Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Какво точно правят брокерите на НИ ?

Публикувано от drakkar 
Re: Какво точно правят брокерите на НИ ?
29-09-2009 - 16:32:29
Дракар-Щом питаш ти казвам-Ако ме питаш за образование..Завършил съм ,първо НСА-НЯМА ОБЩО С ИМОТИ!!!,второ Публична администрация и трето право..За справка без да се хваля съм доста умен ..Диплома 6.00!!!Практика от сделки с имоти ...над 15 год.БЕЗ ПРОТЕСТИРАНА СДЕЛКА!!!Гаранции които давам...Коректност при предлагането...-Нямам оферта с подвеждаща цена ..,нямам не заснет имот..Нито един!!!Не се занимавам с разнесени имоти по ебем ли ти колко АНИ!!-тоест гарантирам на 100% актуалност...на това което предлагам..Ако нямам аз имота, който ти търсиш...И ако имам сключен договор с теб..и си само мой клиент "умирам но свършвам работа"Относно "гаранции за сигурност ...Нямам абсолютно никави проблеми с правния анализ на собствеността ..В редки случаи на съмнение ..ползвам най-добрите юристи и нотариуси..,които ти примерно няма как да ползваш..В агенцията по вписванията ме знаят всички и съдиите по вписванията ,също..!!!
Дали си заслужавам парите .!!Морално ти отговарям да ..Работния ми ден протича ,според задачите ,които имам ..,накратко-комуникация с клиенти и огледи..!!!
А ЗА ДА СЪМ СТИГНАЛ ниво..продавачи да ми дават нот.заверено пълномощно за техни имоти и да ме оторизират да извърша сделката и да прима плащането за имоти ,които струват над 300000евро..сам си отговори дали ставам или не!!Питай нещо друго ще ти кажа...
Re: Какво точно правят брокерите на НИ ?
29-09-2009 - 16:35:18
@Svetlio,
За сега само се говори за създаването на такъв регистър. Това е една от многото идеи които новото правителство се опитва да реализира за да се справи със сивата икономика.
Re: Какво точно правят брокерите на НИ ?
29-09-2009 - 16:41:29
Светльо -за това ,че идиоти брокери ебават оферти на идиоти продавачи спор няма...
Тъп пример -продавача куха лейка...се обажда на 10 АНИ..(и те приемат?!??).да стане по -бързо -пълен простак и тъпунгер..И ОТ ТАМ СЕ ПОЧВА "НАДДА ВАНЕ." на цената и си ебе майката...-неактуалност и отблъскване на купувачи..За регистъра,който говориш..твърдо за .Прозрачност на сделките и да е ясно кой кой е и какво иска!!! *beer*
Re: Какво точно правят брокерите на НИ ?
29-09-2009 - 16:43:24
Тирбото, тогава защо се държиш като олигофрен понякога и обиждаш...Да не би тука във форума само да си изливаш личните емоции и негативи от други източници, например работата. Ако си толкова МЕГА както описваш, просто си ДЛЪЖЕН точно в такъв форум да се държиш поне частично от нивото си на професионалист

Опала, аа няма още такъв рег. Според мен няма и да има. Поне няма да е толкова свободен за ползване, колкото го мислите. Много отдавна съм се отказал да вярвам, че хубавите неща са в преоритет на задачките...
Re: Какво точно правят брокерите на НИ ?
29-09-2009 - 16:53:25
Светльо-първо не съм МЕГА...И НЕ СЪМ САМО АЗ ТАКЪВ..!!Този форум е ташак..всеки си пише глупостите и му дреме на .......Тука актуална информация и съвети няма...Защо да се държа сериозно и като професионалист ,като тук аз нямам публика..Губя си времето и ми е кеф...Вярно е ,че понякога прекалявам..,но първото ми "ВИШО" Е НСА..,А и съм си "момче от улицата",преди да ми дойде акъла .....баси белята бях...НАВИЦИ КАКВО ДА ПРАВЯ.. *beer*
Re: Какво точно правят брокерите на НИ ?
29-09-2009 - 16:54:02
avatar
Какво правят брокерите ли ... ами СВИРКИ ...
Сега доволни ли сте ...

... а някои правят и това

Сега нещастни ли сте ...

други пък правят

Сега мрете ли от Яд ...

п.п love is all around :loveu:
Re: Какво точно правят брокерите на НИ ?
29-09-2009 - 16:59:53
Вилсоне-Не така бе колега....Сега ще умрат сривлювците ..Ма...та им ...А? *beer*
а ТЕ НЯМАТ ПАРИ И ЗА СВИРКИ ......и го карат на ..............ИЙ.. :} :} :} clap: clap: clap:
Re: Какво точно правят брокерите на НИ ?
29-09-2009 - 17:01:13
Тирбото, така е, но в такъв случай (ако само си изкарваш весело) не би трябвало да изтъркваш какво си риалити и най-малкото да го слагаш като тежест в едни или други спорове. Аз за това си трая кво=що, но пък когато реша мога да си се веселя арабийски без да се притеснявам "приживе" дали мога да си го позволя winking smiley

Уилсън, парата е снимана чисто на лист хартия А4, което показва някакси маниащина.. тоест много несериозно. Иначе споделям мнението за брокитата - поне за част от тези с които съм се сбъсквал
Re: Какво точно правят брокерите на НИ ?
29-09-2009 - 17:03:27
avatar
Ех, добре че има и снимки на парички в нета, та поне така да видите пачка на куп.

Гладен брокер - сделка сънува spinning smiley sticking its tongue out
Re: Какво точно правят брокерите на НИ ?
29-09-2009 - 17:15:06
Светльо питат ме и аз отговарям..Искаше да знае човека що е то Турбозол и му казах..А и винаги съм пояснявал,че не съм само аз "тариката,а другите брокери будали...Винаги съм бил обективен до колкото мога...Нещата не са сложни има брокери супер профита и обратната страна на медала ..е..ни у .....з.Ама публиката гледа само едните....Ами то да другите не е лесен достъпа понякога...имат работа!! winking smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход