Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Бисери

Публикувано от valsodar 
Re: Бисери
01-09-2009 - 13:09:35
avatar
Ivo.NovDom,
Пак извинявай!



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2009-09-01 15:07 от камелия.
Re: Бисери
01-09-2009 - 13:20:13
Ivo.NovDom си е публикувал снимка, телефон, адрес за кореспонденция и къде работи. човека винаги застава зад думите си и отговаря на всякакви въпроси и питания без да се крие зад анонимността. поради това много хора във форума го уважават. и точно поради това и креватни брокерки като теб, ками, не го долюбват...

аз на иво потрити постове не съм видял, дори и да бърка си казва, човешко е. а ти например защо си потри НЕЧОВЕШКАТА ПРОСТОТИЯ от предната страница? явно даже и като аномимна брокерка те досрамя от това колко непрофесионално може да се изкажеш?

когато ти като иво си постнеш снимка+всички контакти за връзка, тогава го коментирай. за сега си просто в позицията на пълен профан, който реве срещу професионалиста! *yes*
Re: Бисери
01-09-2009 - 14:49:41
А Що решихте, че Иво 107 и Иво Нов дом са един и същи чиляк? eye popping smiley


Относно снимките, това все пак не е форум за запознанства, от сорта на млад интелигент търси по-възрастна с виШУ, или обратното.
Re: Бисери
01-09-2009 - 16:41:58
а, не знам, камелия нещо е започнала да откача, та затова. по-горе беше забелязала конспирация че иво107 и иво нов дом са на един човек. явно гласовете така и говорят...
напрежението се отразява различно на хората... :]

добрата новина е, че в последствие се усеща и си трие простотиите...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход