Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

продавачите още малко да почакат

Публикувано от Невидимко 
Re: продавачите още малко да почакат
14-04-2010 - 11:09:24
avatar
Quote
Imotko
Трябва и малко риск в тоя живот, иначе да чака лихва и да пърди в квартирата всеки може. Мъже.....

Нали, друго си е да си го набиеш мъжки с 25 годишна ипотека на пика на цените и лихви над 10% winking smiley
В този случай в даден момент може и да спреш да пърдиш, щото няма да има какво да ядеш...
Re: продавачите още малко да почакат
14-04-2010 - 11:13:19
avatar
Quote
zlostyr
Quote
Imotko
Трябва и малко риск в тоя живот, иначе да чака лихва и да пърди в квартирата всеки може. Мъже.....

Нали, друго си е да си го набиеш мъжки с 25 годишна ипотека на пика на цените и лихви над 10% winking smiley
В този случай в даден момент може и да спреш да пърдиш, щото няма да има какво да ядеш...

Това на imotko определено прилича на една от най-честите причини за смърт на циганите:

"Глей ся кво ше напрая"
Re: продавачите още малко да почакат
14-04-2010 - 11:22:23
Quote
ivorad
Quote
Невидимко
Хубаво ще е продавачите още малко да почакат, та като сняг забръска да свалят наполовина цените те зимъска...


Е, вече сме отвъд зимата - снежецът позапръска, позачистиха го, после спря и сега е ред на пролетта. Странно - не останах с впечатлението, че цените са паднали с 50% по снеговете.....
Ама явно съм се объркал, сега на жълтите павета иде ред на 150/кв.м.!
Интересното е, че експертът Нвидимко май няма желание да коментира собствените си поетически прогнози*beer*
Познатоwinking smiley

Г-н Радев, нима не нямаше спад на цените през зимата? Това ли твърдите? Е може Невидимко да не е улучил %тите, но вие с вашият пък хептен сте се отдалечили от посоката. При това не забравяйте че засега посоката все още е надолу.

купувъ нищу, прудавъ сичку, нъема крупиетъ и давъ под наем почти девици
=====+++Баш Агенция.ком+++=====
Re: продавачите още малко да почакат
14-04-2010 - 11:38:31
Тука някои са изобретили "Перпетум мобиле"-цял живот да живееш от лихви и на квартира. Перфектно. И децата си на това да научиш, и влогчето да им оставиш, и то да си работи, да си работи.
Re: продавачите още малко да почакат
14-04-2010 - 11:55:26
Quote
Imotko
Тука някои са изобретили "Перпетум мобиле"-цял живот да живееш от лихви и на квартира. Перфектно. И децата си на това да научиш, и влогчето да им оставиш, и то да си работи, да си работи.

Дъщеря ми със сигурност няма да учи и живее в България и мисля да и осигуря един добър паричен старт. А ти завещай имотчето на твоите деца, а може и под наем да ги научиш да го отдават. Само вземи това под внимание:
СБ: Населението на България намалява с 18% за периода 2000 - 2025 г.

Както вече споменах, скоро се изнасям от Бг, а доста познати и приятели се готвят да направят същото. Но нищо де, ти влагай в имотчета - един ден със сигурност ще започнат да се качват. Те циганите все някога ще разберат, че в Хапартамента е по яко, от колкото на ливадата и ще ти го изкупят - да не ми е името Хасан, ако не ти го изкупят.
Анонимен потребител
Re: продавачите още малко да почакат
14-04-2010 - 11:55:28
А други съветват - купувайте за вас, децата, внуците и т.н. Трябва да се остави нещо на поколенията. И задължително с кредит.

Та така на тез хора целия живот им минава в изплащане на кредити за апартаменти на поколенията, които най-често не се ползват от последните. Те живечт на друго място, а имотът пусто е недживим. Но пък за сметика на това те също трябва да подсигурят техните поколения и така нататък и така нататък.

Хората живеят не собствения си живот, а в подготовка на живота на поколенията, която подготовка в доста случаи е излишна.

За справка - виж що къщи на по 3 ката (по един кат за щерката и сина) има по села и малки градчета. Така си стоят.
Re: продавачите още малко да почакат
14-04-2010 - 12:04:37
НЕ СЪМ фен на кредитите, на банките също, включително и на любимите ви влогчета.
Не казвам да се плащат ипотеки 30 години, казвам повече да се мисли и да се работи. Не казвам да се стискаш и да чакаш лихва наготово, както тук широко се прокламира. Не съм фен и на строителните предприемачи с по 200% печалба, но имотите без пари няма да станат.
НЕ СЪМ фен и на чужбината, ако тук ставаш само да миеш чинии, и там ще ставаш за същото, но всеки сам си знае. Ако и там ще си на квартирка и с влогче......../а, то влогчето ще си стои тука/smiling smiley
Re: продавачите още малко да почакат
14-04-2010 - 12:06:27
И каква е разликата между тези които строят на три ката за децата и Серсем, който е решил че трябва да даде "добър паричен старт" на единственото си дете?
Re: продавачите още малко да почакат
14-04-2010 - 12:09:08
Quote
Boby
И каква е разликата между тези които строят на три ката за децата и Серсем, който е решил че трябва да даде "добър паричен старт" на единственото си дете?
Ами дъщеря ми ще ги ползва тези пари, а къщите на три ката така си и стоят пусти, докато хората бягат на гурбет в чужбина. И никога не се завръщат...

Има ли разлика според теб?
Re: продавачите още малко да почакат
14-04-2010 - 12:17:26
Не. И едното и другото са някаква ценност паднала от небето. Аз мисля че трябва да се научат сами да си извоюват каквото искат. Образование, разработен или стартиращ бизнес, занаят може, но пари или жилище - не.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход