Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

99.3% спад Юли/2009 на разрешителните за строеж в София

Публикувано от dodo2 
Re: 99.3% спад Юли/2009 на разрешителните за строеж в София
02-08-2009 - 00:11:21
avatar
Scyther Написал:
-------------------------------------------------------

>
> Мдааа, как се пишеше Excel на френски?

Що, като знаеш как се пише, автоматично ще почнеш и да работиш с нея?
Ех, дребна душицо, пък и мъжко се водиш.........spinning smiley sticking its tongue out
Re: 99.3% спад Юли/2009 на разрешителните за строеж в София
02-08-2009 - 00:18:06
avatar
Камелия е прочела тази книга и станала професионалист:

Re: 99.3% спад Юли/2009 на разрешителните за строеж в София
02-08-2009 - 01:12:00
До тук добре...от три страници,две са пълни глупости.Сигурно защото темата еоще в началото.Утре глупостите вероятно ще са 9 от 10.

Не ви ли омръзна да се джаФкате вече с разните брокери?Каква му е идеята на това?Който има малко акъл в галвата,се опитва да мисли сам.Който разчита на "анализите и прогнозите"...така и така е обречен.
Re: 99.3% спад Юли/2009 на разрешителните за строеж в София
02-08-2009 - 02:29:57
А,
Който има акъл в главата си и акъл и знания да прави анализи и да прогнозира на тяхна база ?
Аз дори да знам пърфектно excel, не бих отделила времето да събирам информация за променливи и създавам формулите на функциите.
Трябва да сте благодарни на Додо2.
Re: 99.3% спад Юли/2009 на разрешителните за строеж в София
02-08-2009 - 10:04:55
Може би това означава, че никой предприемач не иска да строи при тези цени, които са в момента.
Ще трябва този бизнес да го поемат специалистите от форума.

КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома
Re: 99.3% спад Юли/2009 на разрешителните за строеж в София
02-08-2009 - 10:14:24
dragula Написал:
-------------------------------------------------------
> Може би това означава, че никой предприемач не
> иска да строи при тези цени, които са в момента.
> Ще трябва този бизнес да го поемат специалистите
> от форума.
>
> КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА
> ТЕРЕНА.
>
> Стара военна аксиома



М дааа прав си ..в Бг 100% печалба не е нищо.Как си представяш едно ченге от ДС да се занимава само със 100% печалба?Проблема на тези типове е че ЕС идва със всичките си правила и ;порядки и тези ще са първ ите които ще изхвръкнат от борда...впрочем те половината потънаха за 20 години...след още малко няма да ги има и останалите

Re: 99.3% спад Юли/2009 на разрешителните за строеж в София
02-08-2009 - 10:21:25
Сестра ми е в Австралия сега. Сега си говоря с нея и ми разказа, че гледала по телевизията, че там супермаркетите купуват портокалите по 20 цента, а ги продават по 4 долара. Това е 2000% печалба. Сигурно и тях са ги поели ченгетата от ДС. Или пък не са чели този форум, че да се засрамят.

КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-08-02 10:27 от dragula.
Re: 99.3% спад Юли/2009 на разрешителните за строеж в София
02-08-2009 - 11:32:59
2010 . Западна Анадола
Лето
Влакът с успешните инвеститори в НИ (ипотекари, хотелиери на Сънито и в Банско, собственици на апартаменти в Докторската градина , платили 6000 евро/кв.м. или 1200/кв. м на дупка в Младост 38 през 2008) профуча със 260 км/час през гарата на чакащите нормализиране на цените и с адов тътен отгърмя по нанадолнището към “дъното” развивайки скорост от 320 км/час. Така или иначе спирка на гарата на неудачниците не беше предвидена-който се качил, качил. На останалите бяхя раздадени за утешение кожени мартенички от самия машинист на влака-инвеститора от британски произход сър Андрю Пундерс. Но за зъжаление не беше предвидено и прегряването на спирачките от продължителното спускане към «дъното” , което все не се появяваше. След достигане на 160км/час помощник-машиниста Иванов, инвеститор в няколко плажни коптора, усети че става нещо нередно и рещи да скочи в движение . Това го и спаси, защото падна на главата си и се отърва само с цицина като един достоен възпитаник на ВИФ с глава-“молот” и притежател на медали , които показват че е направил по-добре от всички други нещо от което никой няма никаква полза( Параграф 22) . Другият машинист на влака на успелите инвеститори Андрю Пундерс горещо молеше Бога “дъното” да е след следващия завой и когато се оказваше че не е така на бегом се изнасяше до тоалетната за да освободи напрежението и страха-с две думи сър Пундерс се насираше от страх регулярно всеки 5 минути от 190 км/час нагоре. Изпускането на Цоца-Цолата в крачолите стана още на 160 км/час. ………….
……..
всеки може да допище финала...
Re: 99.3% спад Юли/2009 на разрешителните за строеж в София
02-08-2009 - 11:39:35
dragula Написал:
-------------------------------------------------------
> Сестра ми е в Австралия сега. Сега си говоря с нея
> и ми разказа, че гледала по телевизията, че там
> супермаркетите купуват портокалите по 20 цента, а
> ги продават по 4 долара. Това е 2000% печалба.
> Сигурно и тях са ги поели ченгетата от ДС. Или пък
> не са чели този форум, че да се засрамят.
>
> КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА
> ТЕРЕНА.
>
> Стара военна аксиома
>
>
>
> Редактирано 1 пъти, последният път 08/02/09
> 10:27AM от dragula.


В Австралия съм живял една година и портокали по 4 долара не съм купувал.Дали е така незнам в момента но знам че разликата от строителство и портокали е огромна.А от България до Австралия космическа.... :}
Re: 99.3% спад Юли/2009 на разрешителните за строеж в София
02-08-2009 - 12:02:13
Те са там от 2007 януари. Да ти там координати да ги питаш. Никога не лъжа.
Огромна е разликата наистина. Само че не съм сигурен в кой двата бизнеса рискът е по-голям, че да е по-голяма нормата на печалба. След като ченгетата спрат да строят с 100% печалба, но не се появят други, които да строя с 20% печалба, явно няма да е причината в ченгетата.
Въобще да се спре да се строи, не ме притеснява. Аз лично не бих си купил апартамент в сграда, започната след 1990г.

КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход