Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

продавачите още малко да почакат

Публикувано от Невидимко 
Анонимен потребител
Re: продавачите още малко да почакат
14-04-2010 - 14:01:43
Лъжеха хората, че такова нещо като падане на цени на НИ няма, обясняваха им как кредита в бъдеще се обезценява заради инфлацията, пришпорваха ги защото утре ще е двойно и още трима чакат.
С други думи не ги оставяха да вземат трезво решение.

П.С. Ками, къде се загуби?
Re: продавачите още малко да почакат
14-04-2010 - 14:17:20
Quote
камелия

Eй туй му е хубавото на тоя форум- все потенциални милионери пишат тук.........:]
И живеят под наем, и собствена къща не искат да си построят, и апартамент да си купят не искат, че да не се минат.
Най- пленителна е настройката им- когато има гювеч, пълнят гуша и средата не им пречи. Като се сговнят нещата, изтънчените им носове не могат да понесат вонята и побягват..........

Ками, кефиш ма, щи звънна...
Не можа да сдържиш злобните си забележки само щом ме мерна, че пиша. Знам, знам - взаимно е.

Фирмата ми се занимава най-общо казано с писане на софтуер за управление на машини - най-вече в минно добива. Така че гювеч от нещо свързано с твоята дейност - йок. А и криза няма. Къртиците си дълбаят, независимо от цената на имотите.
А апартамент няма да си купя със сигурност, най-вече защото хора като теб се навират да ми посредничат.

Не съм и очаквал да разбереш позицията ми. Гледай ме от високият си прозорец в люлинската панелка и ме остави непросветен да се влача по квартири. Аз отлитам, както се казва във вица smiling smiley
Re: продавачите още малко да почакат
14-04-2010 - 14:31:45
avatar
Quote
Cepcem
Фирмата ми се занимава най-общо казано с писане на софтуер за управление на машини - най-вече в минно добива.

Това защо го каза, сега Камелия ще се преориентира от уеб разработки към писане на софтуер за управление на машини. :]

Ками, върви ли PHP-то?
Анонимен потребител
Re: продавачите още малко да почакат
14-04-2010 - 14:36:36
И къртицата под София така ще се ошашка, че от време на време ще излиза на повърхността да види до къде е стигнала smiling smiley
Re: продавачите още малко да почакат
14-04-2010 - 14:42:49
avatar
Quote
Тинки Уинки
Лъжеха хората, че такова нещо като падане на цени на НИ няма, обясняваха им как кредита в бъдеще се обезценява заради инфлацията, пришпорваха ги защото утре ще е двойно и още трима чакат.
С други думи не ги оставяха да вземат трезво решение.

П.С. Ками, къде се загуби?

Ами, когато се качват цените, как да кажеш че падат? Или, като дойде клиент, да му кажем да не купува, да чака, щото може и да дойде криза откъм САЩ, и цените да паднат? Усещаш ли колко е глупаво обвинението ти? По тази логика, животът трябваше да спре, никой нищо да не купува, да не мърда, докато дойде срива и всички цени на всички стоки паднат.
Друг разказ е, че клиентите идват при брокера след като вече са уговорили кредита с банката. Това са неща, които сме чепкали безброй пъти.
ПП Тук съм, но работата ми идва в повече. За мое учудване, пазарът се раздвижи и стари клиенти ми пращат техни познати. Трудно се справям с три дини под мишница.smiling smiley
Re: продавачите още малко да почакат
14-04-2010 - 14:50:13
Quote
Boby
Не. И едното и другото са някаква ценност паднала от небето. Аз мисля че трябва да се научат сами да си извоюват каквото искат. Образование, разработен или стартиращ бизнес, занаят може, но пари или жилище - не.

*ok* (не се сдържах). Наследство (под каквато и да било форма) само след смъртта на родителите. Моите родители ще си се "блажат" от имотите си докато са живи, нищо, че са ми прехвърлени повечето на мое име, те си събират рентите и си им плащат данъците като ползватели. При готови пари и жилища децата се възпитават погрешно и започват да приемат нещата за даденост, много по-важно е да се научат да се справят с живота и да си постигат нещата сами. Иначе просто им се прави "лоша услуга". Примери с близки и приятели около мен и от двата варианта - бол. Резултатите - 100% в полза на оставените да се справят сами.
Re: продавачите още малко да почакат
14-04-2010 - 14:58:16
avatar
Quote
BulCan

*ok* (не се сдържах). Наследство (под каквато и да било форма) само след смъртта на родителите. Моите родители ще си се "блажат" от имотите си докато са живи, нищо, че са ми прехвърлени повечето на мое име, те си събират рентите и си им плащат данъците като ползватели. При готови пари и жилища децата се възпитават погрешно и започват да приемат нещата за даденост, много по-важно е да се научат да се справят с живота и да си постигат нещата сами. Иначе просто им се прави "лоша услуга". Примери с близки и приятели около мен и от двата варианта - бол. Резултатите - 100% в полза на оставените да се справят сами.

И аз не можах да се сдържа!winking smiley
Значи, ти си изключение- може да ти прехвърлят имотите си, защото имаш " трезви" разсъждения. А другите родители не бива да го правят за децата си, щото ще ги възпитат погрешно.......:]
Анонимен потребител
Re: продавачите още малко да почакат
14-04-2010 - 15:13:54
Ама ти все още ли смяташ че кризата в Бг има нещо общо съ световната?
Re: продавачите още малко да почакат
14-04-2010 - 15:19:03
А с какво има общо? Май предстои да научим някаква голяма тайна? smiling smiley
Re: продавачите още малко да почакат
14-04-2010 - 15:20:25
avatar
Quote
Тинки Уинки
Ама ти все още ли смяташ че кризата в Бг има нещо общо съ световната?
Забравяш, че вече не сме изолирани и опасани с телена ограда.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход