Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

...

Публикувано от анита 
...
26-09-2009 - 13:13:57
......



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-02-10 12:47 от анита.
Re: Дискусия за цените на парцели за къщи в БГ и по света .Сравнение
26-09-2009 - 13:19:29
аиеде добър ден , ти сега ли се усети !!! на много други места по света е зна1ително по евтино , но българина е пич ..... и не го бъркат цените , нито го бърка че кара мерцедес а няма пари за гориво ......, нито го бърка че със 800 лв заплата хвърля за едната дискотека 200 лв .... просто пич.
Re: Дискусия за цените на парцели за къщи в БГ и по света .Сравнение
26-09-2009 - 13:34:13
Дивале не е пич,а идиот...???!!!!Един познат направи фирма изтегли кредит ...и то не бяха екскурзи по Средиземно море..,пури ...купони ... баровец ..Сега има само обаждания от кредитни инспектори и никаква работа..
Други едни галактически идиоти пак баровци..Живеят в една гарсониера..две семейства..И те баровци имат склад за търг. на едро...Всичките са с различни коли- на ЛИЗИНГ...разбира се .Ходят отделно на работа.,но на едно и също място .(семеен бизнес).Всеки сам с колата си ...да ги видят...
И триста кризи да дойдат същия ....Й..
НЯМА ОТЪРВАНЕ.....
ЗА ТОВА ИСКАМ В КУБА...!!!!!!!! *huh*
Re: Дискусия за цените на парцели за къщи в БГ и по света .Сравнение
26-09-2009 - 13:49:58
Ей ви на, малко Дойче имотише - то ний не само сме ги стигнали, ми сме ги отсвирили бре...
Re: Дискусия за цените на парцели за къщи в БГ и по света .Сравнение
26-09-2009 - 13:54:17
Систъре-Аз искам инфо за Куба...или островите...Не искам вече топ локации..та дори и "Дойчландски" *huh*
Re: Дискусия за цените на парцели за къщи в БГ и по света .Сравнение
26-09-2009 - 14:25:10
Това дето го пише за Германия е за зарибяване. Там не 11%, 3% възвращаемост няма. То някъде може и да има 3%, но на теория.

Парцела ва Прага е на майната си и няма нищо общо с Бояна, само това оставаше в тамошното Филиповци или в най-добрия случай Малашевци да е по-скъпо от Бояна.

Гурбозол, за остров Болшевик или Белене говорим?
Re:...
26-09-2009 - 14:28:05
.....



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-02-10 12:47 от анита.
Re: Дискусия за цените на парцели за къщи в БГ и по света .Сравнение
26-09-2009 - 14:30:26
Докторе-Какво съм ти направил бе човек..,защо ме пращаш на остров Болшевик..и Белене..Искам в Куба....,или някъде около Австралия...Или където и да е ...океан да има..,плажве да има...И ДА НЯМА ТОП ЛОКАЦИИ !!!!! *beer*
Re:
26-09-2009 - 14:36:55
.....



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-02-10 12:47 от анита.
Re: Дискусия за цените на парцели за къщи в БГ и по света .Сравнение
26-09-2009 - 14:41:13
turbozol Написал:
-------------------------------------------------------
> Систъре-Аз искам инфо за Куба...или островите...Не
> искам вече топ локации..та дори и "Дойчландски"


Турбо от мен малък жокер - ако искаш Карибеан невероятно красиви и политически стабилни места - Cancun и Playa del Carmen - Yucatan peninsular, Мексико. Обиколил съм почти всички карибски острови - френските, френско - холандските, английските и щатските територии са скъпи. Куба е много несигурно относно евентуално връщане на собствеността. Чукни real estate на горните две места (м-у тях вече е застроена ивицата). За местата ти гарантирам, че са върха. Доминиканската република също я избягвай. Ако купиш където ти казвам, гаранция ще ме споменавах с добро.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход