Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?

Публикувано от dmb 
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
23-02-2012 - 16:56:22
Quote
камелия
Quote
hunterA

Ама пак не стана ясно. Единия казва да ходят и мед и масло (заплати 10 пъти по високи за клатене на крака). Ти твърдиш, че няма голям келипир и само да си плащаш разходите. Аз за това викам да се уеднаквите. Иначе моите виждания са, че никъде не се търсят ниско-квалифицирани хора в Европа сега. Испания, Португалия, Италия и Гърция са в доста голяма и се предполага продължителна криза. Там се бяха съсредоточили ниско-квалифицираните емигранти.

Напротив, съвсем ясно е- ти също потвърждаваш написаното от мен- че навън не размитат за неграмотни хора.
Само чи, те и тук нямат възможност да изкарат пари, с които да си купят собственост.
Значи, съветът за отиване в чужбина не се отнася за тях.:]
Що не четеш писаното едно към едно, а търсиш под вола- теле?winking smiley
Аз да питам колко са бедните в София и колко са богатите?И кой е богат?И колко жилища се продават?И дали богат човек би купил това което се продава?И колко от богатите изобщо искат да купуват?На мен не ми се вярва да има толкова богати купувачи за всички курници.А как богат човек си купува панелка у Младост или Овча купел или Дружба не си представям.Това е за комиците и звучи като виц.За холбоксовете с две стаи по 15-16 квадрата ново строителство с паркомясто на отличен топлокейшън се избиват.Черепа Огнян Донев Маргините Цецо Василев се избиват да купуват.Опита да се продават курници на високи цени е обречен и смешен.
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
23-02-2012 - 17:03:01
Quote
Imotko
Quote
Seira
Quote
Imotko
разни форумни сеирджии с 2 лева в джоба.

Mай ме бъркаш със себе си, но за разлика от твоите доходи моите са ясни, осветлени и с платени всички данъци и осигуровки smiling smiley. Лично министъра Трайков ги обяви пред цяла България:

[www.mediapool.bg]

"През ноември 2011 г. средното брутно възнаграждение на служител, нает в HP GDC, е над 2400 лв., а средният осигурителен доход - 1942 лв., отбелязват от компанията."

Трябваше да съм впечатлен от сумата ли? Та това е издръжката за горе-долу добър живот на един мъж, за жена с разните му там фризьори, маникюри и прочие не знам дали стигат.
Също така не знам защо, ама точно тези с осветлените доходи и платените данъци най-много плачете, че ви били високи цените.
Имотко айде стига се прави на баровец.Ти толкова пари вземаш за половин година.Брей в тоя форум пълно с големци
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
23-02-2012 - 17:05:30
avatar
Quote
PER0
Quote
drakkar

Кой ще купува тогава ???

Няма да се купува. Ще се живее под наем, където фирми, свързани по определен начин с банките ще стопанисват/отдават под наем имотите. И без това % на собственост в БГ е много висок.

За мъртвите / пазара на имоти в бг / или хубаво или нищо. В случая - нищо !

Има три вида загуби: малки, големи, и загуба на всичко. Който го проумee - печели !
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
23-02-2012 - 17:06:31
Quote
Imotko
Казвам "ако съм направил", ама не съм аз. Познавам обаче поне 20/двадесет/ фирми, които от 2003г. до 2009г., а повечето и досега, са построили без кредит и продали поне по 5-6 блока.
Имотко аз познавам един дето баджанака му казал че леля му в магазина чула че на една продавачка любовника и ял луканка и била хубава.
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
23-02-2012 - 17:08:24
Quote
PER0
Quote
hunterA

PERO за движимите вещи и продукти ясно. Вече сигурно 20 човека ти го обясниха. За недвижимото е малко по-различно.

Разлика няма. Ако някой има затруднения с изплащането на имота си има достатъчно начини да ги реши, без да го продава на безценица. Продажбата на безценица не решава проблемите му, ерго е безсмислено. Нито той, нито банката, където е ипотекиран имота има интерес да ви подари имота. Не забравяйте кой поръчва музиката - този който има пари, а това не сте вие, а банките, там са парите.Те са тези, които определят какво хоро ще се играе. Те са тези, които имат лобита в законодателната власт. Къде се слагате вие,и защо смятате, че ще ви подарят каквото и да е било???
Има разлика, но явно не схващаш. Продажбата си е решение, ако до там се е стигнало, значи няма друго бързо и разумно решение или предлагаш да си пробват късмета като Боевски, ако стане.
Да вметна, че и в банките няма пари. Те раздават парите, които вносителите са депозирали. Ако да кажем 10000 депозитари изтеглят кредити за 10000 лв. средно или 100 милиона лв. общо, банката ще почне да продава (направи изискуеми кредити) за тази стойност.

Друго, на банката никак не и се иска да е рентиер със свързаните задължения и рискове. Ако искаше да е такава нямаше да дава пари на никого, а щеше да си строй и да дава под наем. Та други мечти имаш ли ?
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
23-02-2012 - 17:08:25
Quote
aircraftcarrier
Брей в тоя форум пълно с големци

Aaaa, и шизоиди не липсват!
Как си Шльоки, как е хотелът в Холандия, имотите в Банско, Гърция, любовницата и жената с децата?
:]
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
23-02-2012 - 17:09:31
Quote
ivorad
Quote
aircraftcarrier
Брей в тоя форум пълно с големци

Aaaa, и шизоиди не липсват!
Как си Шльоки, как е хотелът в Холандия, имотите в Банско, Гърция, любовницата и жената с децата?
:]
Кой е шльоки?
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
23-02-2012 - 17:28:39
Quote
hunterA

Има разлика, но явно не схващаш. Продажбата си е решение, ако до там се е стигнало, значи няма друго бързо и разумно решение или предлагаш да си пробват късмета като Боевски, ако стане.
Да вметна, че и в банките няма пари. Те раздават парите, които вносителите са депозирали. Ако да кажем 10000 депозитари изтеглят кредити за 10000 лв. средно или 100 милиона лв. общо, банката ще почне да продава (направи изискуеми кредити) за тази стойност.

Друго, на банката никак не и се иска да е рентиер със свързаните задължения и рискове. Ако искаше да е такава нямаше да дава пари на никого, а щеше да си строй и да дава под наем. Та други мечти имаш ли ?

Наистина не схващам как на някой дето няма пари ще му подарят имот на безценица. Ти като знаеш как действай !! И ти казах не банката ще е рентиер, а свързани по определен начин с нея фирми, дружества, както искаш ги наричай !! Аааа да, за мечтите, мечтая за 149Е на жълтите павета !!!!!! :}:}
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
23-02-2012 - 18:10:23
avatar
Quote
aircraftcarrier

Аз да питам колко са бедните в София и колко са богатите?И кой е богат?И колко жилища се продават?И дали богат човек би купил това което се продава?И колко от богатите изобщо искат да купуват?На мен не ми се вярва да има толкова богати купувачи за всички курници.А как богат човек си купува панелка у Младост или Овча купел или Дружба не си представям.Това е за комиците и звучи като виц.За холбоксовете с две стаи по 15-16 квадрата ново строителство с паркомясто на отличен топлокейшън се избиват.Черепа Огнян Донев Маргините Цецо Василев се избиват да купуват.Опита да се продават курници на високи цени е обречен и смешен.

Който разбира от пазар, ще ти каже, че като цяло, той не се крепи на богатите, защото те са 10% от населението.
Пазарът се крепи на средната класа.
Това, че тук почти не остана такава, а цари масова бедност, не означава че цените са безбожно високи.
И не е задължително да има пазар, след като няма хора с възможности.
Ще замре още, ще се мине на наеми, защото колкото и да хленчат " милионерите" от форума, все някъде трябва да спят, нали?
Е, без загуби няма да мине- кимизарниците, останали непродадени от велики инвеститори, ще си останат така и понеже са с безумно качество, ще се саморазрушат.
Това няма да докара инвеститорите до самоубийство, защото захлебиха добре по време на бума и вече са прежалили непродаденото.:]
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
23-02-2012 - 22:23:30
Quote
aircraftcarrier
Quote
ivorad
Quote
aircraftcarrier
Брей в тоя форум пълно с големци

Aaaa, и шизоиди не липсват!
Как си Шльоки, как е хотелът в Холандия, имотите в Банско, Гърция, любовницата и жената с децата?
:]
Кой е шльоки?

Бившият притежател на многобройните ти имоти, сладурче!
winking smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход