Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Абе и "неапартаментите" били имоти..Да кажем нещо и за тях.

Публикувано от turbozol 
Re: Абе и "неапартаментите" били имоти..Да кажем нещо и за тях.
23-07-2009 - 20:45:58
Ми...следете си инвестиционните програми на общините...аз за по-добър индикатор от това в момента не се сещам.
Re: Абе и "неапартаментите" били имоти..Да кажем нещо и за тях.
24-07-2009 - 10:59:02
Салвадоре -Следиме ..следиме...скоро там ще има бум ..бум.. *xxx*
Re: Абе и "неапартаментите" били имоти..Да кажем нещо и за тях.
24-07-2009 - 11:34:08
avatar
Servel Написал:
-------------------------------------------------------

> И ако на това му викаш "строеж с пълна пара" -
> разби ме, много често минавам оттам с кола, бяха
> разкопали за над 1 месец една от лентите да правят
> канал и сега ..... -от 3 седмици нищо.... С тоя
> темп до към 2050 година ще е готов, но ще е за
> сметка на това супер...


Ами, разбивай се, какво да те правя! Аз минавам оттам сутрин и привечер- пет дни в седмицата. Не са спирали, но ти може и да виждаш по- добре.......... smiling smiley
Re: Абе и "неапартаментите" били имоти..Да кажем нещо и за тях.
24-07-2009 - 12:54:46
avatar
Re: Абе и "неапартаментите" били имоти..Да кажем нещо и за тях.
24-07-2009 - 13:02:24
Пак четеш това ,което е написал някои друг..Говоря за прогнози.. *book* *xxx*
Re: Абе и "неапартаментите" били имоти..Да кажем нещо и за тях.
24-07-2009 - 14:42:55
turbozol ..относително е това с бум-бум-а.Зависи как ще се развие региона.
Re: Абе и "неапартаментите" били имоти..Да кажем нещо и за тях.
24-07-2009 - 15:21:48
Салвадор написал-относително е това с бум-бум-а.Зависи как ще се развие региона...
Да има нещо такова winking smiley
Re: Абе и "неапартаментите" били имоти..Да кажем нещо и за тях.
24-07-2009 - 15:42:06
Все още разполагаме с резерви за развиие там.Т.е. посоката не е фиксирана така твърдо надолу.Има и подценена земя,има и такава която е на приемлива цена.Не всичко е балон.Банките не се отнасяха добре към кредити с обезпечение "парцел",да не говорим за ниви на кредит.А и фондовете добре си управляват собственоста,ако се вярва на последните им отчети.Нито кредитното проникване е чак толкова страшно,нито има лошо управление на ресурса,което да снижи цената му.Така,че изненади...може,ама нито ще е скоро,нито ще са кой знае какви.
Re: Абе и "неапартаментите" били имоти..Да кажем нещо и за тях.
24-07-2009 - 16:11:15
Трява да се следят проектите за развитие то на инфраструктурата - там където тя е добра ще има и добри цени
Земеделските земи - аз дадох прогноза още по нова година и казах че ако някои иска да купува да го направи през август - не съм сбъркал нали ?
ще падат още малко - но съм оптимист
морските имоти - онези от заменките на каквато и цена да се продадат -все са на печалба - има парцели на 2-3-5 километра от морето с така наречената "горска" панорама - те са силно надценени
парцелите които са с панорама и не са земеделска земя - ще имат цена
или поне ще задържат нивата - първо защото читавите парцели са много малко и второ защото читавите парцели не се обявяват по тадиционния начин - обикновенно купувачите сами намират собствениците
наи добри цени според мен ще имат големи парцели зем земя - например 200-300-1000 декара (един парцел) рядкост са , но ги има и си държат цените
съвет - не купуваите земя под 10 декара - дори да е 9.5 декара - твърдо не ! освен ако не е нящо атрактивно на което може да смени статута
.........аиде че отивам до морето ... *beer*
Re: Абе и "неапартаментите" били имоти..Да кажем нещо и за тях.
25-07-2009 - 15:06:21
turbozol Написал:
-------------------------------------------------------
> Абе кажете нещо за парцелчетата ...

Аз преди 6-7 месеца писах във форума , че едва ли има сила , която да накара "баба Драгалевка" да продаде на безценица - запазвам си мнението и днес . На мен ми предлагат разни "дъмпингови"
:} :} :} цени за моя парцел и аз честно казано се забавлявам с ентусиазма на купувачите .
Ако мога и аз да задам един въпрос по темата - "НЯКОЙ ОТ ФОРУМА КУПИ ЛИ ПАРЦЕЛ ЗА СТРОЕЖ НА КРИЗИСНА ЦЕНА ??? " :] :] :] :] :]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход