Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Делено на две

Публикувано от dival 
Re: Делено на две
19-07-2009 - 08:36:48
OwnerBG Написал:
-------------------------------------------------------
.
> В четвъртък бях страна по сделка за 2850Е на кв.
> м.
> Това като какво е. - май е било земя, а не апартамент

> Горен Лозенец до КРИТ.
> 378 кв.м.
> Нямало пазар ли.



Като каква страна беше, ако си бил Продавач - моите поздравления към теб, развързал си го супер трябва да *drink2* , но ако си бил Купувач .. :}




Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2009-07-19 08:56 от Buxon.
Re: Делено на две
19-07-2009 - 10:18:55
Строителна фирма Крит в момента продава апартаменти в кв.Лозенец ,ул.Горски Пътник.Доколкото знам наскоро е минала сделка за 170кв/м 4-стаен апартамент на цена 900евро на кв/м.Сградата им е пред А15.Даже в един друг саит още стои обява, има и скица.
Това е от малкото строителни фирми които и при балона продаваха на човешки цени.Преди няколко години и аз си бях купил едно малко магазинче от тях на Джеймс Баучер, което по-късно препродадох.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-07-19 10:20 от ivo_1.
Re: Делено на две
19-07-2009 - 10:36:32
avatar
Buxon Написал:
-------------------------------------------------------
> OwnerBG Написал:
> --------------------------------------------------
> -----
> .
> > В четвъртък бях страна по сделка за 2850Е на
> кв.
> > м.
> > Това като какво е. - май е било земя,
> а не апартамент
>
> > Горен Лозенец до КРИТ.
> > 378 кв.м.
> > Нямало пазар ли.
>
>
>
> Като каква страна беше, ако си бил Продавач -
> моите поздравления към теб, развързал си го супер
> трябва да , но ако си бил Купувач ..


Не съм продавал лично но подготвих част от документите за обекта от страна на Продавача.
Цената е обявена в пълен размер и е между две юридически лица регистрирани извън България.
Който знае за какво става дума ще разбере, а който не знае .................

Кара, що така бе.
Нервен ми изглеждаш.
Я ходи се скарай с комшията по тоз начин, да ти отшие един разумен довотт за успокоение.


СМЕШНИК


Re: Делено на две
19-07-2009 - 10:51:01
OwnerBG Написал:
> > > В четвъртък бях страна по сделка за 2850Е на кв. м.
> > > Горен Лозенец до КРИТ. 378 кв.м. Нямало пазар ли.
> Не съм продавал лично но подготвих част от документите за обекта от страна на Продавача.
> Цената е обявена в пълен размер и е между две юридически лица регистрирани извън България.

Нищо чудно - ако ще се строи нещо (хотел) над 10 етажа ... smiling smiley
Re: Делено на две
19-07-2009 - 10:55:14
Като гледам мненията маи нищо добро не очаква пазара .
Re: Делено на две
19-07-2009 - 11:18:35
dival Написал:
-------------------------------------------------------
Като гледам мненията маи нищо добро не очаква пазара .

......................................................

При положение, че пазарът се формира от мненията във форума - много си прав!
Ако, обаче, се вземе предвид, че в този форум се вихри фиестата на десетина патологични "вдигачо/свалячи".......хммммммммм......правилната реакция е по-скоро:

:}
Re: Делено на две
19-07-2009 - 11:24:35
OwnerBG Написал:
-------------------------------------------------------
> Buxon Написал:
> --------------------------------------------------
> -----
> > OwnerBG Написал:
> >
> --------------------------------------------------
>
> > -----
> > .
> > > В четвъртък бях страна по сделка за
> 2850Е на
> > кв.
> > > м.
> > > Това като какво е. - май е било
> земя,
> > а не апартамент
> >
> > > Горен Лозенец до КРИТ.
> > > 378 кв.м.
> > > Нямало пазар ли.
> >
> >
> >
> > Като каква страна беше, ако си бил Продавач
> -
> > моите поздравления към теб, развързал си го
> супер
> > трябва да , но ако си бил Купувач ..
>
>
> Не съм продавал лично но подготвих част от
> документите за обекта от страна на Продавача.
> Цената е обявена в пълен размер и е между две
> юридически лица регистрирани извън България.
> Който знае за какво става дума ще разбере, а който
> не знае .................

>
> Кара, що така бе.
> Нервен ми изглеждаш.
> Я ходи се скарай с комшията по тоз начин, да ти
> отшие един разумен довотт за успокоение.
>
>
> СМЕШНИК
>
>
>


Колега внимавай с такива сделки, че като нахлуят качулатите, ще се озовеш без да усетиш на едно не толкова хубаво място, ще те привлекат като помагач, ходи обяснявай, че нямаш сестра.Пък и от намека ти "които знае за какво става въпрос" се вижда че е налице и субективната страна на деянието.
*drunk*
Шегувам се разбира се утре хващам пътя за морето и съм във ваканционно настроение.Ама във всяка шега имаи малко дози истина. *beer*
Re: Делено на две
19-07-2009 - 11:28:34
Прав си
Пазара не се определя от форума и добре че е така
Казвам че в момента освен че има стагнация на пазара има и откровенно нелогични цени ...на никои не му дреме
Аз ще съм мноооого доволен ако пазара върви нагоре , хората да са богати , вместо кучета по улиците да има катерички по парковете ,вместо цигански сватби и дандания да има стоиностни концерти на открито ...ама не би
Ех .... аиде че светна слънцето и ще се възползвам да отида до морето , после ще прочета мненията ......
Re: Делено на две
19-07-2009 - 11:46:58
avatar
na Написал:
-------------------------------------------------------
> има връзка, ама е малко по-трудно доловима;
> (hint: mutual funds, hedge funds)
> чувал ли си за "smart money"?


-------------------------------------
това със smart МЪНИТЕ у е казано много добре
има връзка поне с принципите на управление на Пазарите (и на СМАРТ пазара и на СТЮПИД пазарите) целта е да се "приобщят парите " на едно място.
-----------
единствения проблем е , че СМАРТ мъните на Всички пазари НЕ работят за СТЮПЕД собствениците им и :

- рано или късно се въздава "справедливост" !
- рано или късно историята се повтаря , щото СТЮПЕДарите са мнооооого и търсят начин за "приобщаване" към СМАРТАджийте........а той начинът е само един !
---------
прави впечатление и друго СМАРТ менние , това на салваДОРЧО:

---------
Quote

Re: Делено на две
Изпратено от: salvador (IP съхранено)
Дата: July 18, 2009 11:14PM

Не знам защо....ама много често тук като си пишете за "цени" някак неусетно се появява и "апартаменти" и от там нататък почти никой не успява да направи обоснована прогноза..просто защото всичко тръгва в погрешна посока.Апартаментите са просто част от пазара на недвижимости по принцип.Не обвързвайте целия пазар с тях.Това е погрешно и когато поскъпват,и когато падат.Не всичко при недвижимостите в БГ е балонирано така жестоко и отделните сегменти,дори да се повлияват от някаква обща тенденция,запазват ресурса си за самостоятелно движение-определено от техния си фундамент.

----------
салваДОРЧО,
не те знам какви оФце пасеш - но си прав - обобщението на Пазара (т.е. апартамените са имотите) е част от "производството"
Лошото е,че дори и спекуланитте ни са прости !!!
вместо да експлоатират ДРУГИТЕ сегменти - те ги заковаха с апартаментите и не печелят от тях,докато вдигнат пазара на апартаменти !
както се казва: каквито ни бяха комунистите-такива са ни и капиталистите !
според Пундю ,колкото повече се опознават българите - толкова повече следва да се прощава на циганите
----------
колкото до заглавието на темата.........освен личния интерес на автора (м-у другото,уважаван от мен) друга логика отсъства .......
през седмицата се появиха интервюта на люде от СМАРТ гилдията (ЖкТ , НуР,АКаз,АЯг,ВМа) - които по недвусмислен начин заявиха: парите за високи лихви по депозити свършиха (демек акумулацията свърши) - следва дистибуцията , демек жътва агейн !
койт квот разбрал - да му е халал
смарт парите НИКОГА не казват кога следва "завой" , щото стюпедарите ще се включат успешно , а не бива !!!

.......................................
Подпис: когато някой умен е като вас ,
не му трябва враг - он сам че си е враг !
Re: Делено на две
19-07-2009 - 12:54:09
МоЙтУ УфСе не се издържа от комисионни.Ако инвестира в имоти,то е за да ги експлоатира по някакъв начин-складове,производства и т.н.Имаше в един момент хора,дето започнаха да строят малки фабрики с идеята да ги препродадат на печалба,ама общо взето изчезнаха след един строителен сезон.И сега високите лихви им се отразяват зле,защото им трябват оборотни средства за да работят.

Проблемът с апартаментите обаче е голям и там трябва да се измисли механизъм за изчистване.В смисъл...сега трябва да започне да се мисли...преди проблемът да е започнал да тежи прекалено много на портфейлите на банките.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход