Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?

Публикувано от dmb 
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
19-02-2012 - 17:46:18
Quote
Върколак
Quote
nradev
Ами те във Видин ,Враца и Монтана отдавна са под 500 лв.Има нема 1 година.

Е представи на колко ще станат , когато златните софийски павета излезнат на 500лв.

Чакай, чакай, скъпчия такъв - 149 евро са по-малко от 300 лъва, какви петстотин искаш да ни вземеш, да ни ограбиш ли се опитваш?!??
:g:
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
19-02-2012 - 19:14:41
Quote
камелия
Quote
nradev
Ами те във Видин ,Враца и Монтана отдавна са под 500 лв.Има нема 1 година.
Що не видиш как са на Голо бърдо, че Видин, Враца и Монтана не са най- бедните в цял ЕС?:]

Оппа да не намеквате, че там където са най-бените хора, цените ще са най-ниски. Ама моля ви се това е ... нямам думи. Още малко ще направите връзка межу доходите и цената на жилищата - абсурд!!!

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
19-02-2012 - 19:27:14
*drink1*Март 2012-та*drink1*
имотен психотрилър
(по истински случай)

По кината от 1-ви март!
по идея на Дарки, продуценти Имотко, Иворад, Имотен и други
участвали с парите си и тия на банките...........
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
19-02-2012 - 19:52:08
avatar
Quote
greenbul
Оппа да не намеквате, че там където са най-бените хора, цените ще са най-ниски. Ама моля ви се това е ... нямам думи. Още малко ще направите връзка межу доходите и цената на жилищата - абсурд!!!

Пак не схвана, Зеленикавий!
Намекваме, че 500лв. на кв. метър, "хвърлени" в пространството, нищо не означават.
Питах юнака къде ги чака, разбрах че при най- бедните, ама нали се сещаш, че там 500лв. са толкова много, та пак идваме на това- бедните не могат да купуват.
А, връзка между доходи и цени винаги има и никой не го е отричал.
Ако се напънеш да схванеш, еша ти няма да има на волския пазар.:]
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
19-02-2012 - 20:44:35
Quote
камелия
Quote
greenbul
Оппа да не намеквате, че там където са най-бените хора, цените ще са най-ниски. Ама моля ви се това е ... нямам думи. Още малко ще направите връзка межу доходите и цената на жилищата - абсурд!!!

Пак не схвана, Зеленикавий!
Намекваме, че 500лв. на кв. метър, "хвърлени" в пространството, нищо не означават.
Питах юнака къде ги чака, разбрах че при най- бедните, ама нали се сещаш, че там 500лв. са толкова много, та пак идваме на това- бедните не могат да купуват.
А, връзка между доходи и цени винаги има и никой не го е отричал.
Ако се напънеш да схванеш, еша ти няма да има на волския пазар.:]

А, връзка между доходи и цени винаги има и никой не го е отричал.

Чакайте бе това за мен е тотална новост. Въможно ли е примерно да се окаже, че в най-бедните европейски провинции и цените на имотите е нормано да са най-ниски. И още по-страшно означавали, че ако един средно квалифициран работник в София взема 2000 лева, а един учител 500 лева, то цените в средно добрите квартали ще са 4 пъти по-високи от тези в крайните?

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
19-02-2012 - 21:07:29
avatar
Quote
greenbul
Чакайте бе това за мен е тотална новост. Въможно ли е примерно да се окаже, че в най-бедните европейски провинции и цените на имотите е нормано да са най-ниски. И още по-страшно означавали, че ако един средно квалифициран работник в София взема 2000 лева, а един учител 500 лева, то цените в средно добрите квартали ще са 4 пъти по-високи от тези в крайните?

Защо ли не се учудвам, че за теб е новост?
И защо ли не се учудвам, че правиш бакалски сметки?
И защо ли не се учудвам, че не знаеш какви са характеристиките на " добър квартал", та търсиш такъв, с 4 пъти по- добри дадености от другите?
Защо като дойдете в София, не си направите една екскурзия по кварталите, та да добиете малко представа от действителността и да не се изхвърляте неподготвени?:]
То, бива, то може, ама сте се наредили тук провинциалист до провинциалист, все специалисти по имоти в град, от който познавате единствено блока в който е квартирата ви, пътя до работата ви и няколко кръчми.
Ставате досадни като конски мухи.
Представяш ли си да стане така, както го " питаш"?
Кеф, на жълтите павета раздават на средно квалифицираните по за 149$, а в крайните квартали вардят по спирките на градския транспорт, с бухалки в ръце даскалите и кой не иска подарък поне по 2 апартамента, бой до спукване.:]
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
19-02-2012 - 21:18:10
А само да попитам, извинете, ама възможно ли е ей тъй на по крайните квартали да се случи така щото един двустаен панел да струва 36 000 лева. Щото съм ги виждал по 110 000 лева, сега ги гледам по 60 000 и ей така чито хипотетично и не в Люлин, който е единн изключително уреден квартал, ама да кажем в Свобода, Облеля или Надежда...

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
19-02-2012 - 21:33:52
avatar
Quote
greenbul
А само да попитам, извинете, ама възможно ли е ей тъй на по крайните квартали да се случи така щото един двустаен панел да струва 36 000 лева. Щото съм ги виждал по 110 000 лева, сега ги гледам по 60 000 и ей така чито хипотетично и не в Люлин, който е единн изключително уреден квартал, ама да кажем в Свобода, Облеля или Надежда...

Самият факт, че можеш да сравниш Обеля с Надежда, показва, че идея нямаш за какво иде реч.
Върви и разгледай София, и дано схванеш, че чисто хипотетично разбираш от имоти.
Всяко нещо струва толкова, колкото някой е готов да даде за него.
Бедните не могат да си позволят да дадат нищо, а мечтите ти за 149$/ кв.м. са с давност вече 4 години.
А, намалят ли заплатите наполовина, изхвърлят ли още народ на борсата, върнат ли се още хора по родните места, цените ще паднат още.
Колко- за разлика от теб и сие, не се наемам да хвърлям цифри в пространството.
Беше писал др. Иванов защо при падащи цени по- малко хора купуват, но къде пипе, за да схванеш?
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
19-02-2012 - 23:02:32
Егати наистина колко съм тъп. Е сега осъзнах. Първо до сега не си давах сметка, че действително не правя разлика между Обеля и Надежда. Е сега пак се напънах, ама съм толкова тъп, че не открих разликата. Освен това съм и със слаба ппамет. Казал съм, че мечтая за 149 евро на жълтите павета и съм забравил. Егати тъпака съм.

Озарен от твоята мъдрост разбрах не само, че имотите ще продължават да падат, а и защо. 10х

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
19-02-2012 - 23:43:13
Quote
greenbul
Оппа да не намеквате, че там където са най-бените хора, цените ще са най-ниски. Ама моля ви се това е ... нямам думи. Още малко ще направите връзка межу доходите и цената на жилищата - абсурд!!!

Правилно! Абсурдно е да се прави връзка между доходите (официални) и цената на жилищата. Доказателствата са хиляди - българина плаща най скъпите телефонни разговори в цяла Европа, при десетократно по ниски заплати. Бензин, храна, дрехи - изравнени с европейските. При същите тези жалки заплати. Няма как и жилищата да бъдат изключение !! Просто няма да купувате, няма да консумирате. Свиквайте да се лишавате!! Трябва да разберете, че жалките ви заплати не влияят на нищо !!! Защото ако не можете да платите, изработеното или изработващия заминават за чужбина, където има пари и плащат. Кво да правиш, отворена икономика !!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход