персин!
честна дума ;-)
Re: ПАРЦЕЛИТЕ до Сл.Бряг ЛИТНАХА
28-11-2009 - 23:53:13
Един въпрос само...какво сте се захапали толкова с тоя С.Бряг...какво ви дреме на уЯ за цените и изобщо всичко ставащо там...като не ви харесва,не ходите там и толкова.На финландците като се нафиркат,им е все тая какво има наоколо.Било грозно,било бетон...Ми какво да е?
%
Re: ПАРЦЕЛИТЕ до Сл.Бряг ЛИТНАХА
29-11-2009 - 00:09:47
avatar
Quote
salvador
Един въпрос само...какво сте се захапали толкова с тоя С.Бряг...какво ви дреме на уЯ за цените и изобщо всичко ставащо там...като не ви харесва,не ходите там и толкова.На финландците като се нафиркат,им е все тая какво има наоколо.Било грозно,било бетон...Ми какво да е?


Салвадоре, сега точно след предаването твоето изказване е провокиращо. Или пък трябва да имаш бетонена кратуна на раменете си, че да задаваш такива въпроси за природа или курорт които са (казвам били) национално богатство. др.Иванов поне навреме се "спаси" от форума иначе сега щеше да отнесе всички псувни които на човек могат да му хрумнат. Та сега май ти ще си буфера.:}

====================================================================
А портрета ми от аватара строго ви следи. Кой съм аз, че да се съмнявам в себе си? ====================================================================



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-11-29 00:14 от %.
Re: ПАРЦЕЛИТЕ до Сл.Бряг ЛИТНАХА
29-11-2009 - 00:10:50
Quote
salvador
Един въпрос само...какво сте се захапали толкова с тоя С.Бряг...какво ви дреме на уЯ за цените и изобщо всичко ставащо там...като не ви харесва,не ходите там и толкова.На финландците като се нафиркат,им е все тая какво има наоколо.Било грозно,било бетон...Ми какво да е?

Значи да отида и да се издрусам насред центъра, на възмутените хора наоколо същото ли да им кажа?
- Какво ви дреме на какво мирише тука? Като не ви харесва - не ходете тук и толкова! Било грозно, миришело, ми какво да е?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-11-29 00:11 от Scyther.
Re: ПАРЦЕЛИТЕ до Сл.Бряг ЛИТНАХА
29-11-2009 - 00:33:34
Гледахтe ли по БТВ как в Cлънчев Бряг на няколко метра от плажа изригват лайняни гейзери ебати и гнусния курорт и чудото.Слънчев Бряг е едно райско фекално кътче,много алкохол и евтини курви,да посрещнем изгрева с чалга.
Re: ПАРЦЕЛИТЕ до Сл.Бряг ЛИТНАХА
29-11-2009 - 00:38:56
Това,което е било на С.Б някога...не можете да го върнете.Ако ще от дъното на душата си да се възмущавате и даже след дъното.Все тая.То е щяло да бъде съсипано с или без вас.Да не мислите,че нискобюджетните курорти по света изглеждат по друг начин...забравете тая работа...все същата кочина е.Развитието на какъвто и да е туризъм изисква единна национална политика,ясна концепция какво къде може да се прави.Държавна,не общинска.Такова нещо в БГ няма,никога не е имало и никога няма да се появи.Няма скъп презастроен курорт.Колкото повече се застроява,толкова повече пада качеството на туристическия продукт и поддържането на високи цени става невъзможно.Много курорти са започнали като луксозни и са завършили като сборище на мизерници.С.Б не е нито първия,нито последния.Така,че не му се палете толкова.Няма смисъл.Високия клас се поддържа трудно.Не е за всеки такова нещо.Не всеки може да си го позволи да го управлява.
Re: ПАРЦЕЛИТЕ до Сл.Бряг ЛИТНАХА
29-11-2009 - 02:31:08
Няма смисъл.Високия клас се поддържа трудно.Не е за всеки такова нещо.Не всеки може да си го позволи да го управлява.[/quote]


Салвадоре, гледах филма и специално за това място не става даже и дума не само за висок, нито за среден, нито за какъвто и да е клас. Странно, ама и аз си помислих точно като теб - какво ни интересува нас, при условие, че не ходим там, да си правят каквото си искат. Ако успяват да си намират клиенти - нека си намират. То не е нужно на нас да ни харесва. Това, което ме дразни обаче е, че "ривът" - протестни писма, подписи от организации. То ако всичко си беше наред, не биха се притеснявали толкова. Избиват го на "национални интереси" и прочие булшит. Инвестирали, ок, да си му берат гайнето. Пазара си казва думата. И магазините за 1 лев (dollar store) си имат клиенти и правят ОК оборот. Всеки да си избира дестинацията според вкуса и възможностите си. А ако се окаже, че други много по-добри места са във възможностите на мнозинството на българите или на чуждите туристи - това е положението, ако предпочитат Сл. Бряг - прав им път.
Re: ПАРЦЕЛИТЕ до Сл.Бряг ЛИТНАХА
29-11-2009 - 03:23:39
avatar
А на БТВ сайтът защо не работи smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход