Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?

Публикувано от dmb 
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
20-02-2012 - 10:27:10
И това се очаква от четири години насам. И ще се очаква, очаква, очаква................
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
20-02-2012 - 10:30:42
Перо, при обезценяване на нац. валута, което ще доведе до известно обезценяване на доходите на цялото население, на левовите влогове, как си обясняваш, че цените на имотите ще се запазят в евро, долари? Та те и в момента, при борд до есента ще загубят най-малко 30-40% от цената си ....офертите вече изобщо не ме интересуват, те са отдавна като неква черно-бяла снимка от миналото.......



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-02-20 10:38 от darkside.
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
20-02-2012 - 10:30:51
avatar
Quote
drakkar


Ми дръж си ги тогава ! Да нямаш само ти имоти ?! Продавачи много, аз ще си купя от някой със затруднения, разбираш ли ? Очаква се техния брой да нараства следващите месеци ...

Не, ти и сие, очаквате вече 4 години................и все ви е скъпо.
Така че, няма нищо да купиш- бедните не могат да купят никога и нищо.
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
20-02-2012 - 10:32:27
Quote
drakkar

Ми дръж си ги тогава ! Да нямаш само ти имоти ?! Продавачи много, аз ще си купя от някой със затруднения, разбираш ли ? Очаква се техния брой да нараства следващите месеци ...

Хе, хе, аз не продавам, говоря ти за елементарната логика, която би следвал такъв тип продавач, който ти търсиш. Вместо да ти подарява имота си без пари, бегом в чужбина, както направиха вече милиони, изкарва си парите и проблема е решен !! Неговия проблем, не твоя, да не се объркаш пак !!
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
20-02-2012 - 10:42:03
Quote
камелия
...бедните не могат да купят никога и нищо.

Но могат да продават и по този начин да повлияят много сериозно на цените на НИ. Само през последните 3 месеца станах свидетел на 2 сделки с НИ - едната в София, а другата в провинцията. И в двете продавачи бяха хора с доста сериозни финансови затруднения в момента. И двете сделки бяха с около 20% под официално обявенитте цени на имотите. Гладът е по-силен и от електрическия ток, някои хора тепърва има да се сблъскват с тази азбучна истина.
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
20-02-2012 - 10:48:21
avatar
Quote
PER0
Quote
drakkar

Ми дръж си ги тогава ! Да нямаш само ти имоти ?! Продавачи много, аз ще си купя от някой със затруднения, разбираш ли ? Очаква се техния брой да нараства следващите месеци ...

Хе, хе, аз не продавам, говоря ти за елементарната логика, която би следвал такъв тип продавач, който ти търсиш. Вместо да ти подарява имота си без пари, бегом в чужбина, както направиха вече милиони, изкарва си парите и проблема е решен !! Неговия проблем, не твоя, да не се объркаш пак !!

Да си продължа мисълта ... Тия със затрудненията като почнат да продават / може да не е по тяхно желание / ще натиснат надолу цените и на твоите имоти ...
И ако не продаваш - какво търсиш в тоя подфорум и защо така пламенно защитаваш високите цени ? Не би трябвало да ти пука особено за цените ако не смяташ да кешираш ?!? Или изтърва влака 2008 и сега търсиш заблудени овце ?
Тука се обсъждат цените, продавачи и купувачи си защитават тезите ...
Може да пишеш в другите подфоруми - за строителство, ремонти и т.н.
Последно - имотите в бг не струват и наполовина от исканите от продавачите цени. Мнение на потенциален купувач / не на всяка цена /

Има три вида загуби: малки, големи, и загуба на всичко. Който го проумee - печели !
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
20-02-2012 - 10:55:53
Нов рекорд на цените на бензина и дизела.

Ауууу, що така бе?? Тез хора не знаят ли кви са заплатите на българина, че праят нови рекорди !! Как може така !?!? Във Франция наскоро удариха нов рекорд на бензина, който беше там евро и половина - 3 лв. Начи в бедна България, дето заплатите са 1/10 (една десета) от французките, бензина требе да е 30 стотинки !!
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
20-02-2012 - 10:59:42
Тука се обсъждат цените, продавачи и купувачи си защитават тезите ...
--------------
Глупости. Къде ги видя ?
-------------------
Последно - имотите в бг не струват и наполовина от исканите от продавачите цени.
-----------------
Как го изчисли ? Глупости.
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
20-02-2012 - 11:05:09
avatar
Quote
PER0
Нов рекорд на цените на бензина и дизела.

Ауууу, що така бе?? Тез хора не знаят ли кви са заплатите на българина, че праят нови рекорди !! Как може така !?!? Във Франция наскоро удариха нов рекорд на бензина, който беше там евро и половина - 3 лв. Начи в бедна България, дето заплатите са 1/10 (една десета) от французките, бензина требе да е 30 стотинки !!

Пак сравняваш несравними неща. Горивата са стоки от първа необходимост, могат да се продават по целия свят / натоварваш ги в цистерни /
Апартамента не можеш да го изнесеш, цената му зависи от условията / доходите / на мястото, където се намира. Къде е построен, за какви пари и за колко е купен и с какъв кредит - да са мислили сегашните собственици. Горещия картоф е в тях...

Има три вида загуби: малки, големи, и загуба на всичко. Който го проумee - печели !
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
20-02-2012 - 11:07:11
avatar
Quote
имотен
Тука се обсъждат цените, продавачи и купувачи си защитават тезите ...
--------------
Глупости. Къде ги видя ?
-------------------
Последно - имотите в бг не струват и наполовина от исканите от продавачите цени.
-----------------
Как го изчисли ? Глупости.

дичка днес нямам желание да споря с тебе. Пращай "пчеличките" по огледи и чети ДОПК / Данъчно - осигурителния процесиален кодекс /

Има три вида загуби: малки, големи, и загуба на всичко. Който го проумee - печели !
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход